Egipska moneta ukazuje Obcego i napis: TU W ODPOWIEDNIM CZASIE

,,Podczas renowacji domu w Egipcie ktoś natknął się na tajemniczą monetę, która zdaje się pokazywać głowę istoty pozaziemskiej, z ogromnymi pustymi oczami, łysą głową i cienkimi policzkami. A zatem czy się nam to podoba czy nie, temat istnienia obcych cywilizacji powraca.’’

W ostatnim czasie bardzo dużo uwagi poświęca się kosmitom, poświęca się temu czy istnieją czy też nie. Powstaje bardzo duża ilość filmów obrazujących atak obcej cywilizacji na ziemię, atak z pod ziemi, atak dosłownie z każdej możliwej strony, jaką tylko scenariusz filmowy zdoła przyjąć a aktorzy odegrać. Jednak w tym wszystkim można zapytać o prawdę, o pewnego rodzaju fundament, który mógłby stanowić mocne oparcie dla przekonania, że oni tam są, istnieją i być może nawet nas obserwują. Roswell, szczątki kosmitów, przesłania, kontakty trzeciego stopnia i tak dalej, ale czy tylko tego typu argumenty można dziś odnaleźć czy są jeszcze jakieś inne?

 

W przeszłości odnaleziono bardzo dużo starożytnych monet przedstawiających, jak to się wierzy, istotę z poza naszej planety, obcego z odległych mroków kosmosu. Tak też jest w przypadku znanej na całym świecie monety odkrytej w Egipcie, przedstawiającej oblicze istoty w jakimś stopniu podobnej do człowieka, ale nie będącej nim, lecz właśnie bardziej kosmitą. Tego typu odkrycia stawiają przed nami istotne pytania jak chociażby to: co by było gdybyśmy nie byli sami a nasza historia nie była całą historią? Moneta z Egiptu jest jednym z tych odkryć, które sprawiają, że zaczynamy kwestionować pewne fakty z życia.

UFO moneta

 

Z resztą prawda jest taka, że od wieków ludzie z całego świata odkrywali starożytne monety, które stanowiły paliwo do snucia kolejnych teorii i hipotez na temat życia pozaziemskiego. Wiele z owych monet przedstawia dziwne obiekty latające, podczas gdy inne wydają się być przekonującym dowodem na to, że faktycznie odwiedzają nas obce formy życia. Druga strona monety odnalezionej w Egipcie ukazuje nam statek kosmiczny, albo po prostu niezidentyfikowany obiekt latających UFO.

Egipska moneta UFO

Dla wielu osób ten obiekt jest ostatecznym i wiarygodnym dowodem na istnienie obcych cywilizacji zamieszkujących planety odległe od naszej, jednakże systematycznie odwiedzających planetę Ziemię i naszą cywilizację. Mówi się także o powstaniu pewnego projektu, czy też bractwa zrzeszającego wybrane osoby, które wiedzą o tym procederze, mało tego, nawiązały one kontakt z obcą cywilizacją i realizują plany, jakie nakaże obcy, na szkodę całej ludzkości.

Egipska moneta UFO

Jak jednak byśmy do tematu niezwykłego znaleziska z Egiptu podchodzili to są osoby, które ów odkrycie akceptują, są i też takie, które je negują, wskazując iż ów spodek czy też niezidentyfikowany obiekt latający jest po prostu obrazem starożytnej tarczy. Egipska moneta wzbudziła już wiele skrajnych emocji, ale te najważniejsze czynniki, które zapoczątkowała to zainteresowanie ze strony ufologów oraz sceptykówThesun.com.uk tak komentuje całe zajście.

,,Podczas renowacji domu w Egipcie ktoś natknął się na tajemniczą monetę, która zdaje się pokazywać głowę istoty pozaziemskiej, z ogromnymi pustymi oczami, łysą głową i cienkimi policzkami. A zatem czy się nam to podoba czy nie, temat istnienia obcych cywilizacji powraca.’’

Z kolei Mysterious Earth zamieściło komentarz wskazujący na istnienie innych monet, które nie zostały ujawnione. Dlaczego?

,,Grupa ludzi, którzy pracowali przy renowacji domu w południowym Egipcie, znalazła wiele bardzo rzadkich monet. Odkrywcy nieoficjalnie wspominają o wizerunkach obcych bogów, rydwanów kosmicznych a nawet czegoś, co wyglądało niczym mapa. Na ową mapę składało się kilka różnych monet.’’

Monety posiadają napisy w języku łacińskim a zatem to wskazuje na jeden podstawowy element. Nie pochodzącą one z Egiptu lecz zostały one tam jedynie z jakiegoś powodu przetransportowane. Moneta zawiera łacińskie przesłanie które brzmi: ,,OPPORTUNUS Adest’’ czyli ,,Tu w odpowiednim czasie.’’ Co oznaczają te tajemnicze słowa? Czy w przyszłości miało dojść do jakiegoś ważnego wydarzenia właśnie w miejscu stworzenia owej monety?

źródło: globalne-archiwum.pl

CZYTAJ TAKŻE

Dodaj komentarz

18 komentarzy do "Egipska moneta ukazuje Obcego i napis: TU W ODPOWIEDNIM CZASIE"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Bohnsak77
Gość

Co za bzdura. Przecież na zdjęciach widać że to dwie różne monety. Zdj.1 legenda monety pisana greką . Zdj 2 legenda pisana łacina. Zresztą na zdjęciu nr 2 jest żeton francuski XVII wieczny z faraonami nie mający nic wspólnego. Brawo dla autora tekstu za temat wysłany z palca.

Kosmos jest tak ogromny że nikt nigdy nie przyleci.
Gość
Kosmos jest tak ogromny że nikt nigdy nie przyleci.

To znaczy że jak za 1000lat ktoś odkopie ten artykuł, to też będzie dowód na „UFO”.

mara
Gość

atak spod ziemi
istota spoza naszej planety
czy nastąpiła zmiana w pisowni?

Nalukowiec z Pis-u
Gość

Na tej monecie jest Antek Smolenski!

Ja
Gość

Z tego co kiedyś przeczytałam to raczej atakować nie będą tylko przed końcem przyleca po nas statki.. Jakby mieli atakować juz dawno to by się stało.. ale też czytałam ze każdy ma pieczęć kto umrze kto nie.. A co ma być będzie..

aq
Gość

Co ty .. przyjdą nas zniszczyć. . Grafika nie odzwierciedla monety… szczęka szerszą powinna być, głowa za duża i za wysokie czoło, kości skroniowe bardziej Wklęskę nos troszkę bardziej wypukły, dziurki w nosie bardziej pionowo i po 2 faudy z każdej strony od nosa aż do ust .. w zeczywistosci wygląda to jeszcze bardziej okropnie niż na grafice. I oczy trochę bliżej środka twarzy… trochę przypomina mi to te stworki z obrazu Memlinga, ,sąd ostateczny,, ty a może jak Jezus mówił że jego królestwo nie jest z tego świata to może …

Ja
Gość

Myśląc logicznie zabrał byś złe osoby na nową planetę aby było tak samo jak tu czyli piekło ? Bo jak mam być szczera to zło bym odpalila.. A dobro zostawiła.. Po prostu przesiala wszystko..

Ja
Gość

Obojętnie jak wyglądają moim zdaniem trzymają się od nas z dala.. specjalnie rzecz jasna ale pomogą w ostateczności.. ja tak to widzę I czuje nie wiem kiedy i jak.. Ale wiem ze coś się dzieje..

gdddd
Gość

kiedy?

pawel
Gość

Za naszego życia… a napewno za mojego

pawel
Gość

O kurwa ! To oni … nie kłamie poznaje po wyglądzie… o boże oni naprawdę zrobią inwazję.

pawel
Gość

Poznaje już te ich paskudne mordy… są koloru szarego , bardzo ciemnego szarego , prawie jak czarny ale to nie czarny… wydają okropnie przeraźliwie i pięknie dzwieki.

pawel
Gość

Mają do 170 cm wzrostu nie mają prawie tkanki tłuszczowej… i są naprawdę wstrętni…

pawel
Gość

Musimy zrobić w każdym mieście magazyn broni. .. i kopać tunele ich flota jest ogromna , w jednym szyku porusza się do 225 pojazdów… szyk w trójkącie… nie damy rady im w powietrzu , musimy kopać tunele …

pawel
Gość

Do 25 ..

pawel
Gość

Nie możemy wywołać 3 wojny światowej bo się tylko osłabimy…

&
Gość

heh, już nawet nie pozwalają sceptykom na „pole do popisu” tylko banują od razu 😛
Przecież sceptyk powie że to falsyfikat i każdy mu uwierzy więc w czym był problem?
Obecnie podkreślają tylko wiarygodność znalezionych przedmiotów.

Anonimowo
Gość

Moneta jest z 1665 roku??? Stoi na odwrocie tak gdzie widzimy niby pojazd kosmiczny