UFO przerwało ceremonię zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w 1984 roku

0
151

Ceremonie olimpijskie są zawsze niezwykłymi wydarzeniami, ale wydarzenie w Los Angeles w 1984 roku mogło być bardziej wyjątkowe, niż można było sobie wyobrazić.

Ceremonia nie była tylko świętem sportowego bohaterstwa ale przygotowywała nas do przyszłego kontaktu z istotami pozaziemskimi.

Dziwna ceremonia zamknięcia w Los Angeles wzbudziła uwagę wszystkich a mówi się o niej do tej pory czyli prawie 35 lat po jej odbyciu się.

Wszystko zaczęło się normalnie, wraz z występem Lionela Ritchiego powalającego publikę. Ale w środku tętniącej życiem ceremonii cały piasek stał się czarny a nagle pojawił się niespodziewany gość o niezapomnianym wyglądzie.

Kiedy rzeczy nie mogły być bardziej surrealistyczne, znikąd pojawiła się obca istota, ubrana w biały kombinezon i machająca sześcioma wydłużonymi palcami w każdej ręce.

Dla ówczesnych widzów efekty specjalne były nowatorskie, a tysiące widzów wierzyło, że symulowana inwazja obcych była prawdziwa.

Jednak niektórzy ludzie nadal wierzą, że przez cały czas działo się coś nadprzyrodzonego, twierdząc, że wydarzenia w Los Angeles były „fałszywą flagą” dla prawdziwej inwazji obcych.

Eksperyment iluminatów z Igrzysk Olimpijskich w 1984 roku

Teoretycy spiskowi wierzą, że tajne operacje rządowe polegają na tworzeniu świadomych oszustw, zwanych fałszywymi flagami, wprowadzają w błąd opinię publiczną, iż następuje prawdziwe wydarzenie.

Wielu badaczy uważa, że ​​inwazja na ceremonii zamknięcia była „programowaniem predykcyjnym”, aby przygotować nas na dzień, w którym kosmici rzeczywiście pojawią się na Ziemi.

Według tych pozaziemskich entuzjastów prawdziwa inwazja kosmitów nadejdzie wkrótce, chociaż od dłuższego czasu podobne informacje dochodzą do nas niemal co roku.

Bill Cooper, zasugerował nawet, że UFO, które przerwało ceremonię zamknięcia, mogło być prawdziwe.

Oto materiał wideo dokumentujący przerwanie ceremonii igrzysk olimpijskich:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.