Epidemia gorączki afrykańskiej w Europie! Winni imigranci – jest nieuleczalna!

Od kilku dni informujemy o zwiększającej się we Włoszech liczbie zachorowań na czikungunię – gorączkę afrykańską. W Rzymie i regionie Lacjum zanotowano już 47 przypadków zachorowań na tę nieuleczalną chorobę.

Pierwsze doniesienia o groźnym wirusie pojawiły się już kilka dni temu. To czikungunia, czyli tzw. gorączka afrykańska. Nie jest dla nikogo tajemnicą, skąd się wzięła w Europie. Wielokrotnie na naszym portalu informowaliśmy o niebezpieczeństwach właśnie tego typu. Wszystkie powiązane z niekontrolowanym przyjmowaniem uchodźców między innymi z krajów afrykańskich.

Do 47 wzrosła w Rzymie i pobliskim regionie liczba zachorowań. Najpierw zdecydowano zaprzestania oddawania krwi, aby nie dopuścić do dalszego rozprzestrzeniania się wirusa. To jednak może okazać się za mało.
Zalecono masową dezynsekcję.

Objawy przypominają grypę. Gorączka do 40 stopni Celsjusza oraz silne bóle mięśniowe. W ciągu doby liczba zachorowań wzrosła o 20. Najwięcej przypadków stwierdzono dotąd w podrzymskim miasteczku Anzio.

Władze oraz epidemiolodzy są zgodni, że wszelkie działania mające na celu powstrzymanie dalszego rozprzestrzeniania się choroby muszą być wykonane natychmiast!

Wadze zaczynają podejmować nadzwyczajne działania. Nie wyklucza się wprowadzenia kwarantanny na terenach zakażonych.

W związku z zachorowaniami Europejskie Centrum Kontroli Chorób (Ecdc) zaleciło turystom z innych krajów, którzy byli we Włoszech i stwierdzili u siebie objawy przypominające te spowodowane przez wirusa chikungunya, aby zgłosili się do lekarza

Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Epidemia gorączki afrykańskiej w Europie! Winni imigranci – jest nieuleczalna!"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Balonik
Gość

Włochy Lacjum 5,882 miliona mieszkańców, 47 zachorowań, niezła epidemia.
Strach się bać takiej propagandy.

Winford
Gość

Ta tlusta Makrela chce ludzi wykończyć !!!! UCHODŻCY – TO SYF, KIŁA I MOGIŁA !!!! Wypierdalać do swoich krajów !!!

Anonimowo
Gość

To co Polacy też powinni z krajów gdzie się osiedlamy bo dla tamtych mieszkańców też jesteśmy syfem kiłą i mogiłą, a choroby tak naprawdę rozszerzał biały człowiek który nie dbał o higienę kiedyś tak jak teraz.

keri
Gość

Farmacja się cieszy.