Epidemia gorączki afrykańskiej w Europie! Winni imigranci – jest nieuleczalna!

Od kilku dni informujemy o zwiększającej się we Włoszech liczbie zachorowań na czikungunię – gorączkę afrykańską. W Rzymie i regionie Lacjum zanotowano już 47 przypadków zachorowań na tę nieuleczalną chorobę.

Pierwsze doniesienia o groźnym wirusie pojawiły się już kilka dni temu. To czikungunia, czyli tzw. gorączka afrykańska. Nie jest dla nikogo tajemnicą, skąd się wzięła w Europie. Wielokrotnie na naszym portalu informowaliśmy o niebezpieczeństwach właśnie tego typu. Wszystkie powiązane z niekontrolowanym przyjmowaniem uchodźców między innymi z krajów afrykańskich.

Do 47 wzrosła w Rzymie i pobliskim regionie liczba zachorowań. Najpierw zdecydowano zaprzestania oddawania krwi, aby nie dopuścić do dalszego rozprzestrzeniania się wirusa. To jednak może okazać się za mało.
Zalecono masową dezynsekcję.

Objawy przypominają grypę. Gorączka do 40 stopni Celsjusza oraz silne bóle mięśniowe. W ciągu doby liczba zachorowań wzrosła o 20. Najwięcej przypadków stwierdzono dotąd w podrzymskim miasteczku Anzio.

Władze oraz epidemiolodzy są zgodni, że wszelkie działania mające na celu powstrzymanie dalszego rozprzestrzeniania się choroby muszą być wykonane natychmiast!

Wadze zaczynają podejmować nadzwyczajne działania. Nie wyklucza się wprowadzenia kwarantanny na terenach zakażonych.

W związku z zachorowaniami Europejskie Centrum Kontroli Chorób (Ecdc) zaleciło turystom z innych krajów, którzy byli we Włoszech i stwierdzili u siebie objawy przypominające te spowodowane przez wirusa chikungunya, aby zgłosili się do lekarza

Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
BalonikWinfordkeri Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Balonik
Gość
Balonik

Włochy Lacjum 5,882 miliona mieszkańców, 47 zachorowań, niezła epidemia.
Strach się bać takiej propagandy.

Winford
Gość
Winford

Ta tlusta Makrela chce ludzi wykończyć !!!! UCHODŻCY – TO SYF, KIŁA I MOGIŁA !!!! Wypierdalać do swoich krajów !!!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

To co Polacy też powinni z krajów gdzie się osiedlamy bo dla tamtych mieszkańców też jesteśmy syfem kiłą i mogiłą, a choroby tak naprawdę rozszerzał biały człowiek który nie dbał o higienę kiedyś tak jak teraz.

keri
Gość
keri

Farmacja się cieszy.