Kiedy Europa przejdzie na Islam? Koniecznie przeczytaj!

43 lata temu w gmachu ONZ padły „prorocze słowa”. „Pewnego dnia, miliony ludzi opuści półkulę południową i wyruszy do półkuli północnej. Nie wybiorą się tam jako przyjaciele, ponieważ pójdą tam aby ją podbić. I podbiją ją z pomocą swoich synów. Łona naszych kobiet przyniosą nam zwycięstwo” – Houari Boumedienne, prezydent Algierii w latach 1965-1978, fragment przemowy na forum ONZ z 1974 roku.

Wszystkim posłusznie aportującym pani Merkel politykom dedykuję powyższe stwierdzenie Boumedienna z roku 1974 tj. okresu , który myślącym perspektywicznie zarządcom państw europejskich winno dać dużo do myślenia i przedsiębrania stosownych kroków , by dzisiaj nie drżeć ze strachu kiedy i gdzie w Europie nastąpi kolejny zamach terrorystyczny..

(Zauważyliście jaka ARMIA ludzi sił bezpieczeństwa dzisiaj z okazji obchodów 60 rocznicy Traktatów Rzymskich ochraniała zebranych 27 przedstawicieli państw UE w Rzymie ?.. I TAK JUŻ BĘDZIE ZAWSZE !)

Jeszcze rok temu poprawnością polityczną w Parlamencie Europy było pozytywnie wyrażać się o przyjęciu Turcji do Wspólnoty Europejskiej.. Gdy zaczął się exodus uchodźców z państw północnej Afryki 16 marca 2016 r. UE podpisała z Turcją za ciężkie miliardy euro umowę o blokowaniu uchodźców i nieprzepuszczanie ich dalej na północ do Europy.. A tygodnie później prezydent Turcji Erdogan w publicznym wystąpieniu stwierdził , że :

„Moi drodzy bracia, rozpoczęła się walka pomiędzy krzyżem a półksiężycem. Nie ma w tej sprawie żadnego innego wyjścia” – powiedział Erdogan. Wezwał wszystkich muzułmanów w Europie aby mieli co najmniej pięcioro dzieci. Nazwał ich „przyszłością Europy” i stwierdził, że będzie to najlepsza odpowiedź na krzywdy, jakie zostały im tutaj wyrządzone. ( ciekawe o jakie krzywdy mu chodzi )

Teraz wyznawcy islamu, którzy już osiedlili się u nas, mają zamiar wykorzystać swoją największą, najpotężniejszą broń o której mowa w powyższym cytacie. OCZYWIŚCIE za płacony im z naszych kieszeni nie kiepski socjal !..

Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie powinien mieć wątpliwości , że Prezydentowi Erdoganowi marzy się , że zostanie zostanie wielkim przywódcą islamu..Nie udało się dokonać tego za czasów Imperium Osmańskiego, teraz szansę dla siebie upatrzył ukochany przywódca Turcji.. Kraj znad Bosforu od dłuższego czasu zachowuje się bardzo agresywnie. Wysyła swoich ludzi jako uchodźców aby podbić Europę. Miliony muzułmanów jest już na naszej europejskiej ziemi i będzie konkurować z nierozmnażającymi się Europejczykami.

Można wręcz powiedzieć, że islam ma już praktycznie w garści Europę Zachodnią i Północną.. Nie jest przesadą stwierdzenie , że Erdogan wypowiedział wojnę Europie..Tureccy politycy regularnie atakują Europę i Unię Europejską nazywając ją faszystowską.. Systematycznie padają groźby o zerwaniu umowy z UE. Minister Spraw Wewnętrznych Süleyman Soylu ogłosił, że Turcja może wysyłać do Europy po 15 tysięcy „uchodźców” miesięcznie tylko po to, aby upokorzyć Europejczyków. Niestety porozumienie z 16 marca 2016 roku pozwoliło jedynie opóźnić coś, co wydaje się już nieuniknione. Turcja rzeczywiście nie przepuszcza uchodźców do Europy, ale islamizacja trwa w najlepsze – obcokrajowcy masowo i nieprzerwanie przybywają do nas przez Morze Śródziemne.

A my ?… Zachowujemy się jak karp modlący się o to , by Wigilia przeniesiona została na 1 maja.. Przykładem wyjątkowe skretynienie szwedzkiej pani minister Kultury i Demokracji Alice Bah Kuhnke, która forsuje projekt rządowy pomocy finansowej dla powracających do Szwecji islamistów. Podczas , gdy jej kraj zmaga się z gigantycznym wzrostem liczby przestępstw, które zwykle popełniane są przez tzw. uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu.Ekspert ds. terroryzmu Magnus Ranstorp wskazał, że przynajmniej dwóch dżihadystów, którzy powrócili do Szwecji, było zaangażowanych w zamachy terrorystyczne w Paryżu w 2015 roku i w Brukseli w 2016 roku.

Władze miasta Lund wychodzą nawet z propozycją aby dawać ekstremistom darmowe mieszkania oraz pomoc w znalezieniu pracy. Z jakiegoś powodu żadne międzynarodowe instytucje nie są oburzone tym, że Szwecja finansowała działania terrorystów a teraz traktuje ich jak ludzi pierwszej kategorii.

Chce się w tym miejscu krzyknąć : GRATULUJĘ !!! Mam czas poczekam. Od znajomego ze Sztokholmu wiem , że gdy zapada zmrok starówka w stolicy pustoszeje.. Wszyscy Szwedzi czmychają do domów w obawie o własne zdrowie i życie przed wałęsającymi się bandami emigrantów.. Są dzielnice w stolicy Szwecji , gdzie nawet miejscowa policja po zachodzie – i nie tylko – samochodami nie wjeżdża..

Nie wiem o co tu chodzi ?.. wszyscy o tym mówią a media i politycy milczą !..Kto jest taki mocny , że potrafi zamknąć usta nieomal wszystkim odpowiedzialnym za informację w Europie ?.. No prawie !.. u NAS nie mówią wszystkiego ale póki co : NIE WPUSZCZAJĄ!!! (dlatego na Nich głosowałem)..

Kolejne ” Wydania Specjalne” poświęcone atakowi terrorystycznemu są kwestią czasu.. Pochowają ofiary z londyńskiego mostu , minie termin żałoby i kolejny zamach da zarobić dziennikarzom za nadgodziny.. Po coś 2600 meczetów w Niemczech , 2500 meczetów we Francji, ponad 1000 w Holandii,Belgii, Danii postawiono i b.wiele w pozostałych państwach Europy..( u nas też już się zaczęły budować )..

Nie wiem w kim pokładać nadzieję bezpieczeństwa ?

Pokładam swoje w miarę dobre poczucie bezpieczeństwa w Rządzie RP (na razie) i we wszystkich kibicach piłki nożnej ! ..CHWAŁA WAM KIBICE : LEGII , LECHA , WISŁY , WIDZEWA , ARKI i wielu , wielu innych klubów ! W Was NADZIEJA !!!

CIEKAWE CZY PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH JEST ZAPRASZAJĄCY TYCH PANÓW DO SWOJEGO.. N I E !!! NASZEGO D O M U !!!

źródło: wrealu24
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

3 thoughts on “Kiedy Europa przejdzie na Islam? Koniecznie przeczytaj!”

 1. Jestem za puszczeniem 99999999999999999999999999999999 ISIS do Polski

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Powiem tyle,trzeba mieć się na baczności i powoli przygotowywać się na najgorsze.Oby się nie sprawdziły moje słowa,ale powiem wam jeszcze trochę czasu a Ci z południa zaczną doprowadzać do coraz gorszego chaosu,którego szczyt przypadnie na lata 2019 do 2021,potem całkowity rozpad UE to do 2022,potem wojna,która pochłonie 3 mld istnień,człowiek wtedy nigdzie nie będzie się czuł bezpiecznie,wojna potrwa około 3 lata z hakiem,potem parę lat „spokoju” i walnięcie kataklizmy tak potężne,że zz ziemi nic nie zostanie,już żadne życie nie powstaniena tej planecie,bo to będzie koniec świata. (To tylko moje spekulacje,do tych wydarzeń nie musi dojść,ale równie dobrze mogą przyjść szybciej,więc proszę was,żebyście nie brali tego na poważnie)

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Ci, którzy sprowadzają nachodźców, mają swój cel i go realizują. Tym celem jest zniszczenie rasy białej, z jednym wyjątkiem. Pozostanie jeden naród biały i już nie będzie możliwości pomyłki przy identyfikacji kto jest kim.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.