Europa w szoku! Niemcy po cichu drukują nową walutę przygotowując się na upadek UE

Niemcy nowa waluta

Nikt nie może uwierzyć w to, co robią Niemcy. Okazuje się, że po cichu, kiedy kolejni niemieccy politycy odpierają głosy o upadającej UE, za kulisami wielkiej polityki robią coś niebywałego.

O tym, że z systemem bankowym Europy jest źle, wiadomo nie od dziś. Z problemami boryka się Francja, Wielka Brytania, Grecja jest z kolei na skraju upadku. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, jak poważne kłopoty ma Deutsche Bank.

Kiedy w 2008 w Ameryce upadł potężny bank Lehman Brothers, kryzys, który dotknął cały świat, był jeszcze potężniejszy od tego z lat 30. XX wieku. Jak mówią jednak ekonomiści, upadek Deutsche Banku, który z dnia na dzień przeistacza się w ruinę, to tylko kwestia czasu. Jego koniec to także koniec strefy euro i być może samej Unii Europejskiej.

Dlatego też Niemcy już przygotowują się do zmniejszenia obrażeń, które wywołać ma w Europie upadek kolosa. Niemcy za plecami wielkiej polityki drukują Nowe Marki Niemieckie. Zapowiada się więc, że będzie powrót do waluty, której Niemcy używali jeszcze 16 lat temu. Władze naszych zachodnich sąsiadów czekają tylko na moment, w którym strefa będzie na tyle słaba, że zmiana waluty będzie oczywistym wyjściem z opresji.

Jak bowiem nieoficjalnie wiadomo, Deutsche Banku nie da się już uratować, a tym samym – nie da się zatrzymać nadchodzącego kryzysu w UE i strefie euro. Wściekli na swoich sojuszników są jednak Francuzi. Ci nie mogą wybaczyć im, że zamiast ratować wspólnotową walutę, ci organizują sobie „szalupy z tonącego statku”.

źródło: wsedno24.plDodaj komentarz

8 komentarzy do "Europa w szoku! Niemcy po cichu drukują nową walutę przygotowując się na upadek UE"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
sky
Gość

Ciekawe co będzie z kredytami w euro? np. denominowanym… Przecież nie mozna spłacać nieistniejącą walutą…
Euro upadaj!

keri
Gość

Informacja pierwszorzędna. Hujnia gejropejska to trup. Trza z niej wiać, bo może ostatnich członków przygnieść i wpadną w dół razem z trupem.

Luck Skywalker
Gość

Niemców trzeba krótko trzymać za mordę jak powiedział Donald Trump. Im nie wolno folgować bo jak nie agresją militarną to agresją gospodarczą kontynuują swoją ekspansję. To tak jak z wódką – jest nie dobra więc trzeba ją w mordę lać

Gość
Gość

Luck Skywalker!!! Tego rudego Trupa też trzeba za to mordę złapać i w USA będzie OK.

&
Gość

Niemcy jak Niemcy. Są inteligentni.

&
Gość

Prawda Polacy? Wy zamiast honoru, przyjaźni i stworzenia jedności wolicie wszystko zepsuć ponieważ waszym bożkiem jest inteligencja, której wcale nie macie aż tyle aby się tym szczycić ponad inne kraje bloku Europy środkowej.

Wald
Gość

My Polacy w ramach honoru i przyjaźni z innymi dawaliśmy się okradać, wykorzystywać i mordować. Tak Polska i Polacy przeszli dużo może nawet za dużo jak na jeden kraj i naród. Czas najwyższy powiedzieć dość przede wszystkim polskojęzycznym rezydentom rządzącym Polską! Należy wybaczać, ale nigdy nie wolno nam zapomnieć. Niestety inteligencji brakuje wielu i nie jest to jedynie kwestia narodowościowa. Niemcy niby tacy inteligentni, a za kilka może kilkanaście lat będą mniejszością narodową …

keri
Gość

Uważasz, że dostaną od nachodźców jakiś rezerwat? 🙂