Europejki gwałcone, Allah zadowolony

Oczywiście, że nie wszystkie gwałty w Europie to dzieło muzułmanów. Ale wszystkie gwałty dokonane przez muzułmanów mają podłoże religijne: Allah bowiem lubuje się w gwałtach i żąda od muzułmanów, by gwałcili „kobiety zdobyte jako łup na niewiernych”.

Sam Mahomet dokonał egzegezy teologicznej wersetu z Koranu (sura 4:24): „[są wam zabronione] kobiety zamężne, oprócz tych, którymi zawładnęły wasze prawice”. W zbiorach Abu Dawuda (nr. 2150) oraz Muslima (3433) znajdujemy hadisy opowiadające, że po kolejnym napadzie niektórzy z muzułmanów nie chcieli gwałcić pojmanych niemuzułmańskich kobiet w obecności ich mężów. Wtedy Mahomet wytłumaczył im: przecież Allah zesłał jasne polecenie w Koranie (4:24), że należy zdobyte kobiety gwałcić.

Po raz kolejny należy zaznaczyć, że prawo muzułmańskie niejednakowo traktuje muzułmanów i niemuzułmanów. I jeśli rzeczywiście, jak informują muzułmańskie strony internetowe, gwałt w islamie jest karany śmiercią, to jednak dotyczy to jedynie zgwałcenia muzułmanki. Gwałcenie niemuzułmanek jest rozpatrywane w zupełnie innych kategoriach prawnych – albo jako prowadzenie dżihadu przeciwko niewiernym w celu szerzenia islamu (co ma miejsce w Europie), albo jako upokorzenie niemuzułmańskich obywateli muzułmańskich krajów.

Na przykład profesor Saud Saleh z uniwersytetu Al-Azhar w Kairze wytłumaczył to w programie telewizyjnym., to samo tłumaczył swoim poddanym kalif Abu-Bakr Al-Bagdadi w nowo ustanowionym Państwie Islamskim w 2015 r. Zachęcał muzułmanów do gwałcenia niemuzułmanek mówiąc, że niewierna kobieta zgwałcona 10 razy przez muzułmanów automatycznie staje się muzułmanką. Z tego samego powodu – czyli z inspiracji Allaha, Koranu i Mahometa – w Nigerii szkoli się nastoletnich chłopców, jak należy gwałcić niemuzułmanki. To nie jest tylko „teoria”, to jest praktyka pobożności muzułmańskiej, z którą Europa ma teraz problem.

muzulamanie gwalt

Muzułmanie najechali Europę i traktują Europejki jako zdobycz. Na przykład 22 maja 2018 r. w Wiesbaden (Niemcy) zaginęła 14-letnia dziewczyna. Ciało znaleziono po dwóch tygodniach, z ewidentnymi śladami dokonanego gwałtu. Podejrzany jest 20-letni Irakijczyk i 35-letni Turek, imigranci mieszkający w obozie dla uchodźców i oczekujący, aż Angela Merkel nada im legalny status mieszkańca Niemiec.

Również w Niemczech, w mieście Chemnitz, 18-letni „uchodźca” z Syrii brutalnie zgwałcił 15-letnią dziewczynę. Ofiara znalazła się w szpitalu.

Inny przykład: w sobotę 2 czerwca 2018 r. w Malmo (Szwecja) dziewczyna jechała rowerem przez park obok plaży Ribersborg. Została ściągnięta z roweru, pobita i zgwałcona. Znalazł ją przechodzień i dziewczynę zawieziono do szpitala.

Ciekawy przypadek – niestety, nie jedyny – miał miejsce w Wielkiej Brytanii, gdzie liczba ofiar seksualnej islamizacji sięga miliona. Karam Majdi przyjechał tutaj w 2016 r. jako „dziecko” uciekające z Syrii (choć wszystko wskazuje na to, że pochodzi z Egiptu i ma 19 lat). Poznał przez internet 14-letnią dziewczynkę, którą zgwałcił. Później przyznał się, że miał seks z jeszcze jedną dziewczyną.

W Walii Mohamed Amin, ubiegający się o azyl, w styczniu 2015 r. zgwałcił 18-latkę w dniu jej urodzin. Dziewczyna wyszła pijana z klubu, a Mohamed zaproponował jej pomoc. Zabrał ją do domu, gdzie zgwałcił. Dostał wyrok 14 lat więzienia, a po odsiadce ma być deportowany do Egiptu.

W Szwajcarii taksówkarz z Pakistanu w latach 2010-2016 zgwałcił co najmniej 6 pasażerek, m.in. w marcu 2016 r. 18-letnią Australijkę. Zabrał ją do taksówki wczesnym rankiem, ale zamiast wieźć na podany adres, zatrzymał się na uboczu i zgwałcił pasażerkę na tylnym siedzeniu auta. Na domiar złego, Pakistańczyk jest nosicielem wirusa HIV.

I jeszcze jedna ciekawa historia: w Holandii w czerwcu 2017 r. Somalijczyk Mohammed Kamaal usiłował zgwałcić Holenderkę. Pomimo że dostał azyl, miał zostać deportowany po 6 miesiącach więzienia, w lutym 2018 r. Jednak był w Holandii jeszcze w kwietniu tegoż roku. Niedoszła ofiara gwałtu, Sylvia Veld (29 lat) obawiała się, że po wyjściu z więzienia Mohammed ją zamorduje. W sumie obawy są uzasadnione – kiedy w końcu Mohammed znalazł się w Somalii, napisał na twitterze, że zabije Sylvię. Mając przez 10 lat zakaz wjazdu do Unii Europejskiej, może teraz poćwiczyć gwałcąc i zabijając somalijskie kobiety w ramach islamizacji tego kraju. Bo jakżeż to niewierna kobieta ośmieliła się przeciwstawić seksualnej islamizacji! W Iraku za takie przewinienie jezydzkie kobiety palono żywcem.

Przykłady można mnożyć. Najgorsze jest to, że za wszystkimi tymi przypadkami stoi motywacja religijna, podżegana przez pobłażliwy stosunek europejskich władz do muzułmańskich gwałcicieli.

Zgwałcona Szwedka popełniła samobójstwo

Angelica Wiktor została zgwałcona przez muzułmanina mieszkającego po sąsiedzku przy współudziale jego kolegi. Policja zaaresztowała obu muzułmanów, ale szybko umorzyła sprawę wobec „braku dowodów”. Dziewczyna zgłaszała na policję, że gwałciciel nadal ją nęka i prześladuje zarówno na portalach społecznościowych, jak i w realnym życiu. Policja nie reagowała.

zgwalcona szwedka popelnila samobojstwo
Jak się okazuje, w Szwecji umarza się średnio ok. 13 zgłoszeń o popełnionych gwałtach dziennie. Po prostu raj dla muzułmańskich gwałcicieli!!!

Zdesperowana Angelica popełniła samobójstwo. To jest wielkie zwycięstwo islamu w Europie, i Szwedki powinny się cieszyć, że mogą korzystać z bogactwa kulturowego muzułmanów. Wszakże każda zgwałcona przez muzułmanina kobieta staje się muzułmanką i może wraz z innymi muzułmankami odkrywać nowego boga – mając nadzieję na muzułmański raj.

 

źródło: annur.pl

5
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Kto nie skacze ten za TuskiemDziad WangaKimBury Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kto nie skacze ten za Tuskiem
Gość
Kto nie skacze ten za Tuskiem

Pierdole co się dzieje na dzikim zachodzie ale jak taka sytuacja będzie w PL to maczeta pójdzie w ruch a odjebane genitalia będę wieszać na latarniach żeby każdy kozojebca wiedział co go czeka…

KimBury
Gość
KimBury

Mógłbyś wypowiedzieć się bez wulgaryzmów. Nadmiar wulgaryzmów świadczy o prymitywizmie.

Kto nie skacze ten za Tuskiem
Gość
Kto nie skacze ten za Tuskiem

Mało mnie interesuje co się dzieje na dzikim zachodzie ale jak taka sytuacja będzie w PL to maczeta pójdzie w ruch a precyzyjnie usunięte maczeta genitalia będę wieszać na latarniach żeby każdy kochający kozy inaczej wiedział co go czeka… Czy tak lepiej? 😉

Dziad Wanga
Gość
Dziad Wanga

Taa już to widzę, już widzę jak polaczki ulegają i chowają się po kontach jakużytkowników zwykle, tylko mocni w gębie a muzłumanów w polsce coraz więcej a nikt nic z tym nie robi. Tylko kebabynie wpi…ać umiecie

Kto nie skacze ten za Tuskiem
Gość
Kto nie skacze ten za Tuskiem

To nie wiem gdzie Ty mieszkasz bo u mnie jak turas chciał zawojować kebsami to mu budę spalili xD i mało kto u nas zainteresowany jest konsumpcja fosforanów w czymś co ma przypominać mięso…. Tak więc widzisz nie wszędzie mieszkają lewicowe pizdeczki dające dupy na każdym kroku 😉