FLAKKA – Nowy narkotyk zmienia ludzi w zombie

Flakka, nowy niebezpieczny narkotyk zyskuje coraz większą popularność na świecie. Narkotyk flakka nazywany jest również „żwirem” ze względu na swoją konsystencję przypominająca żwir służący do wypełniania akwariów. Jak zażywa się narkotyk flakka? Można go przyjmować na różne sposoby: wciągać nosem, połykać, palić lub wstrzykiwać. Substancja jest bardzo niebezpieczna i jej zażywanie może doprowadzić do śmierci. Ludzie po zażyciu flakka zachowują się jak … zombie.

Ulice światowych metropolii zalewa nowy niebezpieczny narkotyk: flakka. Jak działa i co zawiera? Flakka zawiera substancję o nazwie alfa-PVP, która kiedyś stosowana była w solach do kąpieli. Wpisana do rejestru substancji zakazanych alfa – PVP powoduje uczucie wzmożonej czujności, aktywności ruchowej i utraty kontroli nad ciałem. Flakka jak każdy narkotyk silnie uzależnia. Jego przedawkowanie powoduje depresję, paranoję oraz wyjątkowo silne halucynacje. Zobaczcie sami jakie skutki powoduje zażywanie flakka:

Dlaczego flakka zyskuje tak dużą popularność? Jednym z elementów kluczowych jest tutaj cena. Według mediów porcja narkotyku w USA kosztuje jedynie 5 dolarów. W Europie zachodniej przedawny jest on w cenie 5 euro za porcję.

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

4 thoughts on “FLAKKA – Nowy narkotyk zmienia ludzi w zombie”

 1. O cholera, żwirek mojego kota zagrożony. Zaraz jakiś ćpun wpadnie mi na chatę i krechę z kocim bobkiem wciągnie. I zanim mu wytłumaczę, że to kocie wc to wizja murowana ha ha ha.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Przecież to są przypadki opętań.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. A te prochy są bramą do tych opętań kolego. To tak jak byś powiedział demonie wejdź we mnie.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. Niestety tak jest. Narkotyki, nadmiar alkoholu są furtką do opętań.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.