Genialny filmik pokazujący jak Islam niszczy Europę. „Motywy sprawców są nieznane”. To powinien zobaczyć każdy zwolennik przyjmowania nielegalnych imigrantów

W internecie pojawił się genialny film, który w dosłowny sposób wyjaśnia jakim zagrożeniem dla Europy jest wojujący Islam. Pokazuje on jak reagują rządy, na akty muzułmańskiego terroryzmu i jak niebezpieczna jest prawność polityczna.

Lektor w filmie mówi: Zapewniają nas że te zamachy i napady na niewinnych ludzi to „pojedyncze wyskoki ekstremistów lub wariatów”, że ” to nie ma nic wspólnego z Islamem” lub, że „motywy sprawców są nieznane”.

Jeżeli ktoś próbuje winić za to muzułmanów może trafić za kratki za „rasizm” lub „mowę nienawiści”.

Kiedy muzułmanie masowo gwałcą i atakują dzieci i kobiety, policja stara się to ukryć, a następnie zaleca kobietom , aby „ubierały się w mniej prowokacyjny sposób”. Przykładem sytuacja w Koloni.

„Musimy szanować kulturę muzułmańska i ubierać się odpowiednio”– apeluję polityk. To europejskie kobiety mają dopasować się do muzułmanów, a nie oni do przestrzegania praw i obyczajów państw, do których przybywają!

A tymczasem w Europie przybijają kolejne statki z dziesiątkami tysięcy imigrantów. Coraz więcej z nich nawet się nie kryją z powodem swojej imigracji. Chcą as po prostu po zabijać , Otwarcie deklarują , że chcą podbić Europę. Liczba ataków nie zmniejsza się, tylko rośnie.

Na szczęście to Europa Zachodnia, nie Polska, ma pokornie ich przyjmować, współczuć im i nadal wierzyć, że muli-kulti jest dobre. Ostatnio religia pokoju pokazała swoją „klasę”  w Manchesterze gdzie bydlak zamordował 22 osoby – głównie dzieci.

Jak mówiła Polska premier Beata Szydło:

Dokąd zmierzasz Europo? Podnieś się z kolan i obudź się z letargu, bo w przeciwnym razie codziennie będziesz opłakiwała swoje dzieci!

Film poniżej, pokazuje jakim zagrożeniem dla Europy, jest wojujący islam i bierna postawa polityków i mediów.

źródło: wolnosc24
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

4 thoughts on “Genialny filmik pokazujący jak Islam niszczy Europę. „Motywy sprawców są nieznane”. To powinien zobaczyć każdy zwolennik przyjmowania nielegalnych imigrantów”

 1. a co powiecie o tym ???
  https://www.youtube.com/watch?v=IgKWIUwEXd8
  ???/

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Ludzie !!!! Czy wy nie rozumiecie,że to jest PLAN MASONÓW ?!!! Żeby chrzescijanie zabijali się z arabami,żeby wywołać bałagan na swiecie,zeby wybic duzo ludzi ,bo masoni uważaja,że jest za dużo!???? To celowa robota szatańska a wy myslicie,że Zachód to robi bo przywódcy sa glupi?!!! Kiedy to zrozumiecie,że ci przywódcy swiatowi ida reka w ręke z iluminatami i dostaja za to wielka kase i stanowiska?!!!Pocałujcie mnie w dupe ! tego chyba nie powiedziano!!!! Czy tu jest jakis złosliwy kaleka,że tak robi komuś na złość?! Niech cie diabli wezma od razu,szkoda na ciebie czasu!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Niemcy chyba lubią bombowe zabawy. Niech się bawią, tylko niech nie wymuszają takiej zabawy w innych państwach.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 3. Ludzie !!!! Czy wy nie rozumiecie,że to jest PLAN MASONÓW ?!!! Żeby chrzescijanie zabijali się z arabami,żeby wywołać bałagan na swiecie,zeby wybic duzo ludzi ,bo masoni uważaja,że jest za dużo!???? To celowa robota szatańska a wy myslicie,że Zachód to robi bo przywódcy sa glupi?!!! Kiedy to zrozumiecie,że ci przywódcy swiatowi ida reka w ręke z iluminatami i dostaja za to wielka kase i stanowiska?!!!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.