Gigantyczna orgia Szatana z udziałem Merkel i polityków UE! (WIDEO, FOTO)

satanizm

Odrażający satanistyczny rytuał odprawiony w Szwajcarii zaszczyciła swoim udziałem cała europejska elita.

Okazją do zorganizowanego z monstrualnym rozmachem “artystycznego” pokazu było otwarcie Tunelu Świętego Gotarda w Alpach Szwajcarskich 1 czerwca 2016 r. – najdłuższego, najgłębszego i najdroższego tunelu kolejowego na świecie, mającego aż 57 km i zbudowanego kosztem 11 mld euro.

Nagrania i zdjęcia, które ukazały się po tej – zdawałoby się “niewinnej” – ceremonii zaszokowały jednak nawet poprawne politycznie media. “Satanistyczne, okultystyczne, mroczne, przerażające, pornograficzne, obsceniczne, dziwaczne” – takie określenia pojawiają się najczęściej w relacjach z tego wydarzenia o niejasnym i niepokojącym przesłaniu.

Tymczasem na widowni zasiadły wszystkie gwiazdy europejskiej polityki – oprócz władz Szwajcarii, także kanclerz Niemiec Angela Merkel, ówczesny prezydent Francji socjalista Francois Hollande, premier Włoch Matteo Renzi, kanclerz Austrii Christian Kern i setki innych przedstawicieli “elity UE”. Wszyscy oni z entuzjazmem oklaskiwali spektakl.

Zarówno sam tunel, jak i ceremonia jego otwarcia miały stać się symbolem “jedności Europy zagrożonej przez ruchy nacjonalistyczne”. Autorzy widowiska nie kryli, że wzorowali się na lokalnej legendzie o Moście Diabła, zbudowanym właśnie przez Szatana.

satanizm

To co widzimy na nagraniach nie pozostawia cienia wątpliwości – w spektaklu dosłownie roi się od symboli satanistycznych, okultystycznych, pogańskich i antychrześcijańskich, a także od demonicznych postaci.

satanizm

satanizm

W jednej ze scen zwłoki trzech martwych robotników wiszą parodiując Ukrzyżowanie, podobnie jak potem trzy ukrzyżowane duchy. Za chwilę zamiast nich na wielkim monitorze pojawiają się trzy insekty na tle demonicznej wyjącej twarzy, której krzyk przypomina opętanie.

satanizm

satanizm

Takich i podobnych rytuałów jest w tym spektaklu pełno, podobnie jak pokazywanych w konwencji totalitarnej robotników – mrówek, czy scen sugerujących obsceniczny seks. Tak jakby europejskie elity chciały powiedzieć wszystkim społeczeństwom: “Jesteśmy najpotężniejsi. Oto w co wierzymy i oto, czym jesteście dla nas wy – zwykli, szarzy ludzie”.

satanizm

satanizm

satanizm

satanizm

satanizm

satanizm

źródło: Reporters.pl
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:
  • 205
    Udostępnienia

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
NEOMag ChaosuAiyyoPutin padnie w 6s po naciśnięciu języka spustowego. Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
NEO
Gość
NEO

Ten tunel to też jakaś maniana. 17 lat budowali tunel który skraca trasę tylko o godzinę lol i jeszcze ile kasy poszło. Moja opinia jest taka że; Gamonie z elit wybudowali jakiś podziemny kompleks przeznaczony do przewozu i mordowania tam masowo ludzi kiedy będą mocni by tego dokonać. Z historii znamy już kilka takich przypadków, a tu jeszcze pod ziemią niewiadomo co tam jeszcze maja… lub inny kompleks np militarny lub ochronny przed jakąś potężną zagładą. Dlaczego cała elita świata się tam zleciała? A to przedstawienie to na cześć niedługo nagrodzonego antychrysta. Dla ciekawości księżna Kate i jej pachoł właśnie… Czytaj więcej »

Aiyyo
Gość
Aiyyo

Przecież to stare już, po co odgrzewacie kotlety.

Putin padnie w 6s po naciśnięciu języka spustowego.
Gość
Putin padnie w 6s po naciśnięciu języka spustowego.

Ktoś tu odkrył Atora, i odgrzebuje stare kotlety.
To już treści od towarzyszy ze Sputnika się przejadły.

Mag Chaosu
Gość
Mag Chaosu

Takie rzeczy trzeba odświeżać, bo nie wszyscy są świadomi, komu oddają cześć i chwałę włodarze tego świata.

NEO
Gość
NEO

Dokładnie