Globalne wpływy Masonerii i droga ku pełni władzy nad współczesną cywilizacją

masoni

„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 rok.

Tajemnicza liczba 666 jest symboliczna, chociaż wiemy, że jest numeracją dotyczącą wyłącznie ludzi, jest również sześciocyfrowym systemem identyfikacji każdego mieszkańca świata, gdyż człowiek w niedalekiej przyszłości otrzyma swój numer będący jednocześnie numerem rejestracyjnym, paszportem i kartą kredytową. To jest rzeczywistość zakonspirowanego horroru. Bestia według objawienia sprawia, że,,Wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymają znamię na prawą rękę lub na czoło i nikt nie może nic kupić ani sprzedać kto nie ma znamienia Bestii. Tkwi w tym zagadka, której rozwiązanie wymaga nie lada mądrości, liczba to, bowiem człowieka.’’ (Ap 13:16-18).

Magiczne sformułowanie końca dwudziestego wieku powtarza się na wszystkich kontynentach i na wszystkich ekranach telewizyjnych albo się połączymy, albo zginiemy.Tymczasem w kręgu Masonerii pojawiła się koncepcja podziału ziemi na strefy zasięgu. Przypomina to obraz biblijnych królów, którym dano władzę nad rejonami ziemi. Zamknięty krąg najwyższego szczebla Masonerii lansuje takie organizacje jak na przykład NAFTA i GATT. Są to organizacje powołane do życia przez pionierów współczesnego globalizmu.

Natomiast należy również wspomnieć o firmach, których właściciele są bardzo blisko powiązani z Masonerią lub otwarcie do niej należą. Do takich firm zaliczymy Xerox, General Electric, General Motors, Prudential Insirence, Texacoo, ITT, NBC TV, CBC TV, ABC TV i wiele innych. A zatem można zadać pytanie, kto tak naprawdę rządzi światem? To pytanie wydaje się być retoryczne. Otóż jest to piramidalny system władzy u szczytów, którego znajduje się kilka rodzin.

Rodzina Rothschild kontroluje firmy światowej sławy jak General Motors, Standard Oil, Ford, General Electric, Alcoa Alled Chemical, Rogal Dutch, Shell, Fiat, Pirelli Unilever, Beers Conslidated Nfines. Z kolei Bilderbergsi mają swoich ludzi w gabinecie, piastują rolę sekretarzy stanu, doradców bezpieczeństwa narodowego, skarbu państwa. Ostatecznie należy pamiętać, że Masoneria uważa się za religię, chociaż zdecydowanie nie chrześcijańską. Jest to zakonspirowana religia ze swoją własną koncepcją uniwersalizmu.

”Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym. Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.

George Orwell.

Na koniec należy wspomnieć, że jedyną ostoją chrześcijaństwa jest dom rodzinny. Niestety obecnie rodzice z własnej winny lub po prostu w wyniku współczesnej mody tracą autorytet na rzecz kolegów czy młodego otoczenia. Dlaczego globalistom szkodzi chrześcijaństwo uczące kochać Boga i bliźniego? Otóż, dlatego, że służą oni Szatanowi.Spycha się przykazania Boże nie mówiąc więcej o poszanowaniu rodziców, kpi się z autorytetów, lekceważy wszelkie normy moralne, ponieważ to wszystko przeszkadza w realizowaniu programów, ludziom zachłannym na władzę.

,,Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji.’’

David Spangler.

Coraz intensywniej rozwija się naukę opartą na interpretacji laickiej i wpaja się postulaty etyczno społeczne propagujące zainteresowanie człowieka wyłącznie jego życiem doczesnym. Nawet w przedszkolach wyeliminowano wszelkie wpływy religii, czy nauki moralności. Coraz częściej wydziały oświaty domagają się zniesienia stopnia z religii w szkołach chrześcijańskich. To wszystko przeprowadza się w imię światopoglądu naukowego, przeciwstawiając się zabobonom przeszłości. Wczorajsza mistrzowska sztuczka, przybrała nową lucyferiańską magię globalizmu.

 

zrodlo: globalne-archiwum.pl

15
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
januszJan WinnickiRafałwe3Jan Winnicki Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rafał
Gość
Rafał

Lech Kaczyński w 2007 r. przywrócił działalność loży masońskiej B’nai B’rith – Loża Polin (którą zdelegalizował w 1938 r. prezydenta Mościcki). Fakt ten poprzedziły wykłady braci Kaczyńskich w sponsorowanej przez Georga Sorosa „Fundacji Batorego”.

https://wolnemedia.net/notatka-z-historii/

Udostępniajcie swoim znajomym, gdzie tylko się da. Niech Polacy wiedzą kto nami rządzi.

Jan Winnicki
Gość
Jan Winnicki

Tyle jest warta ta „prawda”, że nie posiada nawet nazwiska („Autorstwo: M.”).

we3
Gość
we3

Ilu mamy Masonów w Polsce ?

ttteis77
Gość
ttteis77

5G w Polsce od 2020 roku – Ministerstwo Cyfryzacji przygotowało strategię uruchomienia sieci „Strategia 5G dla Polski”. Do 2025 roku sieć ma objąć wszystkie miasta i główne szlaki transportowe. – RADA PROJEKTU STRATEGII WALKI Z RAKIEM W POLSCE 2015-2024 – dziwny zbieg okoliczności- mikrofale- nowotwory. chcą zarabiać pieniądze zdrowiem obywateli, wyrządzając im krzywdę? nowotwory?. tak to ma wyglądać?, my będziemy chorować nagle z niewiadomego powodu?, i nagle my będziemy wydawać pieniądze by zasilić budżet?

keri
Użytkownik
keri

Matryca Matrixa została unicestwiona, więc słowa zdrajcy brzezińskiego są nic niewarte.
Wszelkie religie z demonem opisanym w biblii, który kazał nazywać siebie bogiem, znikną wraz z wyznawcami demona. Teraz jest ubezwłasnowolniony z powodu ogromu zła i śmierci, które czynił, a które opisane są w biblii – ciągłe wszczynał wojny, mordował osobiście i kazać mordować Izraelitom, ustanowił prawo, aby zarzynać dla niego zwierzęta, bo lubił zapach palonego ciała. Prawie zniszczył Ziemię potopem i to co na niej żyło. Wystarczy przeczytać ze 4 pierwsze księgi starego testamentu, aby po uczynkach poznać, że to demon a nie bóg.

Jan Winnicki
Gość
Jan Winnicki

Keri: Ucz się Biblii od mocnego teologa (np. od Ratzingera) – to jest podstawa. Niestety, dziś „kpi się z autorytetów” i mamy tego rezultaty.

„Ostatecznie należy pamiętać, że Masoneria uważa się za religię”. Zygmunt Pawłowicz wymienia masonerię wśród ruchów „pseudoreligijnych [!] i światopoglądowych”.

keri
Użytkownik
keri

Janie, czytaj biblię i licz ilu ludzi straciło przez niego życie i ile zwierząt. Te liczby to dowód na to, ze bożek pustynny jest demonem. To ma być Twoja wiedza i Twoje myślenie, a nie cudze interpretacje. Przez cudze interpretacje ludzie modlą się do demona i oddają mu swoją wolę słowami „bądź wola twoja”.

Jan Winnicki
Gość
Jan Winnicki

Niedługo dojdziesz do chorego wniosku, że Twym zbawicielem jest Judasz, ponieważ bazując na wybranych fragmentach tekstu Biblii, poczujesz współczucie dla niego (i duchową sympatię do niego).

keri
Użytkownik
keri

Mówię abyś przeczytał pierwsze księgi starego testamentu i notował ilu ludzi i ile zwierząt zabił Twój bożek pustynny, więc nie wmawiaj mi, że bazuję na jakiś fragmentach biblii. Ty nigdy starego testamentu nie czytałeś i nie wiesz, że Twój bożek to ludobójca a biblia to najkrwawsza księga świata.

Jan Winnicki
Gość
Jan Winnicki

A kto stworzył człowieka? „Demon”?! (śmiech) Przeczytałeś coś „od – do” i nie masz ‚całkowitego’ spojrzenia, nie masz żadnej wizji duchowej. Podejrzewam, że Księgi Prorockie w ogóle nie liznąłeś. Tak Cię wykręciło na podłodze, że z Najświętszego – demona zrobiłeś. Dostrzegasz to co zewnętrzne, widzisz mord, krew, a pomijasz całkowicie wymiar transcendentalny i eschatologiczny – to co najważniejsze w religii. Najlepiej by było, gdyby ksiądz-egzorcysta porozmawiał z Tobą.
p.s. Mam czytać i „notować”, cyferki pisać (śmiech) – co za w.riat!

keri
Użytkownik
keri

Przeczytaj w biblii chociaż pierwszą księgę rodzaju. Jest w niej napisane, że za ogrodzeniem edenu żyli ludzie i uprawiali ziemię. Ludzie żyli więc na Ziemi wcześniej, niż demon zrobił eden. Nie zastanawiało Cię nigdy, dlaczego rzekomy raj był ogrodzony i miał bramę?
Zwróciłeś uwagę, co jest śmiertelnym grzechem pierworodnym? Demon, który kazał siebie nazywać bogiem, złorzeczył Adamowi i Ewie po tym, gdy zjedli owoc z drzewa poznania dobra i zła. Co to jest poznanie dobra i zła? To jest wiedza i mądrość. Dla Twojego bożka zdobywanie wiedzy i mądrości to grzech śmiertelny.

Jan Winnicki
Gość
Jan Winnicki

Ale o czym Ty w ogóle piszesz? Temat brzmi: „Globalne wpływy Masonerii i droga ku pełni władzy nad współczesną cywilizacją”.

Już Ci napisałem – do egzorcysty. Poważnie. Jeżeli uważasz Boga, który jest Święty, za demona, to jest robota tylko dla egzorcysty. Współczuję z całego serca osobom, które przebywają w Twym towarzystwie.

p.s. Biblię mam w małym palcu.

keri
Użytkownik
keri

Co z tego, że masz w palcu, skoro w głowie masz manipulujące Ciebie śmieci, blokujące miejsce na prawdę.
Bez odbioru, szkoda mojego czasu na dyskusję z czymś takim.

Jan Winnicki
Gość
Jan Winnicki

Zamiast wypisywać pierdoły na Necie – weź się za naukę.

janusz
Gość
janusz

keri-czytaj Biblie ze zrozumieniem,przeciez tam jest mowa o tym ze dobro zawsze zwycieza,Kain Abel…A poza tym Bog widzial ze ze zlosc ludzi jest ogromna,grzesznosc.Nastapil potop…A jesli byly zabijane dzieci,niemowleta to Bog widzial ze w przyszlosci wyrosli by z nich zli ludzie,mordercy gwalciciele…