Google Mars pokazuje rzekome „Obce miasto” na Czerwonej Planecie

Obce miasto na Marsie

Ostatnio NASA udostępniła kilka zdjęć zrobionych przez sondę Mars Reconnaissance Orbiter. Pokazany obszar czerwonej planety przypomina „plaster miodu”, niektórzy badacze są podejrzliwi. Jeden z nich, Scott Waring, uważa, że ​​znalazł obce miasto na czerwonej planecie.

Chociaż amerykańska agencja kosmiczna zasugerowała, że przedstawione ​​piaszczyste i skaliste warstwy Marsa powstały prawdopodobnie przez wypłukiwanie, kilku teoretyków spiskowych twierdzi, że mogą być „dachem podziemnych miast” zbudowanych przez nieznaną cywilizację. Badacze NASA stwierdzili, że formacje są naturalne, ale naukowiec Scott C. Warning uważa, że ​​zostały zbudowane przez kosmitów.

Obce miasto na Marsie

Jak zauważył na swoim blogu, Scott stwierdza: ” Łazik zrobił zdjęcia długich piaszczystych powierzchni czerwonej planety w wysokiej rozdzielczości, patrzę na ten obraz pod kątem 55 stopni do powierzchni. Zwróć uwagę, że obraz uzyskuje spłaszczony widok bez głębokości, a gdy staje się głębszy, staje się widoczny. ”

Obce miasto na Marsie

Oglądam ten obraz pod kątem 55 stopni do powierzchni. Zobacz, jak obraz wygląda w płaszczyźnie bez głębokości, a następnie po obróceniu staje się bardziej widoczny. Zauważ, ile głębi jest na obrazie. Teraz możemy zobaczyć rzeczy, które zostały uchwycone w obiektywie. Ten kąt i kierunek jest teraz we właściwej perspektywie, aby zrozumieć informacje przedstawione na obrazie. ”

Obce miasto na Marsie

Obce miasto na Marsie

„Wszystkie te rzeczy, które widzicie patrząc tym konkretnym kierunku są dobrze widoczne także w innych obrazach, naprawdę mam nadzieję, że są inni, którzy robią podobnie jak ja. Wbrew powszechnemu przekonaniu, Orbiter nie przechwytuje obrazów za pomocą kamery, ale odbija częstotliwości z powierzchni i przechowuje dane w języku komputerowym. Czy widzisz coś, co wygląda jak możliwe życie? Przyjrzyj się bardzo uważnie … ponieważ na tym zdjęciu widać budowle. To nic, poczekaj, aż pokażę ci znacznie więcej… ”

Obce miasto na Marsie

Następnie kontynuował racjonalizację swoich wniosków, takich jak „dach wentylowany”, który jest niezbędny do zwalczania „twardego i bezwzględnego” środowiska powierzchni Marsa, a jak sam mówi, tego rodzaju system jest niezbędny do stworzenia tolerowanych temperatur w mieście. W skrócie, widać prawdziwe marsjańskie miasta, które znajdują się tuż pod powierzchnią i ukrywają konkretne siedliska, przystosowane są doskonale do marsjańskiej atmosfery.

źródło: segnidalcielo.it

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o