Gwiezdne Wrota w Iraku?

Wojna w Iraku jest jednym z najczęściej poruszanych konfliktów obecnie. Szczególnie po rosnącej fali ataków muzułmańskich ekstremistów w Europie. Amerykanie podają wiele przyczyn wszczęcia konfliktu w Iraku podkreślając, że głównym celem była walka z terroryzmem. Istnieją jednak teorie mówiące o zupełnie innych powodach walk w tym kraju, o których rząd nie chce mówić.

Wojna w Iraku jest często krytykowana. Niektórzy upatrują jako konsekwencje konfliktu powstanie ISIS. Amerykanie, jednak twardo temu zaprzeczają mówiąc, że powodem rozpoczęcia wojny była walka z ugrupowaniem terrorystycznym odpowiedzialnym za atak 11 września 2001 roku. Al-Kaida a w szczególności ich przywódca był zdaniem rządu Busha w bliskich kontaktach z ówczesnym dyktatorem, prezydentem Iraku Saddamem Husajnem.

Istnieje alternatywna wersja co do oficjalnych przyczyn ataku i sięga ona daleko w przeszłość bo do roku 1920 kiedy to odkryto „Gwiezdne Wrota” na terenie Bagdadu.

Dla tych, którzy nie oglądali kultowych filmów Sci-Fi „Gwiezdnymi Wrotami” nazywane jest urządzenie stworzone jeszcze w starożytności przez Obcych stacjonujących na Ziemi. Pozwala one każdemu użytkownikowi błyskawicznie teleportować się do innej bramy, bez względu na odległość pomiędzy nimi.

Dlaczego w Iraku są artefakty Obcych?

Zecharia Sitchin stworzył teorię, odnoszącą się do starożytnych wierzeń Summerów zamieszkujących Mezopotamię (obszar częściowo obejmujący obecnie Irak). Jego zdaniem Annunaki (bóstwa czczone w tym regionie ponad 3 tysiące lat temu) nie były jedynie wymysłem a z „krwi i kości” Kosmitami, którzy w tym okresie stacjonowali na Ziemi. To oni, jego zdaniem stworzyli i pozostawili technologię, do której człowiek przez wieki nie miał dostępu.

Istnieje zatem podejrzenie, że w Iraku znajdują się „Gwiezdne Wrota”, które prawdopodobnie są przyczyną wszystkich konfliktów w tym regionie. Teoria głosi, że każdy chce uzyskać dostęp do technologii i możliwości jakie dają podróże między portalami.

źródło: http://orwellsky.blog.onet.pl/
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

3 thoughts on “Gwiezdne Wrota w Iraku?”

 1. 🙂 ale bzdura na resorach

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Serial (właściwie 3 seriale + kilka filmów) był świetny. Nawet nie wykluczam, że faktycznie podobne urządzenia mogą istnieć. Być może nawet w Iraku.

  Niemniej, oryginalne zdjęcie dotyczy Wielkiej Piramidy i zostało zrobione w Roku Pańskim 1910.

  Źródło (z roku 2000) – http://www.wikiwand.com/fr/Pyramide_de_Kh%C3%A9ops

  Materiał nazywa się „La niche dans la chambre de la reine” (1910) i tu jest najstarsze zdjęcie (jeszcze bez pierścienia z chewronami):

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/49/21_edgar.jpg?1496256435056

  Dziękuję za uwagę.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. ja rdle na podstawie serialu pisać art, tylko jakiś gównomózg tak potrafi

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.