HAARP znów pracuje

HAARP, podobnie jak Strefa 51, budzi mnóstwo negatywnych emocji wśród mieszkańców naszej planety. Oficjalnie jest programem stworzonym do symulowania i kontroli procesów zachodzących w jonosferze, które mogą mieć niepożądany wpływ na działanie systemów komunikacji i nadzoru elektronicznego, co jest niezwykle ważnym czynnikiem decydującym o bezpieczeństwie Stanów Zjednoczonych i reszty świata.

HAARP

Jest własnością US Air Force, US Navy i DARPA, a wybudowany został przez BAE Systems, które testują przy jego pomocy technologie usprawniające działanie systemów łączności i radarów. Wokół powstałej w 1993 roku, w mieście Gakona na Alasce instalacji, urosło wiele teorii spiskowych.

Głoszą one, że jest wykorzystywana do kontrolowania pogody, ludzkich umysłów i wywoływania trzęsień ziemi. W połowie 2014 roku rząd USA ogłosił, że HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program) przestanie istnieć, a wraz z nim wszystkie mity o jego zbrodniczej działalności.

Składający się ze 180 anten nadawczych i wielu różnych systemów obserwacji, wykorzystywany był do bombardowania jonosfery, w celu obserwacji zachowania doładowanych cząstek. Eksperymenty doprowadziły też do sztucznego wytworzenia zorzy polarnej, co miało miejsce w 2005 roku. Jednak w całej historii życia obiektu, nie przeprowadzano tu jakichś znaczących testów, więc tym bardziej dziwi fakt jego powstania.

HAARP

Tymczasem przedstawiciele US Air Force ogłosili właśnie, że instalacje HAARP ponownie zostaną uruchomione, a zostaną przekazane pod władanie naukowców z cywilnej uczelni, a mianowicie Uniwersytetu Alaski w Fairbanks. Będą oni wykorzystywali system do rozszerzonych badań jonosfery.

Co ciekawe, instalacja HAARP w USA nie jest jedyną na naszym globie. Urządzenia tego typu i przeznaczenia, oczywiście o wiele bardziej rozbudowane, istnieją i funkcjonują bez przeszkód nawet w Europie.

HAARP

Zwolennicy teorii spiskowych są pewni, że wojsko, oddając system cywilnym naukowców, w piękny sposób pokazuje, iż już go nie potrzebuje, dysponuje bowiem znacznie lepszymi, rozsianymi przy tym po całym globie, jak wybudowany właśnie polski HAARP.

Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
lukiWyznawcaSatana Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
WyznawcaSatana
Gość
WyznawcaSatana

Big zerznal twoj mózg dlatego teraz pierdolisz głupoty, a jak co to w niebie mieszkają chmury…

luki
Gość
luki

poczytaj tego bloga http://www.redoctobermsz.wordpress.com tylko bez urzedzeń podejdź do tego z czystym umysłem

luki
Gość
luki

judeosataniści wyprali ludziom mózgi oni (szatan w czystej postaci) strzelają w BOGA, który mieszka w Niebie. Zdają się butnie zadawać Bogu pytanie :I co mi zrobisz???