Hakerzy Anonymous z Ukrainy wysyłają Polsce ostrzeżenie

Hakerzy Anonymous z Ukrainy wysyłają Polsce ostrzeżenieAktualne wydarzenia na Ukrainie roznoszą się również szerokim echem w Sieci. Jednak akcja anonimowych hakerów różni się od większości internetowych inicjatyw związanych z tym krajem. Dzisiejszej nocy haktywiści, włamując się na ok. 30 polskich witryn zostawili tam… ostrzeżenie dla Polaków.

Oficjalne oświadczenie Anonymous Ukraine brzmi następująco

Witajcie Jesteśmy Anonymous Ukraine

Na Ukrainie odbył się zamach, dzięki któremu do władzy doszli naziści. Tak, naziści doszli do władzy w jednym z europejskich krajów w 21 wieku!

Europa ucierpiała już na skutek nazistowskiego terroru w przeszłości. To może się powtórzyć. Chcemy ostrzec Polaków, że ich kraj znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie. Polska będzie następnym krajem, który zostanie rozerwany na strzępy przez faszystowską plagę, tak samo jak miało to miejsce na Ukrainie.

Szturmowcy z ukraińskiego, neo-nazistowskiego ruchu "Prawy Sektor", którzy są odpowiedzialni za wszystkie akty przemocy na Ukrainie planują przejąć wschodnie tereny Polski, o których myślą, że należą do nich.

Polska zapomniała o swojej historii, więc wymazaliśmy treści niektórych polskich stron internetowych. Chcemy aby Polska zrozumiała, że tragedia jaką była rzeź wołyńska może się powtórzyć, jeśli Polacy nie przestaną wspierać ukraińskich nazistów.

Na stronach, które padły ofiarami ataku ostrzegawczego anonimowych znajduje się odnośnik do krótkiego wideo w serwisie YouTube. Normalnie staramy się zamieszczać wszystkie materiały multimedialne na naszej stronie, tak aby oszczędzić Wam szukania i klikania, jednak w tym przypadku nagranie jest za bardzo drastyczne. Jeśli ktoś jednak chciałby je obejrzeć, jak na razie dostępne jest pod tym adresem: http://www.youtube.com/watch?v=qi7uvMc2DJ0

Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Anonymoustaki tam Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonymous
Gość
Anonymous

1) Rozmowa telefoniczna Nuland, w której mówi kogo USA obsadzi na stanowisku Premiera (ta rozmowa w której media głównego ścieku zainteresowało wyłącznie stwierdzenie “fuck the EU”, nie to że USA spiskuje i obsadza “demokratyczny” rząd swoimi). http://youtu.be/r5n8UbJ8jsk http://www.zerohedge.com/news/2014-02-06/fuck-eu-us-state-department-blasts-europe-revealed-alleged-mastermind-behind-ukraine 2) Ujawnione maile Kliczki, potwierdzające że brał pieniądze poprzez ambasadę Litwy, na sponsorowanie “chłopców”. http://hackread.com/anonymous-ukraine-hacks-leaks-udar-email/ http://voiceofrussia.com/news/2014_02_23/Anonymous-Ukraine-releases-Klitschko-e-mails-showing-treason-3581/ 3) Ujawniona rozmowa telefoniczna Urmasem Paetem z Catherine Ashton, w której stwierdza, że snajperzy zostali wynajęci przez siły stojące za nowym rządem Ukrainy, do podsycania zamieszek. http://wiadomosci.wp.pl/sort,14,kat,1356,title,MSZ-Estonii-potwierdza-autentycznosc-rozmowy-szefa-dyplomacji-z-Catherine-Ashton,wid,16451645,wiadomosc.html http://wearechange.org/leaked-phone-call-kiev-snipers-hired-us-backed-opposition/ http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xh_YkdGbWqk http://www.globalresearch.ca/unknown-snipers-and-western-backed-regime-change/27904 4) Udowodnione sponsorowanie propagandowego filmiku “I Am Ukrainian” przez osoby związane z Council on Foreign Relations… Czytaj więcej »

taki tam
Gość
taki tam

A ja myśle że to propaganda Rosji… oni lubią podszywać się pod innych więc nie wykluczone że pod Anonimus też, pozatym to nawet brzmi jak gadka ruskich.