Hakerzy Korei Północnej ukradli plany superwulkanu Yellowstone i obalenia Kim Dzong Una

Superwulkan Yellowstone

Wiadomo, że hakerzy z Korei Północnej niedawno ukradli plany wojskowe USA, które szczegółowo opisywały, w jaki sposób przywódcy Korei Północnej mógłby zostać usunięci. Pliki zawierały także wzmianki o sytuacji kryzysowej w przypadku wybuchu superwulkanu Yellowstone. USA potwierdza brak plików o wielkości 235 gigabajtów.

Dodatkowo  Amerykańska grupa ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego stwierdziła, że Korea Północna „ukradła” pliki zawierające informacje o bezpieczeństwie energetycznym USA, w których szeroko opisany był super wulkan Yellowstone a raczej wszelkie badania geologiczne i sytuacje kryzysowe przygotowane na wypadek erupcji.

Nie są to fragmenty z filmu o Jamesie Bondzie, ale raporty od szanowanej grupy Reuters. Korea Północna jest lontem do III Wojny Światowej.

Korea Północna może być zainteresowana superwulkanem Yellowstone

Prawda jest taka, że superwulkan w Yellowstone jest zdecydowanie największym wulkanem w Ameryce Północnej. Duża erupcja superwulkanu Yellowstone położy kres statusowi Ameryki jako supermocarstwa w ciągu jednej godziny.

Oto fakty:

  • Erupcja kaldery Yellowstone wypluje popiół wulkaniczny 25 mil w górę do atmosfery.
  • Popiół z erupcji wulkanicznej osiadając stworzy warstwę do 3 metrów 1000 mil we wszystkich kierunkach.
  • Cały Midwest przestałby produkować żywność. Produkcja żywności w USA zostałaby prawie całkowicie zniszczona.
  • Niektórzy naukowcy uważają, że do 2/3 Stanów Zjednoczonych byłoby całkowicie niemożliwe do zamieszkania.

Pomyślmy teraz o Korei Północnej. Ich przywódca zagroził „pogrzebaniem Stanów Zjednoczonych w popiele”. Czy wpadł na pomysł, by obejrzeć amerykański film o katastrofie w 2012 roku? Tak właśnie stało się w filmie, który jego ojciec najwyraźniej uważał za fascynujący i oglądany wiele razy.

Spójrzmy na fakty dotyczące północnokoreańskiego programu testowego. Po pierwsze, widać, że opracowali bombę wodorową. Obecnie trwają badania mające na celu dokładne ustalenie, jaka wydajność broni jądrowej będzie konieczna, aby zniszczyć skałę górską nad kalderą Yellowstone. W porozumieniu z zagranicznymi ekspertami wulkanicznymi od lat badają Mount Paektu (superwulkan w Korei Północnej)

Superwulkan Mount Paektu Korea Północna
Superwulkan Mount Paektu Korea Północna
Superwulkan Mount Paektu Korea Północna
Superwulkan Mount Paektu Korea Północna

Jak zadali by śmiertelny cios Ameryce?

Albo Fractional Orbital Bombardments System, z jednego z dwóch satelitów na orbicie, albo z łodzi podwodnej, którą kupili od Rosji. Korea Północna jest w stanie wyprowadzić paraliżujący cios amerykańskiej gospodarce i środowisku za jednym razem.

Scenariusz mrożący krew w żyłach

Wymagałoby to stosunkowo niewielkiej klasy amunicji megatonowej, aby zapoczątkować erupcję. W 2013 roku odkryto, że pole magmy w Yellowstone było 2,5 razy większe niż wcześniej sądzono. Erupcja byłaby odpowiednikiem 2000 erupcji Mount St. Helens. Przywódca Korei Północnej może rzeczywiście być bliskim kuzynem w myśleniu do artysty, którego wszyscy znamy, który stworzył słynny cytat, który wszyscy słyszeliśmy:

„Jedyną różnicą między mną a szaleńcem jest fakt, że nie jestem zły!” – Salvador Dalí

Czy ten cytat może dotyczyć przywódcy Korei Północnej?

źródło: planetxnews.com
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Seushimare JikazeJPMKimBuryktoś Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Seushimare Jikaze
Gość
Seushimare Jikaze

nikt chinom taiwanu nie odda. a przywodce ‚korei pn’ spotka straszny koniec.

KimBury
Gość
KimBury

Jeśli zacznie jeden kraj to wtedy do gry wejdą i inne – zrobi się rozpierducha na cały świat. Ból, cierpienie, choroby, śmierć, zniszczenie cywilizacji i przyrody = efekty wojny, którą nam zgotują.

JPM
Gość
JPM

Więc da się na tym zarobić trochę szekli ….

ktoś
Gość
ktoś

Tak jak USA z Rosją jeszcze się dogada i oba supermocarstwa nie dojdą do konfliktu zbrojnego… przynajmniej narazie, tak sojusz z jakimkolwiek państwem z Koreą Pn. jest wręcz niemożliwy (Nie zmienia to też faktu, że USA, jak i Rosja mają wiele za uszami). Tego kurdupla trzeba zlikwidować, wraz z jego elitą, potomkami itd po cichu, zanim zrobi się tu IIIWŚ.. On faktycznie wszystkich wokó prowokuje. A to detonacje bomb atomowych na dnie morza, a to przelot pocisku balistycznego nad Japonią, a to poczynania rządowych hakerów i kradnięcia planów Yellowstone z bazy wojskowej…. Ten karzeł chybannie zdaje sobie sprawy, że jak… Czytaj więcej »

JPM
Gość
JPM

Chiny najprawdopodobniej rozwiążą problem Kima w zamian za powiedzmy Tajwan.