Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi

Codzienna porcja informacji ze świata: Niewiarygodne, Kataklizmy, UFO, Zagrożenia dla Ziem, Trzęsienia Ziemi, Wojna…reptilian
Niewiarygodne Obca Cywilizacja

Historia kontaktów z przedstawicielami obcych cywilizacji oraz pozyskania kosmicznej technologii

Reptilianie dążą do stworzenia globalnego systemu nadzoru elektronicznego, mającego na celu ukrycie wszystkich prawdziwych informacji o ich obecności tutaj na Ziemi, by mogli wejść w to, co jeden z dokumentów FSB nazywa «fazą końcową» swojego ostatecznego celu, czyli całkowitej asymilacji wszystkich rządów świata.’’

Edward Snowden 2014.

W świecie obejmującym zagadnienie UFO liczba narracji potwierdzających i dyskutujących o istnieniu istot pozaziemskich jest wręcz nieskończona. Często może się zdarzyć, że niektóre z tych opowieści mają charakter cykliczny, w którym ktoś rzekomo podważy coś, tylko po to, by kilka lat później pojawić się z nowymi dowodami lub alternatywnymi źródłami. Żadna inna opowieść nie pasuje do tej formy lepiej niż MJ-12, czyli projekt Majestic 12.

Majestic 12, czyli spisek, z wieloma postaciami dowodzącymi znajomości z władzą centralną w Białym Domu. To, czy historia ta zachowuje odrobinę prawdziwości, czy też powinna zostać uznana za teorię spiskową a następnie być całkowicie zdementowaną, jest przedmiotem debaty, ale w obu przypadkach Majestic 12 pokazuje poziom oszustwa rządowego, który jest niezaprzeczalny. Co jednak wiemy? Otóż operacja Majestic 12(MAJIC 12), była programem stworzonym po niesławnej katastrofie w Roswell w 1947 roku.

Majestic 12 był zbiorem czołowych przedstawicieli armii, generałów wojskowych i urzędników rządowych zjednoczonych pod rozkazami prezydenta Trumana w celu zbadania katastrofy i podjęcia decyzji. Grupa przygotowała serię dokumentów na temat swoich odkryć, jako briefing dla przyszłego prezydenta Eisenhowera. Dokumenty te zawierały szczegółowe informacje o odzyskaniu statku, istoty pozaziemskiego pochodzenia oraz fotograficzne dowody katastrofy.

Briefing z katastrofy, w Roswell został stworzony na podstawie rekomendacji ówczesnego sekretarza obrony Jamesa Forrestala i dr Vannevara Busha, ówczesnego przewodniczącego Biura Badań Naukowych i Rozwoju. Dokumenty były sklasyfikowane i oznaczone jako MAJIC EYES ONLY, klasyfikacja bezpieczeństwa o dwa poziomy wyższa niż ściśle tajne (top secret). Jednak z czasem po roku 1947 część dokumentów systematycznie przedostawała się do mediów.

Ujawnione dokumenty opisujące projekt Majestic 12 coraz dobitniej ukazywały, że jest on nie zgodny z prawem, a następnie dokumenty te potwierdzały istnienie spisku związanego ściśle z katastrofą w Roswell w Nowym Meksyku. I wreszcie coraz częściej dowodzono, że rząd posiada informacje o kontaktach pozaziemskich. PoczątkowoMajestic 12 obejmował USA, z czasem Pentagon podpisał ściśle tajne porozumienie z Chinami oraz ZSRR o wzajemnej współpracy. Porozumienie zakładało natychmiastową likwidację obcych przybyszy, jeżeli na terytorium danego państwa dojdzie do katastrofy UFO.

Nota od domniemanego członka MJ-12, generała Nathana F. Twininga, stała się jednym z najbardziej uznanych dokumentów w ufologii. Ten prawdziwy list wysłany do kolegi generalnego zawiera prośbę o zbadanie zjawisk UFO po incydencie w Roswell. Raport Nicka Redfern’a, który niestrudzenie badał pliki MJ-12, stwierdza, że ​​w późnych latach 80-tych przeprowadzono kilka śledztw w FBI. Niektóre z tych śledztw skłoniły agentów do przekonania, że ​​istnieje wysoce sklasyfikowany program MJ-12, który był chroniony między innymi przez wybrane komórki FBI. Jeden z agentów stwierdził nawet, że w rządzie istnieje tak wiele sekretnych poziomów, że nawet sam rząd nie jest tego świadomy.

MJ-12 składał się z szeregu generałów sił powietrznych, admirałów marynarki wojennej i biurokratów rządowych. Niektórzy spekulują, że nazwa MAJIC-12, jest akronimem do oceny wojskowej Wspólnego Komitetu Wywiadu. Jeden z tych członków, Roscoe H. Hillenkoetter, stał się szczególnym bohaterem listu dotyczącego konspiracji, znanego jako notatka HillenkoetteraHillenkoetter był początkowo admirałem w marynarce wojennej, ale później został pierwszym dyrektorem CIA.

,,Prezydent zdecydował, że briefing MJ-12 SSP, powinien odbyć się podczas zaplanowanego już spotkania Białego Domu z 16 lipca, zamiast podążać za nim zgodnie z wcześniejszym zamierzeniem. Dokładniejsze ustalenia zostaną ci wyjaśnione po przyjeździe. Zmień odpowiednio swoje plany. Przyjmuje się twoją zgodność w powyższej zmianie ustaleń.’’

Notatka Hillenkoettera.

Stosunkowo niedawno pojawiła się seria nowych dokumentów. Otóż dokumenty z dnia 8 stycznia 1989 roku stwierdzają, że ​​rząd znalazł siedem latających jednostek i dwadzieścia siedem ciał ,,martwych gatunków innych niż ludzie.’’ Dokumenty stwierdzają również, że trzy z odzyskanych jednostek są prawie nienaruszone, a jedna maszyna zachowała moc. Następnie notatki przedstawiają historię katastrofy w Roswell i członków projektu Majestic 12.

Na sam koniec dzisiejszej publikacji można zadać pytanie o to czy rząd USA ukrywa dowody na istnienie pozaziemskiej technologii i kontaktów z przedstawicielami obcych cywilizacji? Prawdopodobnie odpowiedz brzmi, tak. Jednak udowodnione i zdemaskowane kampanie dezinformacyjne w kwestii UFO nie tylko zwodzą publiczność, ale zrujnowały życie niektórych, którzy po prostu szukają prawdy. A zatem, można napisać, że prawda nadal gdzieś tam jest.

 

źródło: globalne-archiwum.pl

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o