Hiszpania ocieka krwią. Bój toczy się o całą Europę.

Na samym wstępie należy zauważyć, że po mimo wzrostu zagrożenia terrorystycznego na naszym kontynencie, Polska nadal pozostaje bezpiecznym krajem, pozostaje jednym z najbezpieczniejszych Państwa w Europie, jeżeli nie najbezpieczniejszym. Otóż w Polsce nie ma mniejszości muzułmańskich, które tworzą pewne odizolowane enklawy i stanowią bezpośredni przyczółek, czy też zaplecze dla organizacji terrorystycznych. Polska po mimo wielu zabiegów mających na celu doprowadzenie naszego kraju do krawędzi, oparła się destrukcyjnym ideom i dziś możemy czuć się w pełni bezpieczni. O tym należy pamiętać, ponieważ poczucie bezpieczeństwa jest jedną z ważniejszych kwestii w życiu każdego człowieka i obywatela naszego kraju.

Od wczoraj na pierwszych stronach gazet możemy przeczytać o wydarzeniach, do jakich doszło w Hiszpanii, podobna sytuacja ma miejsce w internecie oraz programach telewizyjnych. Tak, jest to tragedia, ponieważ zginęło wiele osób. Ci ludzie zapłacili najwyższą cenę za prowadzoną politykę czołowych przywódców Unii Europejskiej. Ci ludzie stali się ofiarami terroryzmu, ale także poprawności politycznej, ponieważ gdyby nie bezczynność, bezradność a czasami i skrajne szaleństwo UE, nie byłoby obecnie takiego upadku w Europie. Rak radykalizmu muzułmańskiego drąży zachodnią Europę, politycy widzą przyczyny, widzą objawy, ale nie robią nic, a przynajmniej nic sensownego.

Ale aby spojrzeć szerzej na cały proces islamizacji Starego Kontynentu, ponieważ tak możemy ów proces nazwać, należy odsunąć na boczne tory wczorajsze wydarzenia i skupić się na ideologii terroru oraz na tym, co jest związane z walką o naszą cywilizację. Dziś toczy się bój o to czy Europa zachowa swoje korzenie, notabene są one już bardzo wyniszczone, wręcz wyrwane z ziemi, czy po przez bezczynność, niezdecydowanie i brak jasnych i radykalnych działań podłoży głowę pod topór z pod znaku półksiężyca.

Akty terroru mają na celu wzbudzenie strachu, terroryzm rodzi terror. To oczywiste i często się to podkreśla, natomiast nie podkreśla się innej ważnej kwestii. Otóż obecnie przedstawiciele religii muzułmańskiej w Europie coraz mocniej się radykalizują. Możemy zaobserwować zastraszający wzrost liczby ataków terrorystycznych z użyciem różnego rodzaju broni. Ale to nie wszystko, otóż wcześniej czy później na ulicę mogą wyjść przedstawiciele owej religii, by zamanifestować swoje prawa, które często są sprzeczne z naszymi prawami oraz moralnością.

Pewne siły, dążą do tego by od wewnątrz podpalić Stary Kontynent. Dąży się do zainicjowania wojny na tle religijnym lub jakimkolwiek innym, byleby tylko cele zostały osiągnięte. Jakie to są cele? W tym, co obecnie dzieje się na naszym kontynencie czasem rzeczywiście trudno się zorientować. Politycy czołowych krajów działają w sposób irracjonalny, często sprzeczny z racją stanu własnego państwa. A zatem jeżeli mamy do czynienia z pewnego rodzaju szaleństwem czy obłędem to czy w szaleństwie i obłędzie można doszukiwać się racjonalności?

Odpowiedz brzmi nie, gdyż obłęd jest przeciwieństwem racjonalnego działania. Ale jeżeli wzbijemy się ponad ów obłęd, czy też złudzenie obłędu, to wówczas będziemy mogli dostrzec, że nasz kontynent jest w sposób przemyślany prowadzony do krawędzi. Kryzys ekonomiczny z roku 2007, wzrost liczby ataków terrorystycznych, wojna na wschodzie Europy, Brexit Wielkiej Brytanii, wzrost liczby morderstw i samobójstw. To wszystko pokazuje, że cywilizacja Europejska przeżywa kryzys, pchnięto nasz kontynent w sposób świadomy w mrok, a w takiej sytuacji łatwo o błędy i skrajne działania.

Obecnie toczy się bój o przyszły wygląd Europy. W tym boju giną ludzie, leje się krew, zachodnie kraje nie są już w dużej części krajami Starej Europy, lecz są hybrydami, w których coraz większą liczebność stanowią muzułmanie. XXI wiek nie jest, zatem wiekiem rozwoju i inteligencji, jest to czas ewidentnego upadku, zatarcia wszelkich zasad i norm. Dziś białe nie jest białe a czarne nie jest czarne. Nastał czas bezwzględnej walki po między różnymi koncepcjami i wizjami nie tylko Europy, ale i całego globu.

źródło: globalne-archiwum.pl
Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

5
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Szylikwitkacy& Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Szylik
Gość
Szylik

No do końca niewiadomo,bo wszyscy ludzie mają we krwi w niewielkich ilościach geny innych narodowości,taka prawda niestety

&
Gość
&

Ludzie w Polsce są podzieleni, ponieważ nie ma czystości rasowej. To jest multi kulti europy wschodniej i trochę germańskiej. Polaków prawie nie ma. Zresztą jaki jest prawdziwy Polak? Pracus na obcy kapitał, który lubi oglądac telewizję po godzinach i pić litry piwa? Tego nie wiadomo. Nie jest to sprecyzowane. WIelu tutaj podaje przykłady wojowników z czasów średniowiecza i wcześniej, ale to przecież historia. Co mamy dzisiaj? To jest pytanie retoryczne.

&
Gość
&

Nie zapominajcie jeszcze, że gnoją swoich za granica w pracy dla premii. Obrzydliwe.

&
Gość
&

Wszystko, co ma ten kraj, to tylko zdjęcia przodków, nie wiadomo nawet, czy to ich przodkowie, bo może są mieszani z Niemcami, lub z Rosjanami, lub z Ukraińcami.

witkacy
Gość
witkacy

A co robił wojownik ze średniowiecza? Żarł, pił litrami alkochol i prowadził dysputy. a co robi współczeny ano pije, żre i stara się zarobić na rodzinę. A co by się stało jeżeli w obecnej Polsce byłby taki zamach, ano w ciągu jednej nocy liczebność ubogacających kulturowo spadłą by o 70% i nie pisze o skrajnych przypadkach, ale pomyś zginął tam Twój Wujek??? I na koniec ten kraj ma przodków, a kim są Twoi????