Hitler przeżył II wojnę światową – CIA odtajniło dokumenty

15
86
Hitler przeżył II wojne swiatowa

,,Człowiek ten wielokrotnie przez resztę swoich dni był odwiedzany przez ludzi w ciemnych garniturach, którzy przyjeżdżali do Hitlera i prowadzili z nim wielogodzinne rozmowy. Nie wiem, czego dotyczyły, wiem natomiast, że wszystko to przypominało film, coś nierealnego, zważywszy na fakt, że oficjalnie Hitler popełnił samobójstwo.’’

Agent Citroen. Fragment pochodzi z odtajnionych dokumentów CIA.

W styczniu 2017 roku Centralna Agencja Wywiadowcza (CIA) opublikowała w Internecie blisko trzynaście milionów stron odtajnionych dokumentów. Zapisy obejmowały obserwacje UFO, psychiczne eksperymenty z programu Stargate, dokumenty Henry’ego Kissingera, przepisy na niewidzialny atrament, nazistowskie zbrodnie wojenne i operacjęBerlin Tunnel. Projekt Stargate, jak wiadomo, miał wykorzystywać zjawisko paranormalne i nadprzyrodzone do celów szpiegowskich i militarnych oraz wykorzystywał tak zwane zdalne oglądanie i telekinezę jako broń.

CIA przechowywała również dokumenty w instytucjach medialnych oraz u indywidualnych specjalnie przeszkolonych agentów a nawet reporterów. List dołączony do fotokopii artykułu Mother Jones z 1978 roku opisuje magazyn informacyjny jakolokalnie wyprodukowany arkusz skandalu opublikowany przez grupę dysydentów. Autor i odbiorca listu zostali usunięci z plików. Jednak był to tylko jeden z około 930 000 dokumentów, które tworzą CIA Records Search Tool (CREST), które ostatecznie zainicjowały wybuchowe roszczenia o to czy Adolf Hitler przetrwał II wojnę światową.

W odtajnionych dokumentach znalazło się zdjęcie, które zamieszczamy poniżej, zdjęcie przedstawiające Adolfa Schrittelmayora w Tunga, Kolumbia rok 1954. Osoba po lewej ma nosić kryptonim operacyjny Citroen, a osoba po prawej to według Citroena sam Adolf Hitler. Tylna strona fotografii zawierała następujące informacje: ,,Adolf Schrittelmayor, Tunga, Kolumbia, rok 1954.’’ Z kolei w innych odtajnionych dokumentach możemy przeczytać, że Hitler po wojnie miał się dobrze i obejmował go ochronny parasol CIA.

Hitler przeżył II wojne swiatowa

,,Postać na zdjęciu wyraźnie przypomina nazistowskiego przywódcę, który popełnił rzekome samobójstwo 30 kwietnia 1945 roku w swoim bunkrze w Berlinie, aby uniknąć przechwycenia przez Armię Czerwoną. Teorie spiskowe w tej kwestii kwitły od lat, a wyżsi urzędnicy najwyższego dowództwa hitlerowskiego uciekli do Ameryki Południowej.’’

Zauważa National Interest.

Wiele osób na całym świecie od lat poszukiwało odpowiedzi na jedne z najbardziej nurtujących pytań ostatnich dekad. Dziś dzięki odtajnieniu amerykańskich plików wywiadowczych (archiwum CREST) jest to możliwe, ponieważ dokumenty są teraz dostępne na stronie internetowej biblioteki CIA. Dokumenty obejmują działania agencji w okresie kilkunastu lat po zakończeniu II wojny światowej. To w nich odnaleziono informacje o Adolfie Hitlerze, mało tego, dokumenty wciąż są badane, ponieważ ich ilość jest przytłaczająca.

,,Moim zadaniem było za wszelką cenę chronić Adolfa Hitlera. Co to znaczy? Ten człowiek miał pozostać duchem i dotrwać spokojnie swoich ostatnich dni na tej ziemi. Takie otrzymałem rozkazy płynące bezpośrednio z najwyższego szczebla dowództwa CIA. Miałem świadomość, że Hitler to zbrodniarz, który zainicjował wszystko to, co najgorsze, jednak szkolenie w agencji w dużej mierze pozbawiło mnie odruchów czysto ludzkich, dlatego nie miałem żadnych problemów z życiem przy boku Adolfa Hitlera.

Człowiek ten wielokrotnie przez resztę swoich dni był odwiedzany przez ludzi w ciemnych garniturach, którzy przyjeżdżali do Hitlera i prowadzili z nim wielogodzinne rozmowy. Nie wiem, czego dotyczyły, wiem natomiast, że wszystko to przypominało film, coś nierealnego, zważywszy na fakt, że oficjalnie Hitler popełnił samobójstwo.’’

Agent Citroen. Fragment pochodzi z odtajnionych dokumentów CIA.

Nie jest również tajemnicą, że dojście do władzy Adolfa Hitlera wspierały potężne Żydowskie rody z Ameryki. To właśnie z Ameryki płynęły olbrzymie sumy pieniędzy na rzecz Hitlera, bez nich ten człowiek prawdopodobnie nigdy nie przejąłby władzy a co za tym idzie II wojna światowa nie miałaby miejsca w historii. Dlatego też można zadać słuszne pytanie, czy osoby wspierające Hitlera po wykonanym zadaniu nie pomogłyby mu uciec z pogrążonej w chaosie Europy oraz następnie czy nie udzieliły mu schronienia w Ameryce? Odpowiedz może być twierdząca.

źródło: globalne-archiwum.pl

15
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
NataliaslawekBullojanMichaś Świ.twa Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jan
Gość
jan

poczytajcie o Balfour Decleration z 2-go listopada 1917 roku czyli podpisanej 22 lata przed wybuchem 2WW w której to ziemię palestyńską oddano Syjonistom a przez dziesięciolecia uczono nas że Izrael powstał dla ofiar holocaustu /buhahaha….). Żydzi to najbardziej znienawidzony naród na świecie – ludobójcy którzy wymyślili przedsiębiorstwo Holocaust. Jest mnóstwo filmików np. byłej minister oświaty Izraela. A teraz to żmijowe plemię żąda od Polski 300 mld dolarów w ramach tzw. roszczeń powojennych.

Roman
Gość
Roman

Przydałby się jakiś link źródłowy…

Wariot
Gość
Wariot

a ja tam nie wiem co tak ludzie na niego spinają jak by jakąś bestią był etc , jak dla mnie nie różni się wiele od ludzi których mam w mieście szczególnie sąsiada marianny , oni tak samo są wkulfieni też sieją nienawiść spiski konspiracje podjudzają i manipulują innych dla własnych celów ( głównie leczenia pustki i kompleksów ) tak samo jak Adolf , przecież nie on zabijał tych wszystkich ludzi tylko żołnierze … może i był poyebem tak samo jak moje otoczenie przenajświętsze pracusie , ale to jednak żołnierze zabijali … nie musieli KAŻDY MA WŁASNĄ WOLE ( ponoć… Czytaj więcej »

sekator
Gość
sekator

Za wszystkim stali najbogatsi żydzi świata!. Adolf,był im potrzebny, żeby zrealizować etapami, plan przemysłu zwany „holocaust”!. Pomogli zlikwidować biedotę żydowską z Europy, jako niewartościowy i roszczeniowy sort!. To oni, produkowali Zyklon B, w zakładach IG Farben!. Przemysł holocaust, przyniósł im po wojnie miliardy dolarów, więcej niż przemysł zbrojeniowy nastawiony na potrzeby armii!. Z tych pieniędzy powstał atomowy dziwoląg Izrael!. Właścicielami fabryk broni w Niemczech, byli ci sami, mieszkający dziś w USA żydzi!….

Michaś Świ.twa
Gość
Michaś Świ.twa

BZDURY – rozpędź się i walnij głową w ścianę!

Krystyna
Gość
Krystyna

Niestety , ale to są fakty… oczywiście można je negować bo są niewygodne m.in. dla kręgów syjonistycznych….

Michaś Świ.twa
Gość
Michaś Świ.twa

D.PA nie fakty! Masz zerowe pojęcie o prawdzie historycznej! A wpisy anty-żydowskie (i przekłamania o holokauście), winny być (i są!) stety już w Polsce karane!

Star
Gość
Star

podobnie jak twoje ogłupienie przez żydowską machinę propagandową

Michaś Świ.twa
Gość
Michaś Świ.twa

Gdyby nie Naród Żydowski, to byś dzisiaj na gówno papu mówił.

„Żydami są twórcy dwóch największych portali świata: Facebooka – Mark Zuckerberg – oraz Google – Siegiej Brin i Larry Page. Założyciel Microsoftu Bill Gates nie jest, ale jego były następca Steven Ballmer, owszem, po matce. (…) Teoretycznie podstawy informatyki stworzyli John von Neumann oraz Norbert Wiener, z polskich i niemieckich Żydów.” – źródło: https://wpolityce.pl/kultura/264451-geniusz-zydow-ma-polski-rozum

ono
Gość
ono

wraz z obrzezaniem obcieli ci część mózgu, i nie siej fermentu, żydowskie ścierwo nigdy nie powinno powstać, to największe terrorystyczne państwo które powinno się zepchnąć do morza.

Michaś Świ.twa
Gość
Michaś Świ.twa

Ciebie nawet nie mogliby obrzezać, bo nie mieliby za co złapać (śmiech). Poza tym prawda to nie ferment. Naród, którym tak pogardzasz, jest wybrany przez samego Najwyższego Boga – pewnego dnia odpowiesz za swoje słowa, możesz być tego pewien. Nawet Einstein był żydem – i wielu wielkich poza nim.

„Jakubie, jakże piękne są twoje namioty, mieszkania twoje, Izraelu!” Księga Liczb 24.5

Bullo
Gość
Bullo

Ty chyba nie doczytałes pisma świętego do końca. Lud wybrany, ale przez kogo? Bo chyba nie przez Boga

slawek
Gość
slawek

boga nie ma

slawek
Gość
slawek

a zydzi sa

Natalia
Gość
Natalia

Pomyliles chyba chazarskie pomioty z Izraelem…. skladajacym sie z 12 plemion… i zydzi to tylko 1 z nich…