Hitler przeżył II wojnę światową – CIA odtajniło dokumenty

15
37
Hitler przeżył II wojne swiatowa

,,Człowiek ten wielokrotnie przez resztę swoich dni był odwiedzany przez ludzi w ciemnych garniturach, którzy przyjeżdżali do Hitlera i prowadzili z nim wielogodzinne rozmowy. Nie wiem, czego dotyczyły, wiem natomiast, że wszystko to przypominało film, coś nierealnego, zważywszy na fakt, że oficjalnie Hitler popełnił samobójstwo.’’

Agent Citroen. Fragment pochodzi z odtajnionych dokumentów CIA.

W styczniu 2017 roku Centralna Agencja Wywiadowcza (CIA) opublikowała w Internecie blisko trzynaście milionów stron odtajnionych dokumentów. Zapisy obejmowały obserwacje UFO, psychiczne eksperymenty z programu Stargate, dokumenty Henry’ego Kissingera, przepisy na niewidzialny atrament, nazistowskie zbrodnie wojenne i operacjęBerlin Tunnel. Projekt Stargate, jak wiadomo, miał wykorzystywać zjawisko paranormalne i nadprzyrodzone do celów szpiegowskich i militarnych oraz wykorzystywał tak zwane zdalne oglądanie i telekinezę jako broń.

CIA przechowywała również dokumenty w instytucjach medialnych oraz u indywidualnych specjalnie przeszkolonych agentów a nawet reporterów. List dołączony do fotokopii artykułu Mother Jones z 1978 roku opisuje magazyn informacyjny jakolokalnie wyprodukowany arkusz skandalu opublikowany przez grupę dysydentów. Autor i odbiorca listu zostali usunięci z plików. Jednak był to tylko jeden z około 930 000 dokumentów, które tworzą CIA Records Search Tool (CREST), które ostatecznie zainicjowały wybuchowe roszczenia o to czy Adolf Hitler przetrwał II wojnę światową.

W odtajnionych dokumentach znalazło się zdjęcie, które zamieszczamy poniżej, zdjęcie przedstawiające Adolfa Schrittelmayora w Tunga, Kolumbia rok 1954. Osoba po lewej ma nosić kryptonim operacyjny Citroen, a osoba po prawej to według Citroena sam Adolf Hitler. Tylna strona fotografii zawierała następujące informacje: ,,Adolf Schrittelmayor, Tunga, Kolumbia, rok 1954.’’ Z kolei w innych odtajnionych dokumentach możemy przeczytać, że Hitler po wojnie miał się dobrze i obejmował go ochronny parasol CIA.

Hitler przeżył II wojne swiatowa

,,Postać na zdjęciu wyraźnie przypomina nazistowskiego przywódcę, który popełnił rzekome samobójstwo 30 kwietnia 1945 roku w swoim bunkrze w Berlinie, aby uniknąć przechwycenia przez Armię Czerwoną. Teorie spiskowe w tej kwestii kwitły od lat, a wyżsi urzędnicy najwyższego dowództwa hitlerowskiego uciekli do Ameryki Południowej.’’

Zauważa National Interest.

Wiele osób na całym świecie od lat poszukiwało odpowiedzi na jedne z najbardziej nurtujących pytań ostatnich dekad. Dziś dzięki odtajnieniu amerykańskich plików wywiadowczych (archiwum CREST) jest to możliwe, ponieważ dokumenty są teraz dostępne na stronie internetowej biblioteki CIA. Dokumenty obejmują działania agencji w okresie kilkunastu lat po zakończeniu II wojny światowej. To w nich odnaleziono informacje o Adolfie Hitlerze, mało tego, dokumenty wciąż są badane, ponieważ ich ilość jest przytłaczająca.

,,Moim zadaniem było za wszelką cenę chronić Adolfa Hitlera. Co to znaczy? Ten człowiek miał pozostać duchem i dotrwać spokojnie swoich ostatnich dni na tej ziemi. Takie otrzymałem rozkazy płynące bezpośrednio z najwyższego szczebla dowództwa CIA. Miałem świadomość, że Hitler to zbrodniarz, który zainicjował wszystko to, co najgorsze, jednak szkolenie w agencji w dużej mierze pozbawiło mnie odruchów czysto ludzkich, dlatego nie miałem żadnych problemów z życiem przy boku Adolfa Hitlera.

Człowiek ten wielokrotnie przez resztę swoich dni był odwiedzany przez ludzi w ciemnych garniturach, którzy przyjeżdżali do Hitlera i prowadzili z nim wielogodzinne rozmowy. Nie wiem, czego dotyczyły, wiem natomiast, że wszystko to przypominało film, coś nierealnego, zważywszy na fakt, że oficjalnie Hitler popełnił samobójstwo.’’

Agent Citroen. Fragment pochodzi z odtajnionych dokumentów CIA.

Nie jest również tajemnicą, że dojście do władzy Adolfa Hitlera wspierały potężne Żydowskie rody z Ameryki. To właśnie z Ameryki płynęły olbrzymie sumy pieniędzy na rzecz Hitlera, bez nich ten człowiek prawdopodobnie nigdy nie przejąłby władzy a co za tym idzie II wojna światowa nie miałaby miejsca w historii. Dlatego też można zadać słuszne pytanie, czy osoby wspierające Hitlera po wykonanym zadaniu nie pomogłyby mu uciec z pogrążonej w chaosie Europy oraz następnie czy nie udzieliły mu schronienia w Ameryce? Odpowiedz może być twierdząca.

źródło: globalne-archiwum.pl

15 KOMENTARZE

 1. poczytajcie o Balfour Decleration z 2-go listopada 1917 roku czyli podpisanej 22 lata przed wybuchem 2WW w której to ziemię palestyńską oddano Syjonistom a przez dziesięciolecia uczono nas że Izrael powstał dla ofiar holocaustu /buhahaha….). Żydzi to najbardziej znienawidzony naród na świecie – ludobójcy którzy wymyślili przedsiębiorstwo Holocaust. Jest mnóstwo filmików np. byłej minister oświaty Izraela. A teraz to żmijowe plemię żąda od Polski 300 mld dolarów w ramach tzw. roszczeń powojennych.

 2. a ja tam nie wiem co tak ludzie na niego spinają jak by jakąś bestią był etc , jak dla mnie nie różni się wiele od ludzi których mam w mieście szczególnie sąsiada marianny , oni tak samo są wkulfieni też sieją nienawiść spiski konspiracje podjudzają i manipulują innych dla własnych celów ( głównie leczenia pustki i kompleksów ) tak samo jak Adolf , przecież nie on zabijał tych wszystkich ludzi tylko żołnierze … może i był poyebem tak samo jak moje otoczenie przenajświętsze pracusie , ale to jednak żołnierze zabijali … nie musieli KAŻDY MA WŁASNĄ WOLE ( ponoć )

 3. Za wszystkim stali najbogatsi żydzi świata!. Adolf,był im potrzebny, żeby zrealizować etapami, plan przemysłu zwany „holocaust”!. Pomogli zlikwidować biedotę żydowską z Europy, jako niewartościowy i roszczeniowy sort!. To oni, produkowali Zyklon B, w zakładach IG Farben!. Przemysł holocaust, przyniósł im po wojnie miliardy dolarów, więcej niż przemysł zbrojeniowy nastawiony na potrzeby armii!. Z tych pieniędzy powstał atomowy dziwoląg Izrael!. Właścicielami fabryk broni w Niemczech, byli ci sami, mieszkający dziś w USA żydzi!….

    • D.PA nie fakty! Masz zerowe pojęcie o prawdzie historycznej! A wpisy anty-żydowskie (i przekłamania o holokauście), winny być (i są!) stety już w Polsce karane!

     • Gdyby nie Naród Żydowski, to byś dzisiaj na gówno papu mówił.

      „Żydami są twórcy dwóch największych portali świata: Facebooka – Mark Zuckerberg – oraz Google – Siegiej Brin i Larry Page. Założyciel Microsoftu Bill Gates nie jest, ale jego były następca Steven Ballmer, owszem, po matce. (…) Teoretycznie podstawy informatyki stworzyli John von Neumann oraz Norbert Wiener, z polskich i niemieckich Żydów.” – źródło: https://wpolityce.pl/kultura/264451-geniusz-zydow-ma-polski-rozum

     • wraz z obrzezaniem obcieli ci część mózgu, i nie siej fermentu, żydowskie ścierwo nigdy nie powinno powstać, to największe terrorystyczne państwo które powinno się zepchnąć do morza.

     • Ciebie nawet nie mogliby obrzezać, bo nie mieliby za co złapać (śmiech). Poza tym prawda to nie ferment. Naród, którym tak pogardzasz, jest wybrany przez samego Najwyższego Boga – pewnego dnia odpowiesz za swoje słowa, możesz być tego pewien. Nawet Einstein był żydem – i wielu wielkich poza nim.

      „Jakubie, jakże piękne są twoje namioty, mieszkania twoje, Izraelu!” Księga Liczb 24.5

     • Ty chyba nie doczytałes pisma świętego do końca. Lud wybrany, ale przez kogo? Bo chyba nie przez Boga

     • Pomyliles chyba chazarskie pomioty z Izraelem…. skladajacym sie z 12 plemion… i zydzi to tylko 1 z nich…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.