Huragan Irma wyrzucił na plażę w Teksasie nieznanego stwora [WIDEO]

1
12

Huragan Harvey wyrzucił na brzeg plaży w Texas City ciało tajemniczego stworzenia.

“No dobrze szanowni biolodzy. Powiedzcie mi więc, co to takiego?” – pyta na Twitterze Preeti Desai z National Audobon Society, która opublikowała jako pierwsza zdjęcia tego przerażającego morskiego potwora wyrzuconego na brzeg przez huragan “Harvey” – podaje BBC.

Widać, że nie ma on oczu, za to groźne, ostre jak brzytwy zęby. Uczeni nie potrafią na razie udzielić żadnej przekonującej odpowiedzi oprócz tej, że “może to być jakiś rodzaj ryby, jakby węgorz, a może zmutowany wąż lub minóg morski”.

Inni twierdzą z kolei, że to Anoplogaster, rodzaj ryby, która żyje w głębinach morskich, nawet 5 km pod powierzchnią. Tyle, że Anoplogastry mają 15 cm długości, minogi – najwyżej metr. To coś ma jakby “ciut więcej”, a i buźka inna niż u minoga.

Najbardziej prawdopodobna wersja mówi, że to tzw. węgorz Tusky – pisze Daily Mail. Ryba przebiegła i oślizgła, spotykana w Zatoce Meksykańskiej, choć rzadko bo jest nieufna i spędza większość czasu w kryjówkach. Ale i w tym przypadku coś się nie zgadza, gdyż Tusky powinien mieć oczy, a ten dziwoląg ich nie ma.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.