Watykan ukrywa prawdę o III Tajemnicy Fatimskiej

9
43
III tajemnica fatimska

Wielu kapłanów we współczesnym świecie nakłania wiernych do tego, aby czytali i zgłębiali przepowiednie Fatimskie, zapoznawali się z Prośbą płynącą z owych objawień i oczywiście słusznie, tylko czy aby Kościół i sam Watykan pomagają w tej materii czy wręcz przeciwnie i Rzym utrudnia dotarcie do prawdy?

Od dziesięcioleci w świecie chrześcijaństwa bytują przekonania mówiące, wprost że Watykan bardzo źle obszedł się z siostrą Łucją, podobnie było w przypadku Ojca Pio, dziś tak gloryfikowanego przez ten sam Kościół a za życia uciszanego i odepchniętego.

Czy to nie jest paradoks, że Rzym bardzo często w przeszłości walczył z osobami dziś uznawanymi za świętych? Niejako uznawał dane osoby za godne czci dopiero po śmierci? Jest to ogromna strata dla chrześcijaństwa, gdy za życia dany prorok zostaje uciszony, wypchnięty na margines, kiedy przecież mógłby ubogacić w niewyobrażalny sposób świat i przekazać w pełni przesłanie, jakie dyktuje mu nieboA zatem czy Watykan przyczynia się do rozwoju i pogłębiania wiary katolickiej czy może wręcz przeciwnie i w wielu przypadkach sprzeciwia się woli nieba? Są to pytania niezwykle kontrowersyjne, jednak warto je zadawać, zwłaszcza w obliczu obecnego pontyfikatu.

Fakty historyczne są w tej materii jednoznaczne, to znaczy Rzym dopilnował, aby Łucja wiodła klasztorny żywot. Przy tej okazji należy również pamiętać, że w 1959 roku tylko Jan XXIII i właśnie siostra Łucja znali treść trzeciej tajemnicy. Wtedy też Watykan zalecił, że odwiedzać siostrę Łucję mogą jedynie członkowie najbliższej rodziny, przy okazji zakazując wizjonerce jakichkolwiek rozmów na temat trzeciej tajemnicy.

A zatem jaki rysuje się przed nami obraz? Siostra Łucja otrzymała od Maryi jasne przesłanie, głosić całemu światu przesłanie z Fatimy. Co na to Rzym? Jan XXIII nakazuje wręcz zamknąć wizjonerkę tak by nie mogła powiedzieć zbyt wiele. Watykan przejmuje inicjatywę a prawda z Fatimy zostaje na zawsze pogrzebana. Dziś kapłani nawołują do interpretowania tego wręcz apokaliptycznego przesłania jednak, dlaczego tego nie robiono w momencie, w którym żyła siostra Łucja, mogąca wyjaśnić wszelkie wątpliwości, niejasności, wystarczyło ją poprosić.

Dziś można napisać kolokwialnie jest już po ptakach, a kapłani wykazują się jedynie łabędzim śpiewem, ponieważ możliwość otrzymania pełnej prawdy została zastąpiona domysłami i często sprzecznymi ze sobą interpretacjami. Fatima była jasnym i klarownym objawieniem, mało tego, Maryja nakazała Łucji, aby najpóźniej do roku 1960 ujawnić trzecią część przesłania z Fatimy. Co się dzieje? Jan XXIII zapoznaje się z przepowiednią, następnie zakazuje jej ujawnienia, jak gdyby to była jego prywatna sprawa.

Kolejne kroki to odizolowanie siostry Łucji, zakaz wszelkich rozmów na temat przepowiedni i zwołanie Soboru Watykańskiego II, po którym nastają mroczne czasy w kościele. Można zadać pytanie, jaką drogą podąża dziś Rzym, czy jest to droga Boża czy własna droga Rzymu.

Sto lat temu umęczona cywilizacja otrzymuje konkretne i jasne przesłanie z nieba, na co Rzym zakazuje publikowania pełnej treści przesłania i ostatecznie przyczynia się do rozmycia owej prawdy i narodzenia wielu sprzecznych teorii, które tylko osłabiają moc przepowiedni z Fatimy.

Drodzy Czytelnicy Matka Boska pojawiała się na tej ziemi już wielokrotnie, nie sądzicie, że Watykan powinien już w pełni zrozumieć Jej przekaz i ogłosić go światu? W każdym z objawień lub ze szczątkowych informacji, które zostały ujawnione przez Rzym, wynika, że Kościół powinien postępować zgodnie ze Słowem Bożym. Matka Boska jest posłańcem niebios, przekazuje nam wskazówki i wiedzę, natomiast dygnitarze Watykańscy bardzo często w niemądry sposób Ją ignorują. Ten błąd rozpoczął się już w La Salette.

Czasem spoglądając na postępowanie Kurii Rzymskiej czy niektórych prominentnych Kardynałów tak zwanego oświecenia, można odnieść wrażenie, że zależy im bardziej na ukrywaniu prawdy, na utrzymywaniu wiernych w mrokach niewiedzy, aniżeli na jawnym i pełnym głoszeniu woli Boga, które jest ich obowiązkiem i nakazem a nie przywilejem i jakąś formą samorealizacji. Kościół zaiste znajduje się obecnie w dziejowych mrokach, które przepowiadało wielu świętych.

PRZESŁANIE DO LUDZKOŚCI – TRZECIA TAJEMNICA FATIMSKA:

źródło: globalne-archiwum.pl

9
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Quartz Quantrumarekrerereanonim11Sss Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Quartz Quantrum
Gość
Quartz Quantrum

Włączcie rozum

Miszkurka2000
Gość
Miszkurka2000

Polecam Debatę Ufologiczną Radia Paranormalium poświęconą właśnie temu tematowi
https://www.paranormalium.pl/1984,sluchaj

Pat
Gość
Pat

Zadam takie pytanie kim jest Maryja? Z tego co mi wiadomo była matka Pana Jezusa i umarła jak każdy inny człowiek, czekając na ponowne przyjście Mesjasza i zmartwychwstanie. Napewno zaraz się znajdą specjaliści że Maryja wstąpiła do nieba itp to niech mi pokaże księgę w Biblii, która tak głosi. Zastanowcie się do kogo składacie swoje modlitwy i kto tak naprawdę przedstawia się pod postacią Maryji, czekam na merytoryczne dyskusje.

Sss
Gość
Sss

Hej to oczywiste ze byla matka i nie należy jej czcic. Kazdy kto czyta Pismo Święte o tym wie….

anonim11
Gość
anonim11

To radze czytać Pismo Święte nie wyrywając z kontekstu . W Jezusie była ta sama krew co w Maryi . W ostatnich słowach Jezus czyli testamencie powiedział do Maryi : niewiasto oto syn twój a do Jana oto Matka twoja . Bóg oddał władze na jakiś czas Maryi , prawdopodobnie aby jeszcze bardziej upokorzyć lucyfera (świadectwa egzorcyzmów ) . Z tego co piszesz wynika że nie znasz Biblii jak każdy protestant który odłączył się od Ciała Chrystusowego i głosi swoje nauki i wciaga innych na manowce

wernyhora
Gość
wernyhora

Maryja widocznie upodobała sobie Europę, jako miejsce objawień, ponieważ w Ameryce Południowej objawiał się przede wszystkim Jezus! Obydwoje zaś jakoś unikali Azji i Afryki…

anonim11
Gość
anonim11

Nie , nie tylko w Europie , również w Akita , Kibelho i na całym świecie . Matka Boża namawia ludzkość do nawrócenia , aby nie grzeszyli , żeby chodzili do kościoła i godnie przyjmowali Komunie Świętą , żeby w niedziele nie pracowali i nie bluźnili przeciw Bogu . Matka Boża ostrzegała już w Fatimie , La salette , Garabandal i wielu innych miejscach że ludzkość idzie prosto na potępienie i że nie może już utrzymać ciężkiego ramienia Jezusa , że kielich już się przelewa.. Panuje taka apostazja jak nigdy wcześniej . Kara ma nadejść dużo gorsza niż II WŚ… Czytaj więcej »

rerere
Gość
rerere

niepracowali w niedziele i chodzili do kościoła ? ciekawe bo według Biblii ludzie powinni świętować w sobote a kościołów wtedy nie było … ps Bóg jest taki cukierkowy i stworzył wszystko a zło też i człowieka grzesznego czyli wie że będą ludzie grzeszyć bo tak stworzył ich i za to do piekła … aha ? ja to widze tak jakiś Bóg pewnie jest ale te wszystkie bogowie na ziemi to wymysł ufo żeby ludzi kontrolować niszczyć tu chyba o energie chodzi bo po co wszyscy bogowie każą się czcić ? stworzył bóg wszechświat i mu zależy żeby pyłek człowiek go… Czytaj więcej »

arek
Gość
arek

przez takich niedowiarków jak ty dzieją się złe rzeczy na świecie, żeby nie grzeszyć trzeba podjąć trud- walkę i o to Bogu chodzi żebyś coś z siebie dał a nie tylko brał