III wojna światowa: jądrowa i krótka

Putin 3 wojna światowa

Susan Devere przepowiedziała Trzecią Wojnę Światową w czasie rządów prezydenta Rosji Władimira Putina.

„Krótka, ale jądrowa” — właśnie takimi słowami znana jasnowidzka Susan Devere opisała Trzecią Wojnę Światową. Wieszczka zauważyła, że dojdzie do niej w czasie rządów Władimira Władimirowicza Putina. Nie, nie będzie w nią zamieszany, ale ma ostrzegać uczestników konfliktu, a zdarzy się to już całkiem niedługo.

Susan Devere przepowiedziała bardzo wiele tragicznych wydarzeń, który już się spełniły, dlatego wiele osób wierzy w jej proroctwa. Przed przystąpieniem do opisywania świata swoimi oczami jasnowidzka powiedziała, że nie jest przekonana o tym w stu procentach, ale niektóre momenty widzi dostatecznie wyraźnie.

Na przykład widziała III wojnę światową. Potrwa ona niedługo, ale odbierze światu wiele istnień ludzkich i pogrąży wiele dużych państw — mówi Susan Devere. Wszystko zacznie się od wojny między KRLD i USA. Właśnie tym konfliktem przejmują się wszyscy na świecie, bo obydwu liderom starczy „rozumu”, żeby odpalić rakietę z głowicą jądrową. W czasie III wojny światowej jasnowidząca wyraźnie widziała dwa wybuchy jądrowe. Prezydent Rosji będzie usiłował pohamować Amerykę, ale Trumpa tylko to rozeźli. Nikt nie zdoła zatrzymać tego procesu.

Co się tyczy katastrof naturalnych i wybuchu superwulkanu Yellowstone, próbę jego wysadzenia podejmą sami Amerykanie, ale nic tym nie osiągną, sami tylko ucierpią. A już inne wulkany i trzęsienia ziemi mogą wywołać poważne następstwa. Na przykład Susan Devere mówiła o destrukcyjnym trzęsieniu ziemi, do którego dojdzie we Włoszech, a także o tsunami, na skutek którego ucierpi Australia.

źródło: pl.sputniknews.com
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Putin nienadąża za czasami.A Brzeski twierdzi inaczej niż Putin. Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Putin nienadąża za czasami.
Gość
Putin nienadąża za czasami.

iiiww „zimna” była gospodarcza w latach 80, chyba Putin coś przespał.
A 4ww będzie kulturowa, i już zaczęły się podchody.

A Brzeski twierdzi inaczej niż Putin.
Gość
A Brzeski twierdzi inaczej niż Putin.