„Trzecia wojna światowa już się zaczęła”

7
16
III wojna swiatowa krwawy ksiezyc

Astrolog Pawsiekakij Bogdanow powiedział o znaczeniu „Krwawego Księżyca” i oświadczył, że III wojna światowa już się zaczęła. Niedawne zaćmienie pomoże strategom i politykom w dalszym podejmowaniu decyzji ważących na losach świata.

Według słów astrologa układ gwiazd nie wróży ludzkości nic dobrego. „Krwawy Księżyc” zwiastuje globalne zmiany, kataklizmy i katastrofy. W stanie III wojny światowej cały świat żyje od ostatnich dziesięciu lat i potrwa ona jeszcze kolejne siedem lat. Działacze polityczni Donald Trump i Władimir Putin nie zdołają jej przerwać. Pawsiekakij Bogdanow prognozuje, że żadne mocarstwo nie użyje broni jądrowej. Za jakiś czas ludzkość sama się unicestwi.

Po „Krwawym Księżycu” ludziom pozostanie jeszcze 280 lat dla normalizacji powstałej sytuacji. Wszystko może zakończyć się „gwałtownym upadkiem gospodarki światowej”. Władze wszystkich państw będą koncentrować się na rozwiązaniu problemów wewnętrznych, rywalizację pozostawią na drugim planie.

źródło: pl.sputniknews.com

7 KOMENTARZE

  1. Ja powiem tak, jest lato to i sa upaly. Co w tym dziwnego? Czy 34 w cieniu to jakis wyczyn? Przeciez tak bylo wiele wiele razy.. Niebawem sensacja bedzie, ze w dzien jest widno a o godz 12:00 wskazowki na zegarze sie pokrywaja. Wow!?
    Przestancie sie dziwowac. Nic nadzwyczajnego sie nie dzieje i zadnego konca swiata nie bedzie. Kara dla ludzkosci jest to, ze bedzie ona trwac. Wciaz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.