III wojna światowa, planetoida i kataklizm – Polska mistyczka ostrzega świat

Polska przepowiednie iii wojna swiatowa

Upadek tego meteorytu lub planetoidy do oceanu spowoduje gigantyczne fale, które wedle przepowiedni będą na tyle wysokie i potężne, że zmiotą prawie całą Danię z powierzchni Ziemi tak, iż Morze Północne połączy się z Morzem Bałtyckim. Rosja, w wyniku III Wojny Światowej, na długo pogrąży się w kryzysie gospodarczym i chaosie konfliktów wewnętrznych, które ją wtedy ogarną, ponadto utraci ona swoje Ziemie w Azji na rzecz Chin i Japonii oraz część swoich zachodnich Ziem w Europie na rzecz Polski.

Zofia Nosko
Zofia Nosko

,,Nawet na biegunach ziemia wrzeć będzie i bulgotać. Wody oceanów zakolebią się i wyleją wielkimi falami ku niebu. Wówczas to ziemia zmieni swoje miejsce, góra będzie na dole a dół u góry. Będziecie widzieć tą kometę w przeciągu dwóch tygodni, nim uderzy w ziemię. Ponadto wiadomo, że gorączkowe wysiłki tych, którzy starają się uniknąć kolizji, będą bezskuteczne. Czy wasi naukowcy znajdą sposób, by zatrzymać kulę zbawienia i sprawiedliwości? Nie, bo Ojciec Odwieczny pokieruje tą kulą. Jedynymi skutecznymi sposobami, by udaremnić uderzenie kuli zbawienia są modlitwa, pokuta i zadośćuczynienie.’’

Zofia Nosko. Polska mistyczka. Wizja z dnia 21 VIII 1983 roku.

Muzułmanie, którzy również zaatakują Europę w trakcie III Wojny Światowej początkowo będą wychodzić zwycięsko z tej wojny i praktycznie zabiorą sobie całą Europę Zachodnią, Południową i Środkową (Hiszpanię, Portugalię, Włochy, Grecję, południową Francję, kraje byłej Jugosławii, Bułgarię, Austrię, wschodnie Węgry, Szwajcarię, Czechy i Słowację), a ponadto: Australię, Afrykę Północną i Środkową oraz znaczne obszary w Azji.

W dalszej kolejności imigranci muzułmańscy sprowokują wybuch okrutnej i krwawej wojny domowej w zachodniej części Niemiec. Niemniej jednak, w drugiej fazie wojny, w wyniku kontrofensywy wojsk północnej Francji, muzułmanie przegrają całkowicie. W pewnym momencie, bowiem (po przełomowej „Bitwie Narodów” pod Ulm w Niemczech), szala wojny przechyli się na korzyść Francuzów i innych europejskich państw, które pójdą wreszcie po rozum do głowy, to jest uzmysłowią sobie, iż liberalna polityka multi-kultibyła tragicznym błędem.

Państwa zachodniej Europy zrozumieją, że przyzwolenie na zalewanie Europy, od drugiej połowy 2015 roku całymi falami zradykalizowanych religijnie Arabów było totalną pomyłką, gdyż w ten sposób wpuścili oni do Europy także muzułmańskiego „konia trojańskiego” i terrorystów z ISIS. Jako ciekawostkę należy dodać, iż nie będzie już wtedy żył prawie żaden homoseksualista, socjalista, anarchista, komunista, liberał i ateista oraz prawie żadna feministka, gdyż oni wszyscy, jako pierwsi padną ofiarą islamskiej nienawiści i ich terroru.

Muzułmanie wycofujący się z Europy wykażą więcej litości i zrozumienia dla tradycyjnego modelu rodziny oraz Chrześcijan, którzy tak, jak i oni są monoteistami, niż dla tych, którzy nie wierzą w nic oprócz pieniędzy, Marksa i wypaczonego w formie (źle pojmowanego) równouprawnienia płci. Pod koniec wojny, wyniszczona Francja poprosi, prawie nietkniętą działaniami militarnymi, a tym samym bogatą, Polskę o pomoc w wyganianiu muzułmanów z Europy i w wyzwalaniu naszego kontynentu oraz Afryki i Azji od islamistów.

,,Nawet na biegunach ziemia wrzeć będzie i bulgotać. Wody oceanów zakolebią się i wyleją wielkimi falami ku niebu. Wówczas to ziemia zmieni swoje miejsce, góra będzie na dole a dół u góry.’’

Zofia Nosko. Polska mistyczka. Wizja z dnia 21 VIII 1983 roku.

Wedle przepowiedni, Polska pomoże stanąć Europie na nogi. W międzyczasie, to jest pod koniec III Wojny Światowej, nastąpi tak zwana druga Wielka Katastrofa Kosmiczna i dokona się przebiegunowanie biegunów magnetycznych Kuli Ziemskiej. Wykończony, wykrwawiony i wyniszczony Świat zostanie po raz kolejny oczyszczony i ukarany za grzechy. W cierpieniach i ogniu umrą wtedy kolejne rzesze ludzi. Przebiegunowanie w wielu rejonach naszego Globu spowoduje, bowiem nagły i drastyczny wzrost temperatury.

źródło: globalne-archiwum.pl

 

10
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Micheasz dla tych , którzy wady widzą z pochodzeniJanekgoscGarfieldllllll Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Micheasz dla tych , którzy wady widzą z pochodzeni
Gość
Micheasz dla tych , którzy wady widzą z pochodzeni

Jak czytam te przepowiednie i fałszywe proroctwa, to jakby słuchać obietnic przedwyborczych.
Nawet jeśli coś przypadkiem jest z tego spełnione, to jakby po to, żeby słuchać krzykòw: Jak to przepowiedziałem ! Zapłacie mi za to !!! 🙂
Pozdrawiam. Po prostu dziecinada.

Janek
Gość
Janek

według mnie to kompletna fałszywka. Za dużo w tej przepowiedni antyliberalnej i anyimigracyjnej propagandy na użytek nacjonalistów, populistów i w zasadzie antyglobalistów. Brzmi to zbyt aktualnie i propagandowo.

gosc
Gość
gosc

pobozne zyczenia

Garfield
Gość
Garfield

Im szybciej tym lepiej.

tttteis77
Gość
tttteis77

„nie trzeba było sobie robić z ziemi…Zoo dla ludzi”

MowmyPrawde
Gość
MowmyPrawde

Polska gdzie jest najbardziej podzielone społeczeństwo na świecie ( prawica lewica , kościół katolicki , owsiak , satanista wojtyła itp ) które ma najwięcej wrogów na świecie , gdzie ludzie są najgłupsi w europie . pomoże komuś stanąć na nogi ? dziękuje śliczne za poprawę humoru

Keven
Gość
Keven

Polskę? Polska nie zasłużyła na to, aby być nietknięta. Samowywyższenie stosuje Izrael a to siostrzane państwo Polski pod względem mentalności. Nie wspominając np. iż Polacy ciągle się śmieją z holokaustu a Izrael się nie śmieje z Wołynia. We wszystkim innym są podobni. Jeden to naród wybrany, drugi to sprawiedliwy wśród narodów świata. Ależ oczywiście moje drogie świętoszki :). W gruncie rzeczy to możnaby się pokusić o tezę, iż jeden zdradził Jezusa a drugi zabił. Polska zostanie zniszczona podczas wojny razem z resztą grzesznych postsłowiańskich (nie mającymi prawie nic wspólnego ze słowiańszczyzną, która reprezentowała wolność od systemów) krajów bloku wschodniego. Ukraina,… Czytaj więcej »

Pir
Gość
Pir

Zazdrość i buuuul dupy. Polska najwspanialsza, będzie narodem wybranym

llllll
Gość
llllll

ale polska w sęsie obszar ziemia , bo jeżeli o ludzi naród chodzi to …. tu jest multi kulti co drugi to żyd a reszta mieszanki żydopolaki niemcopolaki ruskopolaki etc inna sprawa że prawdopodobnie zasiedla się tu turcy i już ich widać coraz więcej nawet przepowiednie to mówią i tak będzie polska mocarstwem z turkami i bogactwem z zachodu bo zachud tu sie przesiedla ( ci bogaci ) tylko czy to wszystko co sie dzieje na prawde istnieje w ogóle nie ma co spinać

tttteis77
Gość
tttteis77

„zgadza się. czas nadejdzie, a machanie ręką na nic się zda”