III wojna światowa, przebudzenie Wezuwiusza, upadek asteroidy

6
14
przepowiednie nostradamusa

Nostradamus przepowiedział niemało kataklizmów w 2018 roku.

Te proroctwa można byłoby potraktować sceptycznie, gdyby nie jedno „ale”. Wiele z przepowiedni Nostradamusa spełniło się.

Czy czeka nas Armagedon?

Nostradamus przepowiedział przyszłość do 2240 roku. Dziwnym zbiegiem okoliczności data zbiega się z końcem kalendarza europejskiego. Co będzie dalej? To pytanie nurtuje wielu naukowców. A oto co według Nostradamusa czeka nas w 2018 roku.

„Duża wojna wybuchnie we Francji, cała Europa zostanie zaatakowana. Wojna będzie długa i potworna dla wszystkich….”. Specjaliści twierdzą, że w przepowiedniach chodzi o początek III wojny światowej. Sytuacja na świecie w ostatnich latach nie napawa optymizmem — zagrożenie wojną jest realne jak nigdy dotąd.

Czy powinniśmy wierzyć prorokowi? Okaże się wkrótce.

6 KOMENTARZE

  1. Co to takiego: „kalendarz europejski? Znam gregoriański i wcześniejszy juliański ale w nich mowy nie ma o jakimś „końcowym” roku! Owszem niektórzy talmudyści /żydzi/ coś mówią o „końcu świata” w 2240 ale oni mają w użyciu własny kalendarz żydowski!

  2. Dlaczego Autor tego artykułu kłamie? Przecież Nostradamus wyraźnie napisał (w liście do syna), że Centurie obejmują losy świata do 3797 roku, kiedy to ma nastąpić kres czasów. O roku 2018 nic, dosłownie nic nie napisał jawnym tekstem – cokolwiek chcemy bieżącemu 2018 r. przypisać, będą to tylko gdybania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.