Media grzmią: W Warszawie zaplanowano III wojnę światową

III wojna swiatowa warszawa polska 2019 rok

Zarówno polskie, jak i zagraniczne media zagrzmiały: w Warszawie właśnie planuje się rozpoczęcie III wojny światowej! O co chodzi? O wypowiedź premiera Izraela Binjamina Netanjahu, która, przysłowiowo „pojawia się i znika”. Skasowany wpis w mediach społecznościowych, błąd tłumaczenia, nierzetelność dziennikarska – coś tu ewidentnie nie gra.

W Warszawie właśnie zakończyła się konferencja ws. Bliskiego Wschodu, która była bardziej kontrowersyjna, niż przypuszczano. Nie zaproszono na nią zwaśnionego z Izraelem Iranu, za to przedstawiciele państwa żydowskiego „namieszali”, mówiąc o zjednoczeniu się przeciwko wspólnemu zagrożeniu, czyli Iranowi, czy też, jak podają niektóre media — o wojnie z Iranem. Pierwotny tekst oświadczenia Netanjahu brzmiał tak:

What is important about this meeting — and this meeting is not in secret, because there are many of those — is that this is an open meeting with representatives of leading Arab countries, that are sitting down together with Israel in order to advance the common interest of war with Iran

czyli:

Co jest ważne odnośnie tego spotkania — i nie jest one sekretem, bo często do nich dochodzi — że zasiadamy dziś wspólnie z krajami arabskimi, żeby przybliżyć nasz wspólny interes, jakim jest wojna z Iranem.

Bardzo szybko słowo „war” poprawiono na lżejsze „combating”, jednak w Internecie nic nie ginie, np. użytkownicy Twittera zdążyli zrobić już zdjęcia oryginalnej wypowiedzi.

Cytat poprawiono też w Jerusalem Post. Z kolei PAP zdecydował się na frazę „wspólne cele przeciwko Iranowi”.

Media i internauci są jednak innego zdania: w Warszawie właśnie zaplanowano wybuch III wojny światowej.

Wygląda więc na to, że Warszawa została wykorzystana jako miejsce, w którym szykowana jest wojna! Być może już wiadomo, kiedy się rozpocznie i jak będzie przebiegać. Wiadomo też, co Amerykanie i Żydzi planują zrobić z Iranem po obaleniu władzy ajatollahów. Jako przykład Iranowi ma służyć… Polska

 

źródło: pl.sputniknews.com

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
sekator Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sekator
Gość
sekator

Dobrze wiemy, że te wypowiedzi były 100% prawdziwe!. Polityka żydowska, oparta na propagandzie Goebbelsa!. Wszyscy słuchają wystąpień, nikt natomiast dementi!….