loading...

III wojna światowa: Według badania podczas konfliktu USA – Korea zginie ponad 2 miliony Ludzi!

Korea Północna USA 3 wojna światowa

CO NAJMNIEJ 300 000 ludzi zginie w pierwszych dniach wojny w Korei Północnej, która będzie „piekłem”, ostrzegł czołowy amerykański polityk.

Kongresman Ruben Gallego powiedział, że wszelkie konflikty na Półwyspie będą „krwawe” i doprowadzą do śmierci amerykańskich żołnierzy „w dużych ilościach”.

Jego ostrzeżenie pojawia się zaledwie dwa dni po tym, jak Korea Północna wystrzeliła międzykontynentalny pocisk balistyczny (ICBM).

Rakieta leciała przez 50 minut i pokonała 620 mil, zanim wpadła do japońskich wód – co wywołało wściekłą reakcję Waszyngtonu.

Prezydent USA Donald Trump ponownie powiedział, że USA podejmą działanie przeciw Korei Północnej. Ambasador Stanów Zjednoczonych w ONZ Nikki Haley ostrzegł, że Korea Północna zostanie „całkowicie zniszczona” w konflikcie.

Kilka milionów osób straci życie

Pan Gallego powiedział: „Krótko mówiąc, druga wojna koreańska byłaby krwawa. Według raportu Kongresowej Służby Badawczej, w ciągu zaledwie kilku dni walki, może zginąć nawet 300 000 ludzi.”

„Rzeczywiście, nawet gdyby Korea Północna wybrałaby tylko użycie broni konwencjonalnej, amerykańskie wojska poniosłyby duże straty wraz z siłami południowokoreańskimi i masami niewinnych cywili.”

„Korea Północna może również zdecydować się na zastosowanie niekonwencjonalnego arsenału dla niszczycielskiego efektu. Joint Chiefs ostrzegają, że istnieje silny powód, by podejrzewać, że Korea Północna zdecyduje się na wykorzystanie swoich zapasów broni chemicznej, biologicznej lub nuklearnej w konflikcie. „

Amerykańsko-koreański instytut Johns Hopkins uprzednio ocenił, że 2,1 miliona ludzi zginie podczas wojny, a 7,7 miliona zostanie rannych.

Gallego wezwał administrację Trumpa, by spojrzał na „lepsze opcje” niż na atak na Koreę Północną lecz Trump wydaje się być głuchy.

źródło: www.dailystar.co.ukPodobne posty

Dodaj komentarz

15 komentarzy do "III wojna światowa: Według badania podczas konfliktu USA – Korea zginie ponad 2 miliony Ludzi!"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Patrycja
Gość

A ja myślę że by nie dopuścić do wojny to ludzie muszą się złączyć razem tak jak kiedyś dla Papierza Polska i pokazać że nie chcemy ginąć że zależy nam na naszych rodzinach że by nie gineły. Każde ludzie z każdego kraju niech podadzą sobie ręce zaproszą się na obiad a jak to nie będzie pasowało głową Państw to ich olać protestować ze by ich odwołać ale trzymać sie wszyscy razem.

Marian
Gość

Papieża przez rz , samo ż się pisze !

Zbyszek
Gość

Może ona ma na myśli papierowego papierza, wtedy pisze się przez rz 😊
Bo jak patrzę jaka jest teraz Polska, jaki mamy naród, utwierdzam się w tym, że papież nie ma żadnej mocy sprawczej, że to tylko taki papierowy papierz.

Anonimowo
Gość

Mały szczegół. I trzeba przyznac gosciu ma racje

Adia
Gość

Trzeba wprow do Korei konia trojanskiego. Potrzebny jest koreanski Kukulski Trzeba doprowadzic do puczu wojskowego obalic tam rzad i rewolucja wewn

ArturS70
Gość

Nie będzie żadnej wojny. To dmuchanie w dziurawy balonik. Te wszystkie spekulacje….. Czy nie widzicie, że to jest ściema??? Dziś liczą się kliknięcia.

Konserwatysta
Gość

Zarówno artykuł jak i komentarze są kłamliwą kremlowską i przede wszystkim antyamerykańską propagandą. Nie ma obecnie na świecie innej siły niż USA i Trump zdolnej powstrzymać szalenczych i zbrodniczych władz Korei Północnej. A tym szerzącym defetyzm senatorem powinny się zająć właściwe miejscowe służby. USA wygrały obie wojny światowe. Tak samo będą zwycięskie w trzeciej. Oczywiście szkoda ofiar, ale bez nich świat byłby rządzony przez współczesnych Hitlerów z ich doktorami Mengele. Tak jak Korea Płn. jest rządzona przez kolejnych masowych morderców – potomków Kim Ir Sena.

Piotr
Gość

Prawda jest taka, że w Korei Płn. nie ma jeszcze banku centralnego, tylko o to w tym chodzi. Korea, Iran i coś tam jeszcze, to trzy ostatnie państwa na świecie bez centralki. Wcześniej były też Irak, Afganistan i Syria. I to tak idzie łańcuszkiem. Teraz jeszcze jakieś wymyślone konflikty w Korei Iranie i bodajże na Kubie i mamy cały świat pod kontrolą jednego. Dziękuję dobranoc. Otwórzcie umysły.

MrAnari1
Gość

Z takimi jak Ty koltunami nawet nie chce się dyskutować

Anonimowo
Gość

Głupiś jak but ,, Ameryka to pies co dużo szczęka

Mm27
Gość

A ja uważam że w Korei północnej to kamień na kamieniu nie zostanie. Ale już czas najwyższy zlikwidować ten skansen.

Ww5L
Gość

„już czas najwyższy zlikwidować ten skansen”- podobno to samo powiedział Hitler w 39`

Rosja upadnie przez Putina.
Gość

A ten polityk czołowy, to już zapomniał o Wietnamie i Afganistanie?
Utknęli tam jak Rosja w Czeczeni, i jedyne o czym marzyli to jak spierdolić z twarzą i dupą całą.
A tu jeszcze starszy brat pilnuje obok i jak będzie trzeba to podeśle żółte ludki z mieczami laserowymi.

dwdwdw
Gość

Kupa armi amerykanskiej pojedzie do Korei a w samej ameryce zacznie sie wojna i amerykanie nie beda mieli gdzie wrocic 😀 Oni mysla ze jak ich ocean dzieli to sa nietykalni???

Anonimowo
Gość

Jak ze mylne stwierdzenie.zdaja sobie zbtego sprawe a takze ze zlego wyboru prezydenta.ktory za duzo gada I moze rozpetac wojne w.

wpDiscuz