III wojna światowa wybuchnie najpóźniej za 12 tygodni

3
11
III wojna światowa
III wojna światowa

Według analityka CIA, przerażający moment nastąpi przed 20 marca br., choć mało prawdopodobne, żeby Waszyngton czekał do tego czasu.

Skąd ta data?

Zdaniem amerykańskich analityków, to właśnie wtedy Korea Północna ostatecznie zakończy produkcję swojego arsenału rakiet balistycznych zdolnych dosięgnąć każdego miasta na terytorium Stanów Zjednoczonych – donosi portal InfoWars.

James Rickards jest szefem agencji analitycznej, która od 20-tu lat opracowuje dla CIA scenariusze reagowania na zagrożenia dla bezpieczeństwa USA. W dniu 20 października 2017 r. uczestniczył on w zamkniętej naradzie pod kierownictwem dyrektora CIA Mika Pompeo.

W jej trakcie eksperci wywiadu obliczyli, że koreańskie siły jądrowe osiągną pełną gotowość do uderzenia jądrowego na USA w ciągu 5-ciu miesięcy. I to właśnie wtedy szef CIA miał powiedzieć Rickardsowi, że do tego czasu wojna z Koreą Północną jest nieunikniona.

Ten termin mija właśnie 20 marca br., choć wielu ekspertów sądzi, że w takim przypadku nikt nie będzie czekał do samego końca kiedy zagrożone jest życie milionów Amerykanów. Prewencyjny atak jest więc bardzo prawdopodobny w ciągu najbliższych 12-tu tygodni.

Kolejnym niepokojącym sygnałem jest skierowana do amerykańskich żołnierzy w Norwegii wypowiedź szefa US Marine Corps, gen. Roberta Nellera. “Obym się mylił, ale myślę, że wojna się zbliża” – ostrzegł generał, a jego słowa przytoczyła telewizja Fox News.

III wojna światowa biblia Korea Północna

Wojenne przygotowania widać też po stronie Chin

Cytowany przez The Independent były wiceszef Regionu Wojskowego Nankin gen. Wang Hongguang powtórzył opinię Rickardsa i dodał, że “wojna na Półwyspie Koreańskim może wybuchnąć w każdej chwili między grudniem a marcem 2018 i Chiny powinny być na to psychologicznie przygotowane”.

Jego zdaniem, “konieczna jest mobilizacja obronna w północno – wschodnich Chinach”. Według chińskiego eksperta wojskowego Song Zhongpinga, oznacza to m.in. skierowanie tam systemów obrony antyrakietowej.

III wojna światowa

Z kolei chińska gazeta Jilin Daily, wydawana w regionie graniczącym z Koreą Północną, zaczęła rozprowadzanie podręcznika przetrwania ludności cywilnej w warunkach wojny nuklearnej. Wojsko buduje też przy granicy co najmniej trzy obozy dla przyszłych uchodźców z Korei. Podobne wytyczne na wypadek wojny pojawiły się w Japonii i Korei Południowej.

Również Rosja ostrzegła w końcu grudnia, że świat jest tak blisko wojny nuklearnej jak nigdy wcześniej w historii i może ją wywołać nawet “drobna iskra”, a Stany Zjednoczone mogą dokonać prewencyjnego uderzenia.

źródło: Reporters.pl

3 KOMENTARZE

 1. III wojna światowa rzeczywiście wybuchnie, ale nie tak szybko. To wynika z analizy biblijnej. Jak i kiedy to się stanie? Przypomnę tu fragment starożytnej wizji: „I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca. Na początku nic nie wskazywało na takie zakończenie wojny], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [w ZSRR wprowadzono wówczas ateizm państwowy i wierzących represjonowano], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem [to oznacza tu także rozpad UE i NATO. Wiele krajów z dawnego bloku wschodniego powróci do sojuszu militarnego z Rosją]. I wkroczy na południe [to może być Gruzja], ale nie będzie jak wcześniej [2008 – Gruzja], lub jak później [Ukraina], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Amerykanie, na początku bez Brytyjczyków] i będzie utrapiony i zawróci” (Daniela 11:28-30a).

  Poprzednie wojny światowe rozpoczynały się konfliktami między państwami. Tym razem, według słów Jezusa, będzie inaczej. Zacznie się od konfliktu w ramach jednego państwa: „Powstanie bowiem naród przeciw narodowi”, podobnie jak w 2008 w Gruzji (Mateusza 24:7). Wówczas Rosja znów ruszy na pomoc swoim sojusznikom. Jednak tym razem (będzie to już po powrocie Rosji) Amerykanie także nie opuszczą swoich sojuszników i niespodziewanie zaatakują.

  Księga Objawienia mówi o tym, że zostanie wówczas użyty „wielki miecz'” (6:4).

  Jezus, mówiąc o tej wojnie, podał wiele interesujących szczegółów: „Powstanie naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, wstrząsy także znaczne i wzdłuż i wszerz regionów niedobory żywości i epidemie będą. Budzące postrach zarówno jak i niezwykłe zjawiska z nieba potężne będą” (Łukasza 21:10,11). W wielu starożytnych manuskryptach tekst ten kończy się słowami: „i mrozy” [και χειμωνες]. W Ewangelii według Marka 13:8, zaraz po słowach: „będą niedobory żywności” są także słowa Jezusa: „i nieporządki” [και ταραχαι].

  „Wielki Miecz”, „potężne, przerażające i niezwykłe zjawiska z nieba”, „znaczne wstrząsy, niedobory żywności i epidemie wzdłuż i wszerz regionów”, „nieporządki, (chaos)”. Poważną konsekwencją użycia tego „miecza” będą również zmiany klimatyczne i globalny głód (Objawienie 6:5,6). Jak widać, Jezus przedstawił tu pełny obraz skutków globalnej wojny jądrowej.

  To wszystko będzie towarzyszyć tylko tej wojnie. Jezus stwierdził: „Wszystko mianowicie to początek bólów porodowych” (Mateusza 24:7,8). Na razie jednak możemy spać spokojnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.