III wojna światowa zmiecie ludzkość z powierzchni Ziemi

wojna nuklearna III wojna światowa

Koniec świata 2018 w przerażających przepowiedniach proroków oraz opinie naukowców na temat apokalipsy.

Nadejście końca świata już od dawna niepokoi umysły ludzi. W Biblii apokalipsa jest opisana, jako Dzień Sądu Ostatecznego, gdy żywi i umarli staną przed obliczem Boga i będą sądzeni za swoje czyny.
Istnieje wiele wersji końca świata. Prorocy przewidują, że nastąpi on w 2018 roku.

Matrona Moskiewska

Matrona Moskiewska zapowiedziała śmierć ogromnej liczy ludzi w tym roku. – Ludzie będą leżeć na ziemi, wszyscy zginął bez wojny. Jest to przesądzone – twierdziła.

Proroctwo Matrony

Proroctwo Matrony współcześni nam wyjaśniają tym, że zagłada ludzkości nastąpi w wyniku wojny jądrowej – ludzie nie będą w stanie walczyć o życie, jak informuje therussiantimes.

Nostradamus

Michel de Nostredame, powszechnie znany jako Nostradamus, był wybitnym XVI-wiecznym aptekarzem. Wielu uważa go za wizjonera i proroka. W jego przepowiedniach badacze dopatrzyli się tego, że w 2018 roku wybuchnie III wojna światowa, która zetrze ludzkość z powierzchni Ziemi.

James Hansis

James Hansis, amerykański profesor twierdzi, że w tym roku naszą planetę nawiedzi „klimatyczne piekło”. Już pod koniec wiosny pod wodą znajdą się Anglia, Hiszpania i Włochy, a następnie woda zaleje niemal całą powierzchnie Ziemi.

Isaac Newton

Isaac Newton, angielski fizyk, astronom, filozof, fascynował się Biblią. Z jego obliczeń wynika, że w tym roku Ziemi nie grozi całkowita zagłada. Konic świata nastąpi w 2060 roku.

Naukowcy zaprzeczają, aby Dzień Sądu Ostatecznego miałby mieć miejsce w 2018 roku. Wymieniają inną datę. Ich zdaniem doprowadzi do niego zderzenie się Ziemi z asteroidą w 2029 roku. Według badań w wyniku tego zderzenia powstanie krater o głębokości 6 km. Spowoduje to potężne trzęsienie ziemi, które obudzi wulkany na całym świecie. W przypadku upadku ciała niebieskiego w oceanie powstanie ogromne tsunami, które zmyje wszystko na swojej drodze.

Specjaliści mają jeszcze czas, aby podjąć działania, które nie dopuszczą do takiego przebiegu wydarzeń

źródło: pl.sputniknews.com

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
walek54ttteis77 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
walek54
Gość
walek54

no to bedzie pozamiatane

ttteis77
Gość
ttteis77

„wszystko na raz, lub po kolei”