Imam z Poznania: Polscy muzułmanie chcą być uchodźcami i wyjechać. „Tu dojdzie do zagłady muzułmanów!”

Imam Youssef Chadid, który mieszka w Poznaniu od 1994 roku, w obszernym wywiadzie dla Wirtualnej Polski opowiedział o tym, jak zmieniło się jego życie w naszym kraju. Ciągłe pogróżki, wulgaryzmy oraz poczucie zagrożenia sprawiają, że zaczyna on zastanawiać się nad rozpoczęciem starania o azyl w innym kraju. Według niego w Polsce dojść może bowiem do „zagłady muzułmanów”.

– W swoich materiałach TVP ciągle pokazuje obrazki, które mają przekonać ludzi do tego, że wszyscy muzułmanie są terrorystami. I odbiorcy tej telewizji zaczynają w to wierzyć. Chcą się na nas mścić, zabijać. Od jakiegoś czasu regularnie dostaję pogróżki i wygląda na to, że będzie ich jeszcze więcej. (…) Grożą mi i mojej rodzinie. Nazywają terrorystami, szmatami. Odbierają nam człowieczeństwo, według nich nie jesteśmy ludźmi. Policja i prokuratura są zawiadomione, ale postępowania toczą się bardzo powoli. Może szybciej nie mogą, nie wiem.

Przestaję się czuć bezpieczny w Polsce. Tak jakby prawo mnie omijało i nie było sprawiedliwości – opowiedział dziennikarce WP Chadid. Wyznał także, że według niego to, co dzieje się obecnie w Polsce, może prowadzić do realnej „zagłady muzułmanów”. Jeśli sytuacja będzie się pogarszać, doradzi on zaprzyjaźnionym wyznawcom islamu ucieczkę z kraju.

– Jeśli złapią tych, którzy stoją za atakami na mnie i ludzi, którzy ich finansują – bo jestem przekonany, że część z tych oszczerców jest opłacana – to zostanę. Jeżeli jednak ciągle będę słyszał, że „nic się nie da zrobić” to rzeczywiście będę prosił o azyl gdzieś indziej – stwierdził otwarcie imam. Jego słowa, coraz częściej komentowane w internecie, stały się ważnym tematem do dyskusji dla Polaków. Na razie niewiele osób konkretnie się jednak do nich ustosunkowało.

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

8 thoughts on “Imam z Poznania: Polscy muzułmanie chcą być uchodźcami i wyjechać. „Tu dojdzie do zagłady muzułmanów!””

 1. A ja tu widze propagande
  Pierdolona propagande
  Szkoda gadac.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. To co tutaj jeszcze robisz lemingu ?

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 2. „Wyznał także, że według niego to, co dzieje się obecnie w Polsce, może prowadzić do realnej „zagłady muzułmanów”. Jeśli sytuacja będzie się pogarszać, doradzi on zaprzyjaźnionym wyznawcom islamu ucieczkę z kraju.”

  No właśnie, niech głosi to wszem i wobec – zwłaszcza na Zachodzie. Niech to mówi jak najgłośniej, że lepiej im będzie w Niemczech, Szwecji i jeszcze kilkunastu innych, przyjaznych im krajach. Tylko czemu dopiero „jak sytuacja będzie się pogarszać”? Już niech się rozglądają za nowymi mieszkaniami na Zachodzie.

  Jedynymi miło widzianymi tu muzułmanami są polscy Tatarzy. Może jeszcze ewentualnie turyści, którzy wpadną na kilka dni i zaraz wrócą – o ile będą się zachowywać poprawnie (żadnego szwędania się po knajpach i oglądania za paniami, chyba że będzie to w Cocomo, lub w innej agencji towarzyskiej).

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Wypad z Polski!!!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. Ja imam , ja się imam roznych bzdur aby namieszać.Jednak nimam tu czego szukać

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. i krzyżyk na drogę jednego darmozjada mniej jeszcze niedawno to ty groziłeś teraz grożą tobie i po co ci to było. tęczowa europa czeka na ciebie i jest tam darmowy socjal żegnaj.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 6. I mam nadzieję, że do takiej zagłady dojdzie, ale globalnie.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 7. STOP ISLAMIZACJI EUROPY!!

  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_Polski_PAndrzej_Duda_Premier_Polski_PBeata_Szydlo_Odwolanie_prezydentow_miast/?adaUgmb

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.