W ostatnich latach społeczeństwo Europejskie, było i w zasadzie nadaj jest, poddawane procesowi pewnego rodzaju wymycia na płaszczyźnie patriotycznej, narodowościowej i jakiejś takiej mentalnej przynależności do konkretnej grupy społecznej. Proces ów za cel miał stworzyć narody bez tożsamości narodowej, ludzi, dla których słowo ojczyzna i patriotyzm będą czymś przeszłym, archaicznym, mało tego, będą czymś, czego w gruncie rzeczy należy się wstydzić. Innymi słowy miała powstać Europa rozmyta, be wartości, Europa przesiąknięta różnorakimi kulturami i wyznaniami. Taka Europa to już jeden krok do wprowadzenia nowego porządku Światowego lub III wojny światowej, ponieważ w gruncie rzeczy nowy porządek świata idzie w parze z III wojną światową, która jest opcją, takim kołem ratunkowym dla elit, kołem ratunkowym, które zostanie użyte w razie jakichś opóźnień lub problemów z urzeczywistnieniem NWO.

Zwróćmy uwagę na wybory we Francji, które odbywają się właśnie dziś. Otóż, jeżeli przyjrzymy się bliżej tym wyborom to bardzo szybko dojdziemy do wniosku, że obecnie na głównego kandydata do fotela prezydenta chce głosować mniejszość muzułmańska i ci Francuzi, którzy w gruncie rzeczy nie są rdzennymi mieszkańcami tego kraju, nie są Europejczykami z krwi i kości. Chcą głosować za owym kandydatem, ponieważ gwarantuje on utrzymanie obecnej polityki pro imigracyjnej. A zatem spójrzmy na pewien paradoks, szokujący paradoks, otóż prezydentem danego kraju może zostać człowiek wybrany głosami nie rodowitych mieszkańców, lecz imigrantów, osób pochodzących z innej kultury i o całkowicie innym światopoglądzie.

Mówi się nam a w zasadzie próbuje się Europejczykom tłumaczyć, że obecnie fala imigracji jest czymś słusznym i zgodnym z duchem Europy. Ja osobiście zadałbym pytanie czy mamy do czynienia z falą imigracji czy może kolonizacji. Ponieważ jeżeli do Europy rocznie przybywają miliony imigrantów oraz w między czasie przedstawiciele owych imigrantów, którzy otrzymali już zezwolenie na pobyt na Starym Kontynencie zakładają rodziny i w związku z tym poszerzają dodatkowo ilość owych przedstawicieli kultury muzułmańskiej to czy jest to imigracja czy kolonizacja? Według mnie jest to kolonizacja, ale tego słowa się nie używa, ono jest niczym ogień i może poparzyć.

Kolejny paradoks, o którym się nam nie mówi to fakt, iż owi imigranci mają większe prawda aniżeli Europejczycy, im wolno więcej i jednocześnie mniej się od nich wymaga. Tak jak gdyby byli ograniczeni intelektualnie. Dziwna sytuacja. Premier Węgier słusznie zauważył, że już za kilka lat Europejczycy w Europie mogą być mniejszością. Jednak osoby takie jak premier Węgier czy rząd Polski są postrzegane przez zachód jako przeciwnicy wolności, przeciwnicy zasad UE. Ale jakie to są zasady? Czy UE posiada jakieś zasady, czy może zapomniano o zasadach i teraz jest to już tylko pewien twór, który za wszelką cenę dąży do stworzenia jakiegoś mega państwa?

Na koniec pewna konkluzja. W Polsce i na Węgrzech rzekomo mamy do czynienia z jakąś bliżej nieokreśloną dyktaturą. Nie jest ważne, że bezrobocie spadło do bardzo niskiego poziomu, nie jest istotne, że gospodarka się rozwija a pensje rosną. Nie jest to ważne dla Europejskich Elit, oni widzą jedno, Polska i Węgry nie chcą przyjąć jarzma niewoli i dyktatu Unii a zatem demokracja jest w tych krajach zagrożona. Natomiast Francja czy Niemcy, gdzie mamy do czynienia z upadkiem, naprawdę te kraje od wewnątrz się same niszczą. W tych dwóch krajach wolności obywatelskie są coraz bardziej ograniczane a jednak to w nich demokracja nie jest zagrożona.

I na koniec, jeżeli zatem dla Elit Unii Europejskiej wyznacznikiem wolności, demokracji oraz rozwoju społecznego jest to, co dzieje się we Francji czy Niemczech to zaiste ja osobiście wybieram ów rzekomy brak demokracji w Polsce. Jeżeli dla Elit Unii Europejskiej wolność jest tym, czym w zasadzie jest zniewolenie i działanie przeciwne do woli narodu to, czym obecnie stała się Unia Europejska? Na to pytanie powinien każdy sobie odpowiedzieć. Oraz na pytanie czy mamy do czynienia z falą imigracji czy może już kolonizacji?

źródło: globalne archiwum

9
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
IrishkeriwernyhoraKimburISIS Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kimbur
Gość
Kimbur

Autorze, uważam iż masz pełną rację moralną i polityczną. Wychwyciłeś najważniejsze aspekty islamizacji Unii. Pamiętajmy, że dzieje się to na życzenie nieformalnej przywódczyni UE kanclerz Niemiec o nazwisku obecnym Merkel, której narodowość nie jest niemiecka. Kolonizacja odbywa się pod egidą Komisji Europejskiej (w rzeczywistości antyeuropejskiej) i Herr Tuska (niby Polaka a w rzeczywistości antypolaka). Towarzyszy jej promowanie islamu a jednocześnie krucjata przeciw chrześcijaństwu, czyli mamy KE jako sługę Antychrysta. Przy tym wszystkim zdumiewa totalne zgłupienie narodów zachodnich – od Italii przez Austrię, Francję, Niemcy do Szwecji. To musi skończyć się źle, gdyż Unia nie będzie w stanie wykarmić i wyposażyć… Czytaj więcej »

ISIS
Gość
ISIS

Cieszę się że Państwo Islamskie zaatakuje UE jestem za ISIS ALLAHU AKBAR

wernyhora
Gość
wernyhora

No tak! Tylko że ewentualnie będzie to oznaczało nie tylko upadek ISIS ale także islamu – o czym mówił sam prorok Mahomet!

wernyhora
Gość
wernyhora

Nie wiem kim jest autor powyższego artykuły i jaką wiedzę/madrość o świecie posiada… Pragnę jedynie zaznaczyć, że zawsze, jak to historia dobitnie pokazuje, masowa emigracja/inwazja kończyła się katastrofą dla tubylców, którzy nie mogli lub potrafili jej zapobiec! Indianie w obu Amerykach zostali zdziesiątkowani przez przybyszów z Europy, rdzenni Hindusi zostali mocno przetrzebieni przez inwazję muzułmanów. Podobnie Aborygeni w Australii. Tak też będzie i tym razem, ponieważ właśnie to chodzi: zdziesiątkowanie mieszkańców Europy w wyniku wojny z tzw. emigrantami. I o tym doskonale wiedzą tzw. ThinkTanki. Ale „końca świata”, jak to sugeruje tytuł portalu – nie bedzie! Tylko zmiany…

keri
Gość
keri

Odsłona 1. Indianie przywitali swych morderców jako bogów, na których zresztą czekali.
Europejczycy przywitali tychże balonikami, kwiatami i pluszakami. Po opieszałych wypływają statkami na wybrzeże Libii.
Osłona 2. Aby pracować u Niemców trzeba znać biegle lub ewentualnie komunikatywnie niemiecki, trzeba być wyszkolonym i doświadczonym specjalistą w danej dziedzinie.
Aby nie pracować u Niemców i brać pieniądze, dostać dodatkowo mieszkanie z wyżywieniem nie trzeba spełniać żadnych wymogów poza specyficznym wyglądem.

wernyhora
Gość
wernyhora

Z „odsłoną” drugą mogę się z grubsza zgodzić! Z pierwszą raczej nie… Spędfziłem prawie 7 lat w Peru i Boliwii studiując kulturę Inków oraz przyczyny upadku Tawantinsuyu ( Imperium Inków). Jak to jest możliwe, że mniej niż 200 przybyszów z Europy zdołało podbić ponad 9 milionów autochtonów? Odpowiedź: Imperium Inków było sztucznym tworem składającym sie z wielu plemion i utrzymywane jedynie siłą i intrygą przez rządzących Inków. Po przybyciu Pizarro większość tych plemion zorientowała się, że jest to doskonała okazja, aby odegrać się na znienawidzonych Inkach (rządzących). Nie podejrzewali, że z przysłowiowego deszczy wpadną pod rynnę…

keri
Gość
keri

Od razu zabrzmiał mi „El condor pasa”. Mam płytę od Boliwijczyka. Wielkie gratulacje wielkiej przygody, przyrody i odkrywania 🙂
Moje źródło tak przedstawiało sytuację:
Przybycie Hermana Cortesa do Ameryki (a konkretnie wylądowanie w Meksyku koło Veracruz), zbiegało się z przybyciem „zza wielkiej wody” boga Quetzalcoatla (Wąż Okryty Piórami, miał mieć białą skórę i czarną brodę). Astronomowie przepowiedzieli jego przyjście parę lat przed przypłynięciem Hiszpan. Kiedy po wielu latach doczekano się Cortesa i w dodatku w czasie kiedy miał się pojawić Quetzalcoatl, uznano go za niego.

Pozdrawiam i uznaję osobiste Twoje studia za bardziej wiarygodne 🙂

Irish
Gość
Irish

We covdl’ue done with that insight early on.

you a robot bee happy
Gość
you a robot bee happy

Witam , wyobraź sobie gre gta rozbudowaną do wielkości naszego świata i każda postać miałaby sztuczną inteligencję i wtedy czym by to się różniło od nas ? może jesteśmy programem skoro co ma być to już było jasnowidze etc…