Imigranci z Niemiec przenikają niezauważeni do Polski

Imigranci przebywający w niemieckich obozach bez najmniejszych problemów przekraczają polską granicę. Straż graniczna i policja nie kontroluje tego zjawiska i nie potrafi ocenić skali ewentualnego zagrożenia.


Po zachodniej stronie Nysy Łużyckiej i Odry działa wiele ośrodków dla imigrantów. Jako osoby, które dopiero starają się o status uchodźcy, nie mogą legalnie oni swobodnie podróżować po Europie. Tymczasem pojawiają się w wielu przygranicznych miastach po naszej stronie.

uchodzcy

Mjr Irena Skuliniec z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej informuje, że tylko w tym roku zatrzymano ok. 60 obywateli Syrii, Pakistanu i Iranu. Byli oni zarejestrowani do złożenia wniosku o azyl w Niemczech i „posiadane przez nich dokumenty nie pozwalają im na przekroczenie granicy”. – Najczęściej do takiego ujawnienia dochodzi w miejscowościach przygranicznych, np. w Słubicach, Gubinie, Zgorzelcu – dodaje mjr Skuliniec.

Straż Graniczna i Policja zapewniają, że imigranci na razie nie wszczynają burd, nie dokonują kradzieży – zatrzymani imigranci tłumaczą się, że chcą zaoszczędzić kilka euro na jedzeniu, ale czy były wśród nich osoby, które ruszyły w głąb Polski? Odpowiedzi brak.

Gazeta Polska Codziennie informuje, że w rozmowach ze służbami pojawiał się zawsze lekceważący ton, że nic złego nie może się stać. Tymczasem ponad pół setki nielegalnych imigrantów w ciągu trzech miesięcy budzi autentyczny niepokój.

terroryści

terroryści

terroryści

terroryści

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

9 thoughts on “Imigranci z Niemiec przenikają niezauważeni do Polski”

 1. Liczą się FAKTY więc nie wszczynajcie paniki.Informacja o zagrożeniu OK, ale nakrecanie strachu NIE OK.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Wyjdzie na to że rząd niby będzie mówił że ich nie wpuści, a tymczasem oni sobie wejdą kuchennymi drzwiami.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. I much prefer intromafive articles like this to that high brow literature.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  2. 29 juin 2012diameorathe way for you to own your on business that you have been wanting for years. Watch the money roll in when selling handbags and purses wholesale. This is a trick that retail stores have know about for ages. The income you will be making will astound you. Since you will be buying such high quality purses in bulk you will be amazed at what low prices you will receive them at. You will be getting the same styles, fabrics  

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  3. Musician Defends Sony Game SongThe gamer had warned in an e-mail that mixing music and words from Islam’s most holy text could be considered deeply offensive by Muslims.Amid its state of eternal high dudgeon, I wonder when Muslims will ever realize how „deeply offensive” Islam itself is to the entire civilized world.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  4. Mine are producing … Mine are producing gold at 940 $ in average. I don’t understand bears, they try to push down gold price to win 300-400$ in average at maximum. Go long, sky is not the limit…… Was this answer helpful?

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 3. …..przenikaja niezauważeni a na fotce pielgrzymka…… 😉 ps czegos tu nie rozumie wszyscy tak na nich negatywni wszyscy uważają sie za jedność ale jak chodze po mieście to tego nie widze ….co widzę wrogie spojżenia nie wiadomo czemu ,sprzedawców któży robia miny jak byś łaske im robił ze tom prace mają to samo lekaże biurokraci i reszta ”niższej klasy” zero uśmiechów no bo czemu maja sie usmiechać ? bo maja ręce i nogi bo mogą pracować bo maja rodziny bo mają kase na jedzenie etc ? nie nie mogą się uśmiechać bo przecież ktoś zarabia więcej … ktoś zamiast autem za 5/20 tyś jeździ autem za 100tyś czy 1 mln , szczeże mówiąc to żygać mi sie chce jak na to wszystko patrzę ,macie tyle szczęścia a tego nie dostrzegacie ,ciągle wam mało i tak karmicie te złe emocje tego szatanka i tak gnijecie ,ocknijcie sie dopuki nie jest za późno ,nie dajcie sie nabierać jeźeli macie w miare zdrowie mozecie pracować mieć rodzine to macię wszystko tylko spokuj w sobie odnaleźć bo każde z was jest częścią całości ,jak część zię zepsuje to i całość kiedys też…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. A bit surrpised it seems to simple and yet useful.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 4. Wypierdalac z nimi Bo nasi ich pozabijaja I zle sie to skonczy zanim zdaza cos wysadzic !

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.