Imigranci sprowadzani przez Niemcy mogą doprowadzić do wybuchu wojny w Europie

Minęło już ponad 70 lat od zakończenia drugiej wojny światowej ale wygląda na to, że w Europie znów może wybuchnąć wielki konflikt zbrojny. Znów odbędzie się to za sprawą polityki Niemiec – kiedyś zaczęło się od napaści na Polskę, dziś może do tego dojść poprzez niebezpieczną politykę imigracyjną.

Posłuszne media od wielu miesięcy prezentują wyłącznie pozytywny obraz tzw. uchodźcy. Imigranci zazwyczaj byli opisywani jako syryjskie kobiety z dziećmi, co jest podwójnym kłamstwem, gdyż większość przyjezdnych to młodzi mężczyźni którzy pochodzą z różnych krajów Bliskiego Wschodu, a także z Afryki. Co więcej, ci rzekomi uchodźcy raczej nie przybywają w poszukiwaniu lepszego życia tylko chcą najwyraźniej wywołać wojnę na naszym kontynencie.

imigranci

Jeszcze w listopadzie pojawiły się szokujące doniesienia które zostały przemilczane przed główne media – według niemieckich służb, przyjezdni muzułmanie przemycają do Europy broń, narkotyki oraz dzieci, które są wykorzystywane tylko po to aby przedostać się do Niemiec. Informacja ta jest z całą pewnością wystarczająca aby podejrzewać, że wielu tzw. uchodźców to nikt inny jak terroryści z Państwa Islamskiego. Armia muzułmanów oczywiście przybywa do nas na specjalne zaproszenie Unii Europejskiej.

Mieszkańcy poszczególnych państw nie bez powodu obawiają się tej inwazji. Wszystko to dzieje się za pozwoleniem UE. Każdy przybysz dostaje darmowe pieniądze oraz mieszkanie i może robić co mu się żywnie podoba. Dobrym tego przykładem są ostatnie informacje o atakach na kobiety w Niemczech. Rozboje oraz napady na tle seksualnym próbowano jednak zatuszować.

Dowódca sił zbrojnych Szwajcarii André Blattman ostrzegł niedawno przed wybuchem wojny w Europie i wezwał mieszkańców tego kraju do uzbrojenia się. Sytuacja jest zatem jednoznaczna – Niemcy znów mogą doprowadzić do wybuchu wojny, lecz tym razem nie dokonają tego przy pomocy własnej armii. Wystarczy że sprowadzają na nasz kontynent terrorystów i pozwalają im dosłownie na wszystko, co jedynie potęguje nienawiść między muzułmanami a mieszkańcami Europy.

imigranci

imigranci

źródło: ndie
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

4 thoughts on “Imigranci sprowadzani przez Niemcy mogą doprowadzić do wybuchu wojny w Europie”

 1. Obyś miała rację Beato…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. nie bedzie zadnej wojny

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Wojna nie,ale tylko taka malutka masowa rzeź przy udziale Europejczyków i brudasów.Juz najwyższy czas sprawić sobie pod choinkę walther’a z tlumnikiem.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 3. Nie mogą doprowadzić – tylko doprowadzą…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.