Imigrant GWAŁCIŁ 10-latkę na oczach policji i przechodniów…

imigrant

W Niemczech, w Tybindze, policja aresztowała 37-letniego Syryjczyka przyłapanego na gorącym uczynku podczas dokonywania gwałtu na 10-latce. Zwyrodnialec nie chciał skończyć gwałtu, i odpędzał policjantów i przechodniów nożem z 28-centymetrowym ostrzem!

Muzułmanin wypatrzył dziewczynkę na ścieżce rowerowej do Hirschau. Śledczy ustalili, że zboczeniec pojechał za dzieckiem na rowerze, a gdy je dogonił, najpierw pogłaskał dziewczynkę po plecach, a gdy ta zsiadła z roweru porwał ją i zawlókł w pobliski stóg siana.

Sterroryzował dziewczynkę nożem i zmusił do posłuszeństwa. Rozerwał 10-latce ubranie i zaczął ją gwałcić. Głośne krzyki dziewczynki zaalarmowały przechodniów i policjanta, który był akurat w pobliżu. Osaczony muzułmanin nie chciał przerywać gwałcenia i opędzał się nożem od ludzi, którzy usiłowali go odciągnąć od ofiary.

W Sądzie Rejonowym Tybindze trwa jego proces. Na jaw wyszło, że oskarżony przebywa w Niemczech od lutego 2014 roku, i od tego czasu ani razu podjął się jakiejkolwiek pracy. Rok wcześniej wyszedł z więzienia, gdzie odsiadywał karę za kradzież. Okazało się również, że był już karany za oszustwa i molestowanie seksualne. Widocznie jednak Niemcy doceniając wartość ubogacenia kulturowego, która ich spotyka, pozwolili bestii pozostać w kraju, zamiast deportować go precz tam skąd przybył.

Podziel się
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 23
 •  
 •  
  23
  Udostępnienia

Dodaj komentarz

11 komentarzy do "Imigrant GWAŁCIŁ 10-latkę na oczach policji i przechodniów…"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dawid
Gość

Dobrze że cierpią z Aleppo mi nie żal nielegalnych imigrantów trzeba zabić za pomocą bomby nuklearnej i całą planete rozpierdolić w PIZDU mam dość czarnuchów i muzułmaninów ja w ameryce powiem fuck you bitch nigga allahu akbar

Dawid
Gość

Jestem przeciw Merkel jestem za Trumpem i za PISEM i za Koreą

Dawid
Gość

żal mi tej dziewczynki dzięki bogu jestem za PIS

Obrzezany Jerzy
Gość

A jak?w paszczu czy zopu???

Tylko koni żal.
Gość

Bo jak za próbę gwałtu dostanie zawiasy, a za gwałt pójdzie siedzieć, to policjant rasista tak to sobie przekalkulował.

&
Gość

Możnaby pomyśleć, że w Syrii zostali sami sprawiedliwi a to co nieczyste wyjechało.

dart78
Gość

Policjant powinien wówczas strzelić islamistowi w łeb, to było bezapelacyjne zagrożenie życia tej dziewczynki, stróża prawa i przechodniów. Tolerancja….

realista
Gość

co do chu…a

wernyhora
Gość

No coż! Niedługo już przyjdą czasy, w których po Niemcach jako narodzie pozostanie tylko wspomnienie…

tom
Gość

Wcześniej Wrocław będzie się nazywał Breslau.

Lucy wilska
Gość

oby nie trzeba niemców zabijac bo są hitlerowcami piesa krewxD