Imigrant uniewinniony za zgwałcenie 10-latki! “Bo się za mało broniła”

Szokujący wyrok sądu w Finlandii.

23-letni muzułmański imigrant Juusuf Muhamed Abbud został uniewinniony przez Sąd Apelacyjny w mieście Turku z zarzutu zgwałcenia 10-letniej dziewczynki, pomimo że dokonał na niej gwałtu – informuje “Helsinki Times”.
Argumentacja sędziego poraża: jego zdaniem dziewczynka powinna była się bardziej bronić i jasno oświadczyć, że nie chce uprawiać seksu. Tymczasem prokuratura twierdziła, że dziewczynka była tak sparaliżowana strachem, że nie była w stanie protestować.

“Nie da się udowodnić, że była aż tak przestraszona. A skoro nie protestowała to nie było gwałtu, a jedynie molestowanie seksualne nieletniej” – uznał jednak sąd i skazał za to imigranta tylko na 3 lata więzienia. Gdyby udowodniono mu gwałt wyrok byłby o co najmniej 2 lata wyższy, co i tak wydaje się karą skandalicznie niską.

Fińscy prawnicy są w tej sprawie podzieleni. “Moim zdaniem, 10-letnie dziecko nie jest w stanie zrozumieć tego, co jest z nim robione i dlatego może nie protestować” – ocenia profesor prawa kryminalnego Matti Tolvanen.

Również prof. Jussi Tapani uważa, że sprawa powinna trafić do Sądu Najwyższego, który musi ostatecznie orzec, czy brak sprzeciwu ze strony małych dzieci w czasie gwałtu może oznaczać ich zgodę na to, co jest im robione.

Może się więc paradoksalnie okazać, że gwałt na małym dziecku w ogóle nie jest możliwy. No bo skoro nie protestuje to nie ma przemocy, a więc jest tylko “molestowanie seksualne nieletniego”?

Najbardziej szokuje, że nawet prokurator Leena Koivuniemi jest zadowolona z tego 3-letniego wyroku bo zgodnie z fińskim prawem za molestowanie seksualne dzieci można być niekiedy skazanym na zaledwie 1 rok więzienia.

źródło: reporters.pl
Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

15 komentarzy do "Imigrant uniewinniony za zgwałcenie 10-latki! “Bo się za mało broniła”"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Optimista
Gość

Co się kurwa dzieje na tym świecie. Czas na erupcje wszystkich wulkanów. Niech nastanie wreszcie porządek.

KimBury
Gość

To dopiero będzie burdel!

Klon900
Gość

Jestem za PIS

&
Gość

Dziwnie wybielony.

Sierściuch
Gość

Jakby to była wiadomość, że dzielny uchodźca obronił dziecko przed gwałcicielem, to daliby normalne zdjęcie. Albo i takie przez ciemny filtr…

Ps. Obczaj zdjęcie rumuńskiego dziecka, z tego artykułu:

http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/proces-o-eksmisje-koczowiska-zawieszony-romowie-wyprowadzaja-sie-dobrowolnie,12712136/

Sierściuch
Gość

„Najbardziej szokuje, że nawet prokurator Leena Koivuniemi jest zadowolona z tego 3-letniego wyroku bo zgodnie z fińskim prawem za molestowanie seksualne dzieci można być niekiedy skazanym na zaledwie 1 rok więzienia.”

Dobrze, że chociaż w Polsce coś takiego kwalifikowane jest jako pedofilia. A także gwałt – nawet, jak dziewczyna sama będzie chciała zbliżenia.

Chociaż biorąc pod uwagę, jak niektórzy cyganie są traktowani (ciąża 12latki z kilkunastolatkiem), to kto wie, czy i niektórzy „postępowi” adwokaci / sędziowie nie wybroniliby takiego muzułmańskiego pedofila-degenarata.

am
Gość

Ta pojebana strona i jej admin cep blokuje wpisy

Klon900
Gość

Jebać Angele Merkel w Pizdu i Obame i Iran

KimBury
Gość

Chce Ci się seksu z Angelą? Pokręciło Cię czy co?!

Klon900
Gość

Ja wspieram ISIS

Klon900
Gość

Oby ISIS zabijało nielegalnych Imigrantów niż niewiernych

Klon900
Gość

Nienawidze Nielegalnych uchodźców czarnych

tom
Gość

Klon900 ty to jesteś zboczeńcem, przypuszczam że jesteś wyznawcą PiS – slamu.

Klon900
Gość

Mi nie jest żal tych dzieci z syrii dobrze że ISIS zniszczyli im domy bardzo dobrze im tak amen. Lepiej spalić żywcem tych Nielegalnych terrorystów

Anonimowo
Gość

Oby mu zrobili z dupy wiadro i juz nie wyszedł z tego więzienia