W internecie wrze o 13 maja 2017… Czy to będzie pamiętliwa data?

10 szokujących przepowiedni na 13 maja 2017! 100 lat od objawień w Fatimie! 13 maja od jakiegoś czasu staje się coraz bardziej popularny. To dokładnie tego dnia 100 lat temu miała się ukazać Maryja trójce dzieci i przekazać im trzy niezwykłe tajemnice dla świata i ludzi. Pierwsza z nich dotyczyła wizji piekła. Dzieci widziały ogromne morze wypełnione ogniem. W płomieniach widać było dusze, mające ludzką postać, które krzyczały z bólu i błagały o pomoc.

Wokół nich unosiły się też przerażające demoniczne stwory o twarzach dziwnych i obrzydliwych zwierząt. Druga tajemnica dotyczyła wybuchu II wojny światowej a także niezwykłej roli jaką odegra Rosja. To państwo ma poświęcić się Niepokalanemu Sercu Maryi. Jeśli tak uczyni stanie się ostoją dobra i spokoju, jednak jeśli nie to rozszerzy zło na resztę świata, wywoła także wiele wojen i doprowadzi do prześladowań. Trzecia tajemnica była wyjątkowa, gdyż jej pełna treść mogła być poznana wyłącznie przez Papieży.

Ta tajemnica dotyczyła Ojca Świętego, który razem z ludźmi wspinał się na stromą górę i umiera zapłakany na skutek strzelających żołnierzy. Wiele osób odnosi tą tajemnicę do zamachu który został przeprowadzony na Janie Pawle II 13 maja 1981 roku przez Ali Ağca. Ostatecznie Papież przeżył, a uratowanie Ojca Świętego przypisuje się często Maryi. W tym roku czeka nas bardzo ważne wydarzenie dla wielu katolików, czyli setna rocznica Objawień w Fatimie, dokładnie 13 maja 2017 roku! Wiele osób sądzi, że tego dnia wydarzy się coś niezwykle ważnego, co całkowicie odmieni świat – Zapraszamy Was do zapoznania się z 10 przepowiedniami i teoriami na temat 13 maja i tego co może się wydarzyć tego dnia, przypominamy, że każdą z teorii czy przepowiedni należy traktować osobno gdyż każda z nich pochodzi z innych źródeł lub innego wizjonera.

Apokaliptyczne plagi

Według masy stron internetowych 13 maja niezwykle łączy się z oczekiwanym zjawiskiem astronomicznym opisywanym w Biblii, czyli niewiasty ubranej w Słońce i Księżyc z koroną z gwiazd, który to układ czeka nas już 23 wrzesień 2017 roku. Układ ten opisany jest w księdze Apokalipsy, która zawiera opis czasów ostatecznych. Nic więc dziwnego, że wielu ludzi łączy 13 maja z początkiem końca. Tego dnia mają się rozpocząć któreś z Apokaliptycznych plag, opisanych w Biblii jak zesłanie szarańczy z jadem skorpionów, czy deszcz ognia, który zniszczy sporą część tego, co stworzył człowiek. Może się też wydarzyć inna przerażająca katastrofa! Niestety ma to być dopiero początek strasznych wydarzeń, bo Biblia opisuje Anioły które 7 razy dmą w trąby, czym przywołują coraz to nowe tragedie, zniszczenia i wielkie zmiany.

Ponowne objawienie Maryi

Wielu ludzi wierzy, że i tym razem Maryja postanowi się objawić, jednak zrobi to na większą skalę – być może cały świat. Spekuluje się, że Matka Jezusa ostatni raz przyjdzie na Ziemię, by ostrzec nas przez zbliżającymi się tragediami i wyznać, że jeśli ludzie nie postanowią się nawrócić to zwyczajnie nie przeżyją. Dzięki swojemu ukazaniu udowodni każdemu człowiekowi, że Bóg istnieje, i przy okazji da szansę na przystanie do niego.

Kolejna teoria głosi iż faktycznie Maryja ukaże się, jednak podobnie jak ostatnio nie będzie to objawienie całemu światu, ale wąskiej grupie osób, którą uzna za godną i przekaże jej kolejne tajemnice. Temat tych tajemnic już interesuje wiele osób. Niektórzy uważają, że tym razem z pewnością będą dotyczyć one wojsk Islamu i tego co należy zrobić, by muzułmanie nie zniszczyli chrześcijaństwa. Wielu liczy też na jakieś informacje na temat nowych postępów w medycynie i tego co jest słuszne, a co sprawia, że człowiek zaczyna bawić się w Boga i powinien od tego odejść.

Masoneria

Inna teoria porusza już temat 300-setnej rocznicy założenie pierwszej loży masońskiej, która również ma miejsce w 2017 roku. Masoni od dawna mieli przeciwstawiać się Kościołowi i spekuluje się, że na dzień 13 maja 2017 przygotują coś szczególnie przerażającego. Być może ogłoszą iż ktoś wysoko postawiony w Watykanie jest ich marionetką, albo też używając Ojca Świętego, który od dawna jest przez niektórych nazywany masonem wprowadzą swoje chore plany, które całkowicie zniszczą idee Kościoła. Spekuluje iż Papież nakaże przyjmować wszystkim krajom uchodźców, bo inaczej grozić im będzie usunięcie z grona katolików albo też ostatecznie stwierdzi, że Kościół i nie ma żadnego problemu z homoseksualizmem lub aborcją…Łączy się to z przepowiednią papieża Leona XIII w której ojciec święty przekonywał, że diabeł może przejąć niedługo cały kościół i zmienić jego prawa. Czy stanie się to 13 maja 2017?

Najazd muzułmanów na Watykan

O ataku na Watykan mówi się już od dawna – dużo wspomniał o tym zamachowiec Ali Ağca, który twierdził że już od dawna Islamiści planują atak na stolicę Papiestwa. Ma się to dokładnie wydarzyć 13 maja 2017 roku. To wtedy muzułmanie tysiącami wkroczą do Watykanu i zabiją wszystkich, w tym także Papieża. Mają też zniszczyć tam wszystko, co choć w najmniejszym stopniu kojarzy się z inną religią niż ich. Co ciekawe o podobnym przypadku wspomniał już Nostradamus o czym więcej mówimy w filmie o Zaginionej Księdze Nostradamusa. Jasnowidz opisał tam Papieża, który jest atakowany przez żołnierza, jednak ostatecznie przeżyje i przeniesie Stolicę Piotrową w inne miejsce, które będzie o wiele bezpieczniejsze. Wielu Polaków widzi tutaj szansę dla naszego kraju, a konkretnie mowa tu o przeniesieniu stolicy Apostolskiej do Lichenia, o czym w swojej przepowiedni wspomniał Zygmunt Dybikowski. To właśnie m.in. dzięki temu Polska ma stać się narodem wybranym i wyjątkowym, który zmieni resztę świata na lepsze.

Iluminaci i znamię bestii

Sporo mówi się też o zagadkowym zgromadzeniu Illuminati, które od dawna kontroluje świat i pragnie wprowadzić Nowy porządek świata, który polega na tym, że ludzie będą pod ścisłą kontrolą. To oni mają umieszczać w teledyskach i filmach swoje symbole jak ukrywanie jednego oka co robi np. bardzo często Lady Gaga, czy Sia, co ma być nawiązaniem do masońskiego oka w piramidzie. Illuminati planują także wszczepiać wszystkim chipy co ma być nawiązaniem do biblijnego znamienia bestii bez którego żaden człowiek nie będzie mógł nic kupić ani sprzedać. Spekuluje się, że dokładnie 13 maja 2017 roku postanowią się oni światu ujawnić i wyznać, że chcą stworzyć nowy, lepszy świat – bez wojen i zła i każdy kto do nich przestąpi będzie mógł stać się lepszą osobą. Możliwe, że by stać się ich członkiem będzie wymagało to jakiegoś znamienia, lub właśnie chipa.

Blue beam – oszustwo na wielką skalę

Inna teoria również powiązana z Illuminati dotyka kwestii blue beam, czyli tajemniczej maszyny tworzącej iluzje. Illuminati mogą chcieć się posłużyć religią i w ten sposób dokładnie 13 maja 2017 roku stworzyć na niebie obraz Maryi, która przekaże światu tajemnice.Nie będą to jednak dobre dla świata informacje, ale wręcz przeciwnie nakazy, które zniszczą u ludzi moralność i będą mówiły, że Illuminati i ich ideologia jest dobra i potrzebna. Ma to zwieść ludzi na świecie i sprawić, że przystaną do religii bestii.

Prada o UFO

Kolejna teoria powiązana jest z UFO i kosmitami, którzy mają coraz częściej pojawiać się na Ziemi. Co ciekawe często w komunikacji z nami mają się oni posługiwać religię, bowiem wiedzą, że w ten sposób najlepiej do nas przemówią. Dowodem na to ma być sporo obrazów, które ukazują Jezusa i Aniołów w otoczeniu latających talerzy. Jeśli chcecie zobaczyć zbiór tych obrazów zachęcamy do obejrzenia filmiku na naszym kanale o tytule UFO na starych obrazach? Religia i kosmici… Szokujące dzieła sztuki! . Według tej teorii kosmici często podszywający się pod Maryją mogą tego dnia znowu przybrać jej kształt i próbować wpłynąć na Ziemian, którzy masowo niszczą siebie i swoją planetę.

Według innej teorii, być może w końcu kosmici stwierdzą, że ludzie dotarli do pewnego poziomu i 13 maja 2017 roku ujawnią świat swoje istnienie. Najczęściej teorię mówią iż będą oni pokojowo nastawieni i będą chcieli nam pomóc, byśmy jak oni próbowali zmienić nasze życie na lepsze. Nie brakuje jednak, choć w mniejszym stopniu opinii iż kosmici nie muszą być wcale dobrzy dla nas lub mogą być dobrzy, ale tylko niektórzy z nich.

III wojna światowa

Inną teorię na temat 13 maja wygłosił wizjoner Horacio Villegas, który zasłynął wskazaniem Donalda Trumpa jako nowego prezydenta USA, a także przewidzeniem ataków na Syrię. Teraz mężczyzna twierdzi iż dokładnie 13 maja tego roku rozpocznie się zapowiadana przez proroków 3 wojna światowa, którą co ciekawe wywoła sam Donalda Trump. W walce spotkają się też Korea Północna, Chiny i Rosja. Wojna ma potrwać 6 miesięcy!

Nic się nie wydarzy

Albo może się wydarzyć…. Nic. To dzieje się najczęściej przy wydarzeniach, które przez wielu zapowiadane są jako przełomowa i niezwykłe. Być może po prostu nie stanie się nic i 13 maj 2017 roku nie wpłynie na Ziemię i na jej mieszkańców w żaden sposób.

A, Wy co o tym sądzicie? Co według Was wydarzy się 13 maja 2017 roku? Które wydarzenie z wymienionych są według Was najpewniejsze, a które najmniej możliwe? A może nie wierzycie, że jest to ważny dzień i uważacie, że po prostu nic się nie stanie.

źródło: zjawiska niewyjasnione
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

25 thoughts on “W internecie wrze o 13 maja 2017… Czy to będzie pamiętliwa data?”

 1. I co? Żyje czy co? Cos wam nie pyklo….

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. 10 maja a za oknem śnieżyca. Źle się dzieje powiadam.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. jak świat światem, zawsze istniały strachy o przyszłość i wydarzenia, które determinowały ludzi do określonych zachowań. Zaćmienie słońca, równonoc, rocznice kolejne.. Łatwo powiedzieć że to bzdury, bo faktycznie brzmi to wszystko nieprawdopodobnie.. jednak sam fakt że czytacie te informacje wskazuje ze jednak nie do końca jesteście pewni że to brednie. Z pewnością liczne napięcia i konflikty uprawdopodobniają wszystkie przepowiednie ale podejście sceptyczne jest chyba najwłaściwsze.. a zapas wody i tak zrobiłam bo w lecie też się przyda.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. jak świat światem, zawsze istniały strachy o przyszłość i wydarzenia, które determinowały ludzi do określonych zachowań. Zaćmienie słońca, równonoc, rocznice kolejne.. Łatwo powiedzieć że to bzdury, bo faktycznie brzmi to wszystko nieprawdopodobnie.. jednak sam fakt że czytacie te informacje wskazuje ze jednak nie do końca jesteście pewni że to brednie. Z pewnością liczne napięcia i konflikty uprawdopodobniają wszystkie przepowiednie ale podejście sceptyczne jest chyba najwłaściwsze.. a zapas wody i tak zrobiłam bo w lecie też się przyda.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. morze nie 13 maja tego roku morze za 100 lat na pewno cos się wydarzy ale nas już nie będzie

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Atrakcji wystrzałowych i nam nie zabraknie 😀

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 6. to.sa.jakies.glupie.zarty.i.jaja,ludzie!.czy.wy.w.to.wierzycie?
  Bo.ja.nie.po.co.to.wszysyko.?.czy.myslicie.ze.to.co.bedzie.13.maja.2017
  to.sie.cos.takiego.wydarzy?.nic.mylnego.lepiej.dajcie.sobie.zym.spokoj

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 7. 13 maja spodziewam się, że przeleją mi na konto emeryturę bo w tym miesiącu „cienko przędę”.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 8. Stanie się Sobota i majowe grilowanie bo wreście przestanie padać i bedzie 25 stopni ciepła ! ….Alleluja !

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 9. Kurde, jak zostaniemy stolicą Apostolską za rządów PIS… Boże uchroń…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 10. bedzie koniec będzie koniec
  ale waszej strony
  a ci co piszą tą stronę to po co robią
  by straszyć ludzi tak ,by załozyć sekte nie
  BEDZIE KONIE WASZEJ STRONY

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Przecież nikt tu niczym nie straszy. Ludzie lubią sobie poczytać o nowych przepowiedniach, o wojnach. „Postapokalipsa” też jest modna w popkulturze. Poczytają, obejrzą filmik, skomentują i wracają do swoich zajęć. Niektórym same horrory już takich wrażeń nie dostarczają i sięgają po inne rozrywki. Co nie znaczy, że każdy w to wierzy i czyta niczym „prawdę objawioną”

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. Siersciuchu zwal se freda i idy w husty!

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
 11. Przeżyliśmy już wystarczająco tych dat końca świata, 1999/2000, 2012, 2015, teraz 2017. Znowu przeżyjemy rozczarowanie…
  Porównywanie papieża Franciszka do posłańca diabła jest obrzydliwe. Franciszek to wspaniały papież, otwarty na ludzi i świat, czyż to nie chrześcijaństwo głosi, aby pomagać bliźnim bez względu na to kim są i skąd pochodzą. Zgadzam się z papieżem Franciszkiem, że lepszy jest dobry ateista niż obłudny katolik. Bez miłosierdzia, dzielenia się tym co mam z innymi ludźmi zostają tylko puste i nic nieznaczące rytuały.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 12. Kalendarz Majów nie wypalił, UFO z planety Nubiro nie przyleciało, astroidy, czy jakiejśtam komety walącej w ziemię jak nie było tak nie było, Korea ma same niewypały-rakiety, więc może nie jest jeszcze tak źle, by nie mogło buyć gorzej… 🙂

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Ktoś w 2011 napisał, jak Kaczyński wygra wybory to nastąpi koniec świata. Zaczynam w to wieżyc.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 13. Cha, wybór jak w supermarkecie.
  Wszystko co związane z religiami odpada, ponieważ to tylko zwykłe straszydła od dwóch tysięcy lat i wszelakie złowrogie scenariusze w nich zapisane i powielane zostały wykasowane z realizacji.
  Scenariusze III wojny też poszły do kasacji.
  Pozostaje zastanowić się nad blue beam i przybyszami z kosmosu.
  Przybysze już są, mają dobre energie i ludziom bardzo pomagają w oczyszczaniu Ziemi. Ich obecność zostanie niewątpliwie ujawniona, lecz może to być data każda inna.
  Blue beam – obrazy wyświetlane na niebie i być może też odpowiedni podkład dźwiękowy nie zostanie zrealizowany, gdyż go w ogóle nie ma. Została wypromowana we wszelakich mediach za wielką kasę ściema z blue beam (hehe, tajny projekt!)po to, aby kiedy ludzie zobaczą przybyszy uważali, że to hologramy. Przybysze będą chcieli im pomóc, a łoś-fieceni ich zignorują ponosząc tego konsekwencje.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. „Złowrogie scenariusze zostały wykasowane z realizacji. Scenariusze III wojny też poszły do kasacji.”
   „Przybysze już są, mają dobre energie i ludziom bardzo pomagają w oczyszczaniu Ziemi.”

   A Ty jesteś oczywiście pewien, że opisywane rzeczywistości już praktycznie nie istnieją, a „alieni” już są na Ziemi i są dobrzy ponieważ…

   Wiesz coś więcej, czy po prostu tyle, co przeczytałeś np. na stronie Kefira albo na „Kosmicznym Ujawnieniu”?

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. Może Ty jesteś alienem, na pewno nie przybysze. Nie obrażaj tych, których nie znasz.
    O jakich znikających rzeczywistościach napisałeś?
    Wymyślasz coś sobie na haju i wmawiasz innym, ze to oni napisali?

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
    1. „O jakich znikających rzeczywistościach napisałeś? Wymyślasz coś sobie na haju i wmawiasz innym, ze to oni napisali?”

     Napisałem „opisywane rzeczywistości już praktycznie nie istnieją”, w odpowiedzi na Twoje słowa o tym, że „złowrogie scenariusze zapisane w księgach religijnych zostały wycofane z realizacji i że również scenariusze III wojny światowej zostały wycofane z realizacji”. Bo przecież to są Twoje słowa.

     Skoro realizowane scenariusze „apokalipsy” i „III wojny światowej” były rzeczywistością, która miała się rychło spełnić, to chyba logiczne, że rezygnacja z realizacji tych scenariuszy spowodowała to, że opisywane rzeczywistości już nie istnieją? Czy naprawdę z powyższego mogłeś wywnioskować, że pisałem o jakichś „znikających rzeczywistościach”?

     Ps. Dostrzegłeś również obrażanie? Może w nazwaniu „alienami” hipotetycznych istot z kosmosu lub z innego wymiaru? Sądziłem, że jeśli mi odpowiesz, to odniesiesz się raczej do kwestii tego, że jesteś bardzo pewny tego, że obcy są tu na Ziemi. I poruszysz raczej kwestię dowodów na ich obecność, a Ty nie odnosząc się do tego, odwróciłeś moją odpowiedź o 180 stopni, stwierdziłeś, że napisałem coś, czego nie napisałem, i że pisząc na haju sam mam problem z interpretacją tekstu innych osób.

     Pytanie było proste – skąd to wiesz i skąd ta pewność. Jako że sam też sporo czytam i też czytałem o tym rzekomym oddziaływaniu na ludzkość, o ultimatum dla „możnych” tego świata itp., niemniej jednak w zalewie dezinformacji i zwykłych fejków oraz sprzecznych informacji byłbym ostrożny w takim kategorycznym przyjmowaniu pewnych rzeczy za prawdziwe.

     Ale może znasz jakieś strony warte polecenia, czy nagrania (również dotyczące rzekomej rezygnacji z realizacji planów wojenno-apokaliptycznych) – szkoda, że odebrałeś post jako atak na siebie, bo nie to było moim zamierzeniem.

     Jeszcze nikt nie zagłosował.
     Proszę Czekać...
 14. Bedąc niepraktykującym katolikiem, ufam wyłacznie stwórcy. W dzisiejszych czasach można byc wyśmianym za poglądy religijne, które emanują miłością do bliźniego. Jak mam wierzyć w miłość i pokój, gdy na każdym kroku doświadczam dwulicowości, obojętności, pogardy i mógłbym tak wymieniać bez końca. Oceniać innych jest łatwo, ale gdy ktoś ocenia Ciebie i wytyka twoje mankamenty,jest wielkie larum !!! Każdą wojnę napędza mała elitka….

  Gdyby każdy obywate planety Ziemi sprzeciwił sie wojnom ( nie pójdę do wojska, bo to sprzeczne z moimi poglądami) to świat był by namiastką edenu.

  Ale media robią swoją robotę, więc większość,wydała by swojego na nabicie na pal ( jak u Sienkiewicza), jak to bylo np. za komuny ….

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 15. Jeszcze jest 15 maja. Niby przecieki z Mossadu

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 16. A ty Dawid będziesz jej pierwszą ofiarą

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 17. Lubie tragedie

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 18. Wszystkie bajdy zsumowali !!!!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.