Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi

Codzienna porcja informacji ze świata: Niewiarygodne, Kataklizmy, UFO, Zagrożenia dla Ziem, Trzęsienia Ziemi, Wojna…Koniec Swiata 23 marca 2021 rok
Apokalipsa Ciekawostki Koniec Świata

Inwazja na Jerozolimę a 23 marca 2021 roku KONIEC ŚWIATA?

Dokładny czas realizacji ostatecznych wydarzeń opisanych w apokalipsie był zapisany przed naszymi oczami cały czas w Biblii, takie sensacyjne informacje obiegły świat w ostatnich dniach.

Theodore Shoebat, autor strony internetowej : Shoebat.com, uważa, że ​​znalazł dowody, iż ostateczne wydarzenia czekające na ludzkość zaczną się wypełniać trzy i pół roku po inwazji na Jerozolimę przez Antychrysta.

Chociaż nie jest jasne, kto będzie Antychrystem, Theodore Shoebat twierdzi, że to wydarzenie się zrealizuje ,,wcześniej niż świat sądzi’’ zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie wojny i liczne niepokoje szalejące na Bliskim Wschodzie, gdzie ścierają się ważni i niebezpieczni światowi gracze USA, Rosja, Iran, Turcja, Izrael (…).

Theodore Shoebat na swojej stronie internetowej przekazuje współczesnej ludzkości datę 23 marca 2021 roku i poleca wszystkim by umieścili ją swoim dzienniku, ponieważ to wówczas apokalipsa będzie się wypełniać na naszych oczach a świat, jaki znaliśmy do tej pory zacznie się kończyć. Theodore posługuje się Księgą Daniela ze Starego Testamentu, aby udowodnić swoją argumentację. Cytuje między innymi ten fragment.

,On będzie mówił pompatycznie przeciwko Najwyższemu, będzie prześladował świętych Najwyższego i będzie zamierzał zmienić czasy i prawo. Wtedy święci zostaną oddani w Jego ręce. Przez czas, czasy i połowę czasu.’’

wyjaśnia:

,,Święci to jest chrześcijanie, zostaną oddani w ręce Antychrysta na czas, czasy i połowę czasu. Większość Biblii z przypisami powie wam, że to znaczy trzy i pół roku. Zasadniczo czas wynosi jeden rok, czasy to dwa lata, a pół czasu to pół roku lub sześć miesięcy. Oznacza to, że inwazja na Jerozolimę potrwa trzy i pół roku.’’ Będzie to okres wielkiego ucisku ludzi wyznających wiarę w Jezusa.

Rzeczywiście, w Księdze Daniela wspomina się konkretną liczbę dni, to jest 1290. Theodore Shoebat dodaje:

 ,,Tak więc od czasu, gdy obrzydliwość spustoszenia, to jest Antychryst, zostanie ustawiony w świątyni, co oznacza, że będzie czczony, nie minie już dużo czasu do powtórnego przyjścia Jezusa na Ziemię. Innymi słowy, kiedy widzimy Antychrysta stojącego w świątyni, jak ostrzegał Jezus w dwudziestym czwartym rozdziale Ewangelii Mateusza, to będzie to 1290 dni do powrotu Chrystusa. 1290 dni to 3,5 roku.’’

Jednak amerykański teolog dr John Ankerberg odrzucił tę prognozę i jakiekolwiek inne przekonanie, że można wyliczyć datę końca świata. Ankerberg powiedział: ,,Jeśli Biblia jest jasna, to znaczy, że nikt nie zna konkretnego czasu powrotu Chrystusa”.

,,Dziś mamy do czynienia z największą walką, jakiej kiedykolwiek doświadczyła ludzkość. Nie sądzę, by wspólnota chrześcijańska zdawała sobie z tego w pełni sprawę. Dziś znajdujemy się w obliczu ostatecznej batalii między Kościołem i Anty-Kościołem, pomiędzy Ewangelią i Anty-Ewangelią.’’

Jan Paweł II.

 

źródło: globalne-archiwum.pl

6
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
KimBuryCiekaweczasyKevenJan WinnickiMichael Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Keven
Gość
Keven

to koniec końca świata 😀

KimBury
Gość
KimBury

Raczej początek końca.

Michael
Gość
Michael

Ciekawe co jest tą anty-ewangelią i anty-kościołem według Rzymu skoro sami nie stosują się do słów Ewangelii, Chrystusa i Apostołów, a mówią nowe i dziwne rzeczy. „Będzie się wynosił i wywyższał ponad wszelkie bóstwo; i przeciwko Bogu bogów dziwne rzeczy będzie wygadywał, i będzie miał powodzenie, aż dopełni się miara gniewu, bo to, co jest postanowione, wypełni się.” Daniela 11:36 Rzym mówi ze Bóg nie ma magicznej różdżki i musi używać ewolucji, a ludzie muszą ewoluować i się doskonalić ciągle jako gatunek, a ewolucja nie stoi w sprzeczności z kreacjonizmem. To coś nowego bo Biblia mówi, że człowiek jak i… Czytaj więcej »

Jan Winnicki
Gość
Jan Winnicki

W ogóle nie na temat piszesz. Temat brzmi: „Inwazja na Jerozolimę a 23 marca 2021 roku KONIEC ŚWIATA?”. Rozumiem, że istnieją tacy ludzie jak Ty, Adwentysta D.Ś. (dobrze kojarzę?) ale ta strona Koniec Świata nie służy chyba propagacji treści Ellen G. White? A może się mylę, to proszę mnie poprawić.

Co do inwazji na Jerozolimę dnia 23 marca 2021, uważam, że jest to całkowita bzdura. Nie przekonują mnie argumenty podane tutaj.

Keven
Gość
Keven

Kaznodzieje zawsze byli, przed drugą wojną również.

Ciekaweczasy
Gość
Ciekaweczasy

A czy przypadkiem to co dzieje się obecnie nie jest zasługą II WŚ ? Co to jest 80 lat na tle historii ?
Ten rozdział nie został zamknięty i po Idlib będzie miał niesamowity finał, najprowdopodobniej wyłonią się „mesjasze” największych religii