Iran odlicza czas do ZNISZCZENIA Izraela. Jest dokładna data

Izrael od lat jest skonfliktowany z arabskimi państwami sąsiadującymi z nim. Żydowskie państwo nie tylko jest narażone na kolejne ataki terrorystyczne islamskich zamachowców, ale na prowokacje władz sąsiednich krajów. Jedną z nich była ostatnia demonstracja w Teheranie, podczas której odsłonięto kontrowersyjny zegar.

Ten był główną atrakcją podczas demonstracji, jaka odbyła się w piątek w Teheranie z okazji święta Al-Kuds. W stolicy Iranu zebrało się ponad milion osób, które na znak solidarności z Palestyńczykami wykrzykiwali hasła „śmierć Izraelowi”.

Wydarzenie miało antyizraelski charakter, co tylko potwierdziły słowa uczestniczących w niej prezydenta i przewodniczącego parlamentu Iranu.

Hassan Rouhani, prezydent, oskarżył Izrael o wspieranie lokalnie działających terrorystów. Zarzucił także Izraelczykom, że ci finansują działania ISIS. Jeszcze dalej poszedł przewodniczący parlamentowi Ali Larijani. Ten stwierdził bowiem, że „Izrael jest najbardziej szkodliwym terrorystą w historii świata”.

Momentem, na który oczekiwali wszyscy uczestnicy demonstracji, było odsłonięcie specjalnego zegara. Ten ma odliczać czas do zniszczenia Izraela. W piątek, kiedy został odsłonięty, widniała na nim liczba 8411 dni. To wyraźne odwołanie do słów ajatollaha Alego Chamenei, przywódcy religijnego w Iranie, który zapowiedział, że w 2040 roku nic nie pozostanie z Izraela.

źródło: pikio.pl
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

6 thoughts on “Iran odlicza czas do ZNISZCZENIA Izraela. Jest dokładna data”

 1. Iran nie jest krajem arabskim,lecz perskim.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Zgadza się.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 2. Hm………
  Muzelmanie……wywodzacy sie z rodu zydowskiego,zyd ktory nienawidzi swojego brata krwi,mimo,ze nazywaja go muzelmaninem…..i na odwrot
  Jak chca to niech sie pozabijaja nawzajem….
  Ale i tak narod zydowski trwac bedzie….
  Bo to narod wybrany….
  Cala reszta przestanie istniec…
  Bo tak zostalo zapisane

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Hmm, gdzie to zapisane – zacytuj, proszę.

   PS. Żydzi wywodzą się z narodu izraelskiego (potomkowie Izraela). Wśród synów Izraela był Juda, który dał początek Judejczykom czyli Żydom. Arabowie, muzułmanie o których piszesz, wywodzą się od Ismaela, brata przyrodniego Izraela. Ich wspólnym przodkiem był Abraham pochodzący z Sumeru.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 3. Jest to całkowicie możliwe i nawet sami Żydzi zdają sobie z tego sprawę przygotowując się do masowego przesiedlenia na Ukrainę w przypadku przegranej wojny! Z drugiej strony Izrael hołduje doktrynie Samsona, zgodnie z którą jeśli zostanie zniszczony Izrael to równocześnie zostanie zniszczony cały Bliski Wschód. Ze swej strony prorokuję, że do 2055 roku upadnie islam…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. W Izraelu trwa obecnie mobilizacja, do wojska idą nawet ortodoksyjni żydzi co do roku 2017 było nie do pomyślenia.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.