ISS: gdy na obrazie z kamer na żywo pojawia się „UFO” NASA wyłącza kamery

Dzięki NASA od jakiegoś czasu możemy oglądać obraz na żywo z kamer zainstalowanych na zewnątrz Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, dzięki którym możemy zobaczyć Ziemię i wszystko to, co ciekawego dzieje się na orbicie.

Przeważnie wieje nudą, czasem obraz przełącza się na kamery wewnątrz stacji kosmicznej, można wtedy oglądać pracę astronautów, czasem spacery kosmiczne i cumowanie zaopatrzenia. Jednak gdy tylko w obiektywach kamer pojawi się dziwny obiekt, NASA natychmiast przerywa transmisję. Dlaczego tak się dzieje? Nie wiadomo, jednak można domyślać się, że chce coś ukryć.

Na poniższych filmach możecie zobaczyć zapis jednego z takich przerwanych pokazów na żywo. Widoczny jest na nim obiekt, który przelatuje obok ISS. Po 45 sekundach, NASA zdecydowała się przerwać transmisję, publikując komunikat o powstałych problemach technicznych.

Obraz z kamer na stacji kosmicznej ISS dostępny jest TUTAJ

„UFO na stacji ISS: Doktor Jack Kascher” – film dokumentalny. Lektor PL

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

3 thoughts on “ISS: gdy na obrazie z kamer na żywo pojawia się „UFO” NASA wyłącza kamery”

 1. 14.07.2017 znowu stacja uchwyciła taki obiekt

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Co za brednie. Wierzycie, że „na żywo” jest na żywo? Nawet DzieńDobry TVN ma parę sekund opóźnienia. Wyszło to przypadkiem chyba dwa tygodnie temu. Zaproszony gość się wygadał – ooo.. a co to? czemu tu jest takie opóźnienie obrazu? Na co Węglarczyk i Rusin zmieszani – nie ujawniaj proszę naszych tajemnic.

  To co dopiero kamery „LIVE” w kosmosie. 😛

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. to pewnie jakaś super tajna broń przyszłości lub element masowej manipulacji który zostanie niedługo wykorzystany………..

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.