Izrael ostrzega: Setki dżihadystów zaatakuje Europę

Minister obrony Izraela Mosze Ja’lon ostrzegł, że setki dżihadystów planuje atak na Europę Zachodnią. Dodał, że są oni już obecni na kontynencie. Wypowiedzi tej udzielił podczas spotkania z Antonim Macierewiczem w Tel-Awiwie. O sprawie informuje „Jerusalem Post”.

panstwo islamskie

– Jesteśmy przekonani, że to, co widzieliśmy w Paryżu i Brukseli, to tylko początek i ataki terrorystyczne w Europie będą kontynuowane – powiedział minister obrony Izraela. Odniósł się także do sytuacji na Bliskim Wschodzie. – Nie oczekujemy, aby w rejonie sytuacja szybko się ustabilizowała. W Syrii nadal będzie dochodzić do rozlewu krwi – stwierdził. Dodał, że w walkach uczestniczy wielu graczy, a niektórzy z nich, jak na przykład organizacje dżihadystyczne, są zdeterminowane, aby kontynuować walkę.

– Radykalni islamiści, których ideologią jest walka z Zachodem, chcą poprzez walki w Syrii uzyskać broń i nabyć wiedzę o Europie – uważa minister obrony. Zagwarantował on także, że Izrael zapewni uchodźcom, którzy dotrą do granicy z jego krajem, jedzenie oraz środki medyczne. – Jako Żydzi nie możemy zignorować tej ludzkiej tragedii – stwierdził.

Mosze Ja’lon, który gościł Antoniego Macierewicza, omówił z nim sytuację na Bliskim Wschodzie, wpływ konfliktu w Syrii na Europę oraz sposoby na wzmocnienie więzi obronnych między Polską a Izraelem. – Nasze kraje mają wspólne interesy i wartości, a także wyzwania. Niestety Izrael ma duże doświadczenie z radzeniem sobie z atakami terrorystycznymi. Jesteśmy gotowi do współpracy i dzielenia się wiedzą oraz technologiami – powiedział minister obrony Izraela.

źródło: onet.pl
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

14 thoughts on “Izrael ostrzega: Setki dżihadystów zaatakuje Europę”

 1. ISI To Antychryst

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. do pana rat ; ile masz lat pan pisze , to czy człowiek ma 10 30 50 80 czy ponad sto lat to czy człowiek przebywa w jednym mieście całe życie czy całe życie podróżuje tak na prawdę nie ma większego znaczenia na świadomość ( choć podruże fajne rzecz ;)) i wiem (wiem a nie wydaje mi się czy sądzę…) że są ludzie któży mają swoje lata np powiedzmy 40 -80 ”rozwojowo ” zatrzymują się na poziomie 20 latka i choć by zwiedzili więcej jak pan , choć by doświadczyli dużo w życiu to mogą być mniej rozwinięci niż młody człowiek . W naszej żeczywistości występuje ciągłe zdarzenie które się nazywa MANIPULACJA z jednej czy dwóch perspektyw prawdy nie uwidzisz a oczy kłamią ,co do świętości fajnie pan pisze tylko że ludzie są ”plastyczni” i np całkiem możliwe że jak ktoś pana tekst przeczytał to może się teraz mniej starać być dobrym bo człowiek już taki jest że idzie na łatwizne , tak np katolicy chyba za mało się skupiaja na słowa żeby być dobrym , a za bardzo się skupiaja na tym że można się wyspowiadać ,Bóg wszystkim wybacza ,

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. idiotą …głąbie…. co za wólgarne odpowiedzi chyba panowie/panie któży to pisali uczęszczają do kościoła wiadomo jakiego ,na czym wasza wiara polega na odchaczaniu obecności w kościele ? bo z mojej obserwacji ”katolików” wynika że mówią że wierzą a robią zupełnie odwrotnie co np potwierdzają takie wulgarne komentaże (oczywiście pewnie zaraz pojawią się komętaże typu ja akurat jestem ateistą , i to pewnie będzie dalszy ciąg kłamstw ) szczeże mówiąc nie wiem już co gorsze te całe islamiści czy tacy jak wy co udają porządnych prawych ludzi a są zakłamani i zepsuci do szpiku kości ,

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. To może PANIE ROBERCIE zróbmy tak, powiedz ile masz lat , gdzie byłeś, co widziałeś, ile przeżyłeś, gotów jestem się z Tobą spotkać i normalnie porozmawiać. A tak na marginesie, za polskim Presleyem (przemierzyłem cały świat od Las Vegas po Krym), troszkę widziałem zwiedziłem i trochę zobaczyłem. A tak na poważnie islam jest obecnie tam gdzie chrześcijaństwo było w XIIw a nawet wcześniej.Religia w rękach oszołomów to zło, brak również.Masz swój rozum to wyciągaj wnioski, nie oceniaj choć to jest najprostsze (Ci to Ci tamto).Niech się duszą we własnym sosie, święty nikt nie jest i nikt nie będzie.Dalej mi się po prostu nie chce….

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  2. Co do wyznania katolickiego, powiem Ci tak: Ludzie, którzy uczęszczają do kościoła są różni. Zgadza się – spora część uczęszcza tam TYLKO z tradycji (często potem jest tak, że kiedy zdadzą sobie z tego sprawę – odejdą), ale w żaden sposób nie świadczą o swojej wierze, a wiara bez uczynków jest martwa.
   Tacy właśnie, to Ci, o których piszesz (i bardzo dobrze, że w cudzysłowie!), ale choć jest ich dość sporo, to jednak myślę, że nie powinno się szufladkować całej reszty na ich podstawie. Bo reszta, to Ci, którzy wprowadzają wśród ludzi dobro, pokój i służą. Jestem wyznania katolickiego, spotkałam różne osoby, które były takie, jak opisujesz, ale też były inne, będące naprawdę niesamowitymi osobami, które mi zaimponowały swoją dobrocią.
   Każdy katolik jest inny, bo każdy człowiek jest inny. W końcu katolicy nie są aniołami, a ludźmi, którzy też czasem błądzą 😉
   I zapewniam Cię, że umiem wyczuć w ludziach fałsz, gdybyś miał wątpliwości do wiarygodności mojego zdania.
   Cichciec

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 4. ludzie w europie przestają powoli do kościoła chodzić a kościół to biznes większy od militariów i farmaceutyki , więc odpowiednie ludzie robią isis po to żeby wystraszyć ludzi ażeby ci ze strachu szli do kościoła i biznes dalej leci , żeby nie opadł co jakiś czas jakiś wybuch czy gwałt dla podtrzymania atmosfery strachu …., nie brzmi to logicznie………?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. nie nie brzmi , islam chce nas wsystkich wyciąć i nie ma to nic wspólnego z kosciolem punknij sie w leb głąbie …

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. i przez te zamachy coraz wiecej ludzi przechodzi na islam bo sie boi o wlasne zycie robert jestes idiotą…

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
  2. Hmmm… mam dziwne wrażenie, że to tak naprawdę nie jest Twoja opinia, tylko kogoś, kto w jakiś sposób Ci przyświeca, ale może się mylę.
   Widać, że nie masz zbyt dobrych wspomnień z ludźmi wierzącymi 🙂
   Zastanów się – jest jakaś organizacja, której oficjalnym celem jest dobro, natomiast po cichu tworzy sztuczną drugą organizację, zakładającą inne cele, do których dążyłaby złymi środkami typu terroryzm. I ta sztuczna organizacja za jakiekolwiek inne założenia, niż jej (w tych innych również założenia dobrej organizacji) „karałaby” śmiercią, to pomyśl, jeśli ludzie podejmowaliby decyzję, to jakie? – Raczej, albo szli by na śmierć (bez sensu z owego punktu założenia), albo zostawaliby w tej złej organizacji. Ta dobra organizacja tak, czy inaczej traciłaby ważne osoby (czyt. wierzących). Po co więc? To nie jest logiczne – w ogóle. :/
   A co do biznesu, zdarza się, ale to tylko wtedy, kiedy odpowiedzialni za Kościół nie są posłuszni Bogu, bo normalnie, to pieniądze idą na uniwersytety katolickie (czyli mimo wszystko naukę), potrzebujących (cele dobroczynne), a dopiero potem na organy, odmalowanie kościoła itp. Księża poza tym też muszą coś jeść i paschał kosztuje, drzwiczki w tabernakulum się zepsują, organistę trzeba opłacić etc.
   Nie oceniaj powierzchownie, ale jeśli masz wątpliwości, nie bój się pytać.
   Pozdrawiam ciepło
   Cichciec

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  3. ISI To Antychryst Chodzi o nawrócenie a nie chodzenie do kościoła. Abyśmy się miłowali i zachowywali przykazania. Można chodzić do kościoła i mieć diabła w sobie. Wiem to z autopsji. Chodzi o to aby dziękować Bogu za to, że żyjemy i dawać z siebie innym.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 5. przecież isis to twór izraelski,nie zastanawia was dlaczego isis nie zaatakowało do tej pory tego żmijowego plemienia chociaż mają ich pod nosem.a tak na marginesie skrót isis /israeli secret influence service/

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 6. Pytanie: za jaką cenę?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 7. Owszem ale: za jaką cenę?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 8. Pewnie będzie „coś za coś”.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.