Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi

Codzienna porcja informacji ze świata: Niewiarygodne, Kataklizmy, UFO, Zagrożenia dla Ziem, Trzęsienia Ziemi, Wojna…III wojna światowa Przepowiednie Trzecia Wojna Światowa Warto Przeczytać Widmo wojny

Jackowski mówi, że III wojna światowa jest blisko. Wybuchnie w 2018 roku!

Pan Krzysztof Jackowski z pewnością jest znany większości z Was. Dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom jasnowidzenia, zyskał ogromną sławę.

Polski jasnowidz ma zamiar rozpocząć na swoim kanale na YouTube nowy cykl, który dotyczyć będzie najbliższej przyszłości.

Pierwszy z filmów dotyczy III Wojny Światowej

Pan Krzysztof twierdzi, że żyjemy w „przedsionku III Wojny Światowej”. Wysuwa nawet tezę, że ta rozpoczęła się już 11.09.2001 w Nowym Jorku, a pierwszym okupowanym krajem jest Irak. Dodaje również, że jest i będzie to zupełnie inna wojna, niż te, które znamy z kart historii, czy opowiadań.

Rozgrywa się ona bowiem na wielu płaszczyznach od terytorialno-militarnej, po medialno-informacyjną. Co więcej, nie rozwinęła się ona jeszcze na dobre. Jasnowidz twierdzi, że ma to nastąpić w 2018 roku.

Jackowski zastanawia się jakim cudem ISIS powstaje i doskonale uzbraja się „pod nosem Amerykanów”. Wspomina również o Syruu i o tym, że także byłaby podbita, jak Irak, gdyby nie Rosja.

Jasnowidz zaniepokojony jest też tym, że sytuacja na Bliskim Wschodzie znowu zaczyna się zaogniać. Jego zdaniem świadczy to o tym, że w tym roku wydarzy się coś bardzo złego. Coś, co jednoznacznie pokaże nam wszystkim, że wojna naprawdę trwa.

Niepokoi go także postawa Turcji i Izraela. Według niego ognisko płonie właśnie na Bliskim Wschodzie, a niedługo rozpęta się z tego prawdziwy pożar. Jackowski twierdzi też, że wszystko jest dokładnie zaplanowane i kontrolowane.

Jasnowidz sugeruje też, że wkrótce w Europie sytuacja nabierze tempa i pojawią się kolejne zamachy. Nazywa zamachowców, którzy zostali wpuszczeniu na kontynent wśród uchodźców „koniem trojańskim” Europy. Wysuwa także tezę, że uciszenie zamachów jest przez kogoś sterowane. Dziwnym jest według niego fakt chwilowego spokoju na Bliskim Wschodzie i brak zamachów w Europie.

Jackowski podkreśla, że jego przeczucie o kumulacji wojny jest coraz silniejsze, ale jednoczenie dodaje, że ma wrażenie, iż Polska nie znajdzie się tym razem w tragicznej sytuacji. Dodaje, że Polacy będą mieli inny problem – będą bali się oddychać. Tłumaczy też, że wcale nie ma na myśli smogu.

Na koniec swojego filmu Pan Jackowski obiecuje też, że niedługo opublikuje nagranie ze szczegółowymi wydarzeniami na 2018 rok.

Całe nagranie możecie obejrzeć poniżej:

źródło: polubione.pl
[Głosów:0    Średnia:0/5]

29
Dodaj komentarz

20 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
24 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gość
stan

Jesli ten oto jest jasnowidzem to ja jestem papiezem!!!

Gość
gshshhsjsjs

Chiny uderza w Rosję

Gość
Wacek

Czy jak co roku będzie się przepowiadać wojnę i przy 30 razie się trafi to jest się jasnowidzem czy oszołomem?

Gość
sod+

U tego oszołoma to wojna wybucha co roku.

Gość
Janek

Po kolei: 1. Jackowski przewidział wiele jak 11 września, wojnę na Ukrainie, śmierć Lecha Kaczyńskiego, nieskuteczność opozycji antyPiS, spadek poparcia dla PiS, odejście Beaty Szydło, siłę trendu nacjonalistycznego, który został zapoczątkowany na Węgrzech Orbana, czy podziały w UE. Pan Jackowski bardzo się myli w następujących kwestiach: 1. ISIS nie powstało w cudowny sposób, ale było efektem konfliktu sunnicko-szyickiego w Iraku, a potem na całym Bliskim Wschodzie. 2. ISIS nie zostało pokonane dzięki Rosji, ponieważ w Aleppo czy Wschodniej Gucie nie było ISIS. ISIS zostało pokonane dzięki ofensywie USA-IRak-Kurdowie i przy poparciu głównych graczy Iranu, Arabii Saudyjskiej i Turcji. ISIS trwało… Czytaj więcej »

Gość
Hrabia Kaczula

Przewidział kryzys (niekwestionowane); przewidział śmierć Lecha Kaczyńskiego (niekwestionowane). Jak z wojną na Ukrainie – nie wiem. Wojna światowa miała wybuchnąć w listopadzie (mówił o tym jeszcze w 2008 roku). UE jeszcze się nie rozpadła. Reszta, to spekulacje, wnioskowania całkiem inteligentnego faceta. Oraz żarty, jak przepowiednie dotyczące MŚ i ME. Co do ISIS – znajdź sobie wypowiedzi premiera Kataru sprzed mniej więcej roku, kto stworzył ISIS. Poczytaj, jakich to ważniaków-doradców z USA (i chyba Izraela też) wzięto do niewoli razem z wierchuszką ISIS w jednym z bunkrów. Nie chce mi się map militarnych (tych dzień po dniu) teraz odpalać i studiować,… Czytaj więcej »

Gość
Sikorka

Bardziej straszny jest wulkan jelołstołn w USA a nie jakaś tam wojenka.

Gość
xyz

Wizje wizjami, ale Pan Panie Jackowski to na polityce zupelnie sie nie znasz.

Gość
Eliza

Pan Jackowski: „Moją specjalnością są wizje dotyczące konkretnych, żywych ludzi, a głównie związanych z nimi zdarzeń kryminalnych. Wizje wykonywane są na podstawie zdjęć twarzy tych ludzi. Inne wizje, prognozy polityczne (!) i meteorologiczne, proszę traktować z przymrużeniem oka, jako nie firmowy produkt. Traktujcie je państwo trochę raczej zabawowo, co nie znaczy, że ja nie staram się wykonać tych wizji należycie. Po prostu nie jest to moja domena.”

http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/203904,co-nas-czeka-w-2010-roku-jasnowidz-krzysztof-jackowski-przepowiada,id,t.html

Gość
Kasia

Zdaje mi się że gdyby jednak nadchodziła ta wojna to by teraz mówili o tym wszędzie w telewizji a jakoś nic nie mamasz.

Gość
Barbara Kowalczyk

On to wie ze zrodla illuminati hokus pokus,kazdy dzien na Ziemi jest zaplanowany.Wlasnie nadchodza swieta narodzin Boga,w Izraelu jest pora deszczowa.Odwroc wszystko do gory nogami ,a sam przewidzisz przyszlosc.Beda nowe ofiary rytualne.

Gość
elipsa

Przypominam że III wojna światowa jest następstwem I i II Mogę tylko poprosić aby zainteresowani tematem przypomnieli sobie i innym uczestników obu tych wojen, głównych jej inicjatorów jak i tych którzy i za pierwszym i za drugim (i tak samo będzie za trzecim razem) dołączyli w późniejszym terminie przechylając szalę zwycięstwa. Dopóki Krzysiu będzie łączył III z Bliskim Wschodem to mu się to nigdy nie sprawdzi. To co się obecnie dzieje ma na celu tylko jedno – odwrócić uwagę! Jasnowidz tej klasy powinien wiedzieć – od czego?

Użytkownik
keri

Krzysztof Jackowski przekazuje scenariusze, które widział. Samo wyjawienie takiego scenariusza znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo jego zaistnienia. Jeśli więc Krzysztof Jackowski mówi o zdarzeniach, które mogą nastąpić, to tym samym może nawet je kasować. W ten sposób kosztem podkopywania swojego autorytetu czyni wiele dobra na rzecz ludzi i Ziemi.

Gość
lazaro

Jakimi ludźmi łatwo rządzić: bojącymi się i głupimi !
kto wprowadza zamieszanie : ten kto jest królem kłamstwa i zamieszania !
komu służy J… : właśnie jemu

Gość
Jako

Ten pan niech się leczy umysłowo
Tylko zamęt sieje
Zajmij się człowieku życiem, a ludziom nie mydlij oczu wojną

Gość
sekator

Wiedza Jackowskiego, opiera się wyłącznie na kontakcie z duszami!. Dotyczy wyłącznie miejsc ukrycia ciał!. Duchy nie wdają się, w dywagacje o przyszłości!. Stąd, te wynurzenia budzą śmiech!.

Gość
Loool

Masakra te stwierdzenie ma przeciętny Kowalski żal haha

Gość
Eliza

Jak dusza po śmierci, może „podpowiadać” gdzie znajduje się ciało w którym przebywała? I dlaczego miałaby to czynić? Dla osoby która zna zasady reinkarnacji powiedzmy, takie twierdzenia są zupełnie nielogiczne. Owszem, istnieją przypadki, w których dusza ma problem z transmigracją, ale to są wyjątki, bo normą jest „przenoszenie” duszy w ekspresowym tempie w zupełnie nowe otoczenie. W momencie śmierci, także tzw. ciało subtelne opuszcza ciało materialne – „związek” z określonym ciałem wulgarnym jest totalnie i na zawsze przerwany. Sprawy te są gruntownie opisane w pismach wedyjskich. Dusza po śmierci nie rządzi, nie ma nic do gadania, i nie chodzi za… Czytaj więcej »

Gość
Nasienie Węża

Widzę że masz na tym polu duże doświadczenie. Lunatycy… 🙂

Gość
xcxcxcxc

tylko ze ty jesteś teoretykiem coś przeczytałaś a on praktykiem coś doświadcza a to różnica

Gość
Eliza

Praktyka oparta jest zawsze o teorię – nie odwrotnie.

Gość
Wojtek

To już będzie 4 wojna w moim życiu. W tym dwie światowe…

Gość
ttteis77

„co mnie obchodzi ten czy tamten., NIE BĘDZIE NIKOGO I NIKT SIĘ NIE UKRYJE” nie mam na myśli wojny kolejnej czy światowej….to jest nic w porównaniu z totalną zagładą….pomiędzy tym a tym jest zasadnicza różnica…wojnę da się powstrzymać a zagłady planety już nie. Wierzę i chcę aby tak się stało.

Gość
błażej

Jaca czekaj z tą wojną ja dopiero konserwy zacząłem kupować

Gość
FakeN33ws

Wojna nie wybuchnie . Ona już trwa od czasu WTC : )

Gość
takijatam

medium to on jest ale z jasnowidzeniem to różnie , wojna w PL w najczarniejszym scenariuszu będzie dopiero w 2022 sobie zapiszcie i czy się sprawdzi