Jasnowidz Krzysztof Jackowski o III wojnie światowej i Polsce (WIDEO)

3 WOJNA ŚWIATOWA
3 WOJNA ŚWIATOWA

Wizja Krzysztofa Jackowskiego, która dotyczy III wojny światowej, jest przerażająca: konflikt może rozpocząć się jeszcze w 2018 roku i najpierw objąć tereny Bliskiego Wschodu. Słynny jasnowidz z Człuchowa w rozmowie  opowiedział również o tym, czy w konflikt może być zaangażowana Polska. Sprawdźcie, jaka jest jego wizja.

3 wojna światowa kiedy?

III wojna światowa to konflikt, który od jakiegoś czasu interesuje wszystkich fanów różnych teorii przyszłości, także tych spiskowych. Naprzeciw wszystkim spekulacjom postanowił więc wyjść słynny jasnowidz z Człuchowa, który przy okazji stworzył nowy cykl na YouTubie. Na pierwszym filmiku, Krzysztof Jackowski opisał, że III wojna światowa może wybuchnąć nawet w 2018 roku.

3 wojna światowa w 2018 roku

– Od kilku lat zapowiadam, że światu grozi poważna wojna. Lokowałem tę wojnę na 2018 rok i powiem państwu taką rzecz: jako jasnowidzowi przydarza mi się uczucie, które zaczyna mnie parzyć. Słowo „wojna” coraz bardziej mnie przyciska o chyba nadszedł czas, abym powiedział coś więcej o tej wizji – zapowiedział jasnowidz. Jego zdaniem III wojna światowa może wybuchnąć na Bliskim Wschodzie, a zarzewiem konfliktu może być dramatyczna sytuacja w Syrii.

Czy będzie 3 wojna światowa w Polsce?

– Historycznie Polska zawsze odgrywała rolę ofiary podczas wojen, zarówno w I jak i II – przypomniał jasnowidz. – Być może tym razem nie odegramy roli ofiary, sądzę, że nie odegramy w tym konflikcie żadnej roli. Uważam, że w Polsce nie będzie nic takiego się działo, co będzie można nazwać wojną – powiedział nam słynny jasnowidz.

Jackowski mówi o III WOJNIE ŚWIATOWEJ w 2018 roku!

źródło: se.pl

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Fenkos Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Fenkos
Gość
Fenkos

Takie przepowiednie to i ja moge mowic, slysze to samo od kilku lat, oczywiście dobrze ze sie nie sprawdziły