,,Jedna trzecia ludzkości zginie.’’ Trzy dni ciemności

17
29
trzy dni ciemności

,,Na całą ziemię zstąpią nieprzeniknione ciemności, które będą trwały trzy dni i trzy noce.  Nic nie będzie widać, a powietrze będzie przepełnione zarazą, która dotknie przede wszystkim, ale nie tylko, wrogów religii. W czasie tej ciemności nie będzie możliwe użyć jakiegokolwiek oświetlenia wymyślonego przez człowieka, tylko poświęcone świece. Kto z ciekawości otworzy okno i wyjrzy lub opuści dom, padnie martwy na miejscu.’’

Św. Marie Taigi

Trzy dni ciemności to przepowiednia, która została zawarta w Biblii, fragment ten brzmi: ,,Słońce zmieni się w ciemność a księżyc w krew, gdy przyjdzie dzień Pański, dzień wielki i straszny.’’ Jednak należy zauważyć, że o owych trzech dniach ciemności wspominali także liczni święci jak chociażby św. Ojciec Pio, św. Hildegarda z Bingen, św. Marie Taigi, mistyk Pere Lamy czy św. Marie Martel. Natomiast chcemy na samym wstępie przytoczyć fragment objawienia, jakie otrzymała siostra Łucja, a w którym to objawieniu Maryja ukazała jej wizję trzech dni ciemności.

„Te znaki ludzie zlekceważą i będą iść drogą rozpusty, kłamstwa, zemsty i chciwości. Bóg zostanie wyrzucony ze szkół, domów rodzinnych, urzędów i wtedy przyjdzie kara słuszna i nieodwracalna. Rozpocznie się to w noc bardzo zimną. Grzmoty i trzęsienia ziemi trwać będą dwa dni i dwie noce. To będzie dowodem, że Bóg jest Panem nad wszystkimi. Ci, którzy będą mieli we Mnie nadzieję i uwierzą Mym słowom, niech się niczego nie boją, bo ja ich nie opuszczę, a także ci, którzy niniejsze objawienie rozpowszechnią dla opamiętania się ludzkości.’’

Dalej Mówi Jezus.

,,Uważajcie: ostatnia noc będzie bardzo zimna, wiatr będzie huczał, a po pewnym czasie powstaną grzmoty. Wtedy zamknijcie okna i drzwi, nie rozmawiajcie z nikim spoza domu. Uklęknijcie pod krzyżem, żałując za swoje grzechy i proście Matkę Moją o Jej opiekę. A kto tej rady nie posłucha, w okamgnieniu zginie. Serce jego nie wytrzyma tego widoku.’’

(…)

,,Kto będzie cierpiał niewinnie, nie zginie, będzie męczennikiem i wejdzie do Królestwa Bożego. W trzecią noc ustanie ogień i trzęsienia ziemi, a w dniu następnym będzie już świecić słońce. Aniołowie zstąpią z nieba w postaci ludzkiej i przyniosą ze sobą pokój na ziemię. Niezmierna wdzięczność uratowanych wzniesie się do nieba w dziękczynnej modlitwie. Kara, jaka spadnie na ludzkość, nie może być porównywalna z żadną karą, jaką Bóg zesłał od stworzenia świata. Jedna trzecia ludzkości zginie.”

To słowa Maryi i Jezusa ofiarowane siostrze Łucji by tak z kolei niosła je dalej, dla ludzi, dla cywilizacji jej pokolenia i pokolenia przyszłego. Tak by owe proroctwo nie zostało zapomniane, zatarte i zbagatelizowane, ponieważ czas jest bliski, a proroctwo wypełni się, to tylko kwestia owego czasu. Natomiast w ramach uzupełnienia dobrze jest przytoczyć także fragment wizji, jaką z kolei otrzymała zmarła w roku 1837 Marie Taigi. Co ciekawe i warte odnotowania, ta wizjonerka jako pierwsza w historii zapowiedziała nadejście kary w formie trzech dni ciemności. O to ów fragment.

Na całą ziemię zstąpią nieprzeniknione ciemności, które będą trwały trzy dni i trzy noce.  Nic nie będzie widać, a powietrze będzie przepełnione zarazą, która dotknie przede wszystkim, ale nie tylko, wrogów religii. W czasie tej ciemności nie będzie możliwe użyć jakiegokolwiek oświetlenia wymyślonego przez człowieka, tylko poświęcone świece. Kto z ciekawości otworzy okno i wyjrzy lub opuści dom, padnie martwy na miejscu. W czasie tych trzech dni ludzie winni pozostać w swych domach, odmawiać Różaniec i błagać Boga o miłosierdzie. Wszyscy wrogowie Kościoła, znani czy nieznani, zginą podczas tej powszechnej ciemności. Wyjątkiem będzie garstka, którą Bóg wkrótce nawróci. Powietrze będzie pełne demonów, które ukażą się pod różnorodną ohydną postacią.”

(…)

„Po trzech dniach ciemności święci Piotr i Paweł zstąpią z Niebios, będą nauczać cały świat i wskażą nowego papieża. Wielkie światło wyjdzie z ich ciał i spocznie na kardynale, który ma zostać nowym papieżem. Wówczas chrześcijaństwo ogarnie całą ziemię. On będzie Świętym Pasterzem, wybranym przez Boga, by stawić czoła burzom. Na koniec otrzyma dar czynienia cudów, a jego imię będzie wielbione na całym świecie. Rosja, Anglia i Chiny powrócą do Kościoła.”

Wizji opisujących trzy dni ciemności będących wypełnieniem się kary Bożej na zepsutej cywilizacji jest bardzo wiele, są one jednak spójne i w wielu przypadkach wzajemnie się uzupełniają. Dziś przytoczyliśmy te wizje, które według nas najdobitniej opisują to, co ma nadejść. Przytoczyliśmy te wizję, które w sposób jasny i jednoznaczny ukazują przyszłość, która nadejdzie. Kiedy natomiast nadejdzie, tego nie wiemy, jedyne na co możemy zwrócić uwagę to znaki czasu, a jest ich wiele, i coraz więcej z nich realizuje się na naszych oczach we współczesnym świecie.

źródło: globalne-archiwum.pl

17 KOMENTARZE

 1. mi to wygląda na zapowiwdz 3 wojny swiatowej a nie przyjscie jezusa. biblia ma zbyt wiele autorów żeby jej wierzyć. a do tego ciekawe ile żydzi maczali swe łapy w zmanipulowaniu tej księgi

 2. choc bym chcial to nie da sie w kilku, kilkunastu slowach odzwierciedlic prawdy przyjmowanej od stuleci w kilku prostych zdaniach

 3. Pismo Święte nie przepowiada 3 dni ciemności, mówi jedynie o znakach na niebie i ziemi, o zaćmieniu słońca i czerwonym księżycu.
  Przepowiednie wizjonerów są inspirowane duchami zwodniczymi i wprowadzają w błąd. Maria – matka Jezusa nie żyje i oczekuje zmartwychwstania jak inni ludzie. Nieznajomość Pisma Świętego prowadzi na manowce!

 4. Smutne musi być trwanie takiego boga któremu zależy tylko na tym aby być panem, wszyscy byli jego sługami i oddawali mu cześć. Oby się kiedyś wyzbył swego egoizmu. Często pada pytanie: Kim jest człowiek bez boga? Bardziej trafne i dające do myślenia może być jednak inne : Kim jest bóg bez człowieka?

  • Jest wiecej zła niż Dobra…świat już stoi na krawędzi…gorzej już być nie może…ale ten świat ciągle istnieje …człowiek czeka na kwestie sporną między Bogiem a Szatanem….kto miał rację i kto wygra…my ludzie ciągle cierpimy przez ten spór, bo jesteśmy grzesznikami i naszym wybawieniem jest śmierć….tylko zadaje sobie pytanie …dlaczego w raju Adam z Ewą, którzy byli doskonali zgrzeszyli…a my jak mamy być lepsi …skoro im się nie udało…im Doskonałym …13 miliardów lat przed człowiekiem istniała ziemia…czyżby Bogu nudziło się bez ludzi ?

  • Dałem Ci plusa i póki co jesteś jednym z nielicznych, którzy mają coś takiego jak mózg i umiejętność samodzielnego myślenia bez lęku przed jakimś wielkim pANEM z niebios. Większość to tzw istoty stadne – ludzie-owce. Pozdrawiam.

 5. Ale to juz bylo….i w Biblii jest napisane. ,, stancie i niewzruszenie ogladacie wybawienie wasze…..,, nic o swiecach ipt…

  • Jesteś zwykłym the billem. Pewnie masz z 14-25 lat i się uważasz za „półboga”. Poczekaj, aż sam będziesz po 70-tce i przejście 2-3 km do sklepu spowoduje wyczerpanie, a nogi i kolana do końca dnia odmówią posłuszeństwa. O ile wcześniej nie zdechniesz np. na raka po jakimś kilkumiesięcznym pobycie w szpitalu. Jak to powiadają? „Nie śmiej się, dziadku z czyjegoś przypadku…”

   Można kogoś nie lubić i po kimś jechać, mając powody i argumenty, ale tylko prymitywy wyśmiewają kogoś z powodu ich chorób, niedowładów, niepełnosprawności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.