Jeżeli wybuchnie wojna Polska będzie areną scierających się wojsk

Sytuacja w Europie jest coraz bardziej nerwowa. Nie widać zakończenia się konfliktu Rosji z Ukrainą i Unią Europejską. Historia pokazała nam, że zawsze podczas wojen najwięcej tracimy i tak będzie tym razem. Polska będzie miejscem starcia się armii Rosji z Unią Europejską i NATO.

Wszystko się zaczęło od tego, iż Ukraina odmówiła stowarzyszenia z Unią Europejską. Rosja chciała przeciągnąć Ukrainę na swoją stronę niedopuszczająca jej do dołączenia do NATO i UE obawiając się tego, że w przypadku nieudania się tego będą mieli Rosjanie pod swoimi granicami wojska Europejskie, które będą destabilizowały i zagrażały Rosji.

Polska areną starcia wojsk Rosji i Unii Europejskiej
Niestety nie widać szans na porozumienie między Rosją a Zachodem. Wschodnie mocarstwo już dawno ćwiczyło wielokrotnie atak atomowy na Warszawę i przejęcie kontroli nad państwami z Europy. Jeżeli do tego scenariuszu dojdzie to Polska będzie miejscem ścierania się potężnej armii Rosji a po drugiej stronie stanie armia NATO i Unii Europejskiej broniąc dostępu do Europy. Jeszcze gorszy scenariusz zakłada, iż Polska stanie się rowem atomowym przez co będzie utrudniony przerzut wojsk w kierunku Rosji.

Media rosyjskie wypowiadają się obecnie o Polsce jedynie z wrogością. Podkreślane jest to, że jesteśmy pachołkami USA i zdrajcami Słowiańszczyzny. Wypomina się nam również to, że nasi żołnierze uczestniczą w walkach na Ukrainie, mimo,
że oficjalnie nie jesteśmy tam zaangażowani.

W oczach Rosji jesteśmy najbardziej wrogim państwem z Europy co nie napawa nas optymizmem w przypadku wybuchu konfliktu. Polska może zostać kolejny raz zmieciona z powierzchni ziemi.

Konflikt Rosja Ukraina Unia Europejska

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

5 thoughts on “Jeżeli wybuchnie wojna Polska będzie areną scierających się wojsk”

 1. Pisiory, Peowcy i inni nie zrec sie i jeden drugiemu piety obgryzac tylko zebrac sie razem i omawiac plan strategiczny przeciw okupantowi. Nie mozna liczyc na sasiadow ani bliskich ani dalekich, juz raz liczyli nasi dziadkowie a pozniej trwalo to 6 lat i tak nas wyrolowali na jeszcze dluzsze lata. Zamiast futrowac kosciol to futrujmy nasza armie wojskowa by nikomu nioe braklo broni do reki bo z patykami juz ten numer drugi raz nie przejdzie, wiezcie mi.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Matka Boża w Fatimie i nie tylko prosiła żeby ludzie odmawiali codziennie Różaniec. Nie mówiła nic o dozbrajaniu się, co wam pomorze broń i najnowocześniejsze technologie w których pokładacie nadzieje ?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Ne ma co gadać. I tak nic nie zmienimy.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. Chyba wszyscy marzą by Polska została zmieciona …marzą o tym od lat///
  a ona wciąż istnieje.Do wojny nas pcha rząd „polski” bo musi teren oczyścić dla swoich.Krzyżak już odjechał po robocie,.a tu zostali inni..Gdy przyjdzie co do czego pewni ludzie wezmą swoje bogactwa i odjadą a reszta zostanie na śmierć, jeśli Putin da się sprowokować…to wtedy III …globalna…A kto ocaleje? Ci w podziemiach Hadesu.Ale i tam można dotrzeć.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. Ruska ręka jest wieksza na foto.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.