Juncker i UE chce całkowicie zniszczyć Europę i atakuję Polskę ws. przyjęcia islamskich imigrantów!

Szaleństwo włodarzy Unii Europejskiej jest już tak rozpędzone, że nie ma dla nich ratunku. Mało tego chcą by cała Europa wyglądała tak samo jak ich państwa.

Komisja Europejska podejmie w środę decyzję w sprawie wszczęcia procedury o naruszenie prawa UE wobec krajów, które nie biorą udziału w programie relokacji uchodźców” – poinformował w poniedziałek rzecznik KE Alexander Winterstein. Chodzi o program przyjęty jesienią 2015 roku.

Unia Europejska przyjęła program relokacji uchodźców jesienią 2015 roku. Przewidywał on rozmieszczenie w krajach członkowskich 160 tysięcy osób. Do tej pory z obozów w Grecji i we Włoszech przeniesiono niespełna 20 tysięcy. Z całej Unii żadnej osoby nie przyjęły Polska i Węgry oraz Austria, jednak władze w Wiedniu obiecały niedawno udział w programie relokacji – czytamy na tvp.info

Juncker mówi wprost, że kraje które nie chcą agonii – czyli przyjęcia islamskich imigrantów będą szantażowane i będą im odbierane dotacje unijne. Ten szantaż ma doprowadzić do przyjęcia islamistów co idzie za tym całkowitego upadku swojego państwa. Polska i Węgry mocno protestują przeciwko takim działaniom Komisji Europejskiej.

„1. Uruchomienie procedury prawnej przez KE przeciwko Polsce, Węgrom i Czechom oznacza skierowanie sprawy do Trybunału Sprawiedliwości UE” – napisała korespondentka TVP z Brukseli, Dominika Cosic.

źródło: wRealu24.pl
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

18 thoughts on “Juncker i UE chce całkowicie zniszczyć Europę i atakuję Polskę ws. przyjęcia islamskich imigrantów!”

 1. Niemcy, po prostu dbają o swoje włości podwykonawcze, i do polski też chcą ściągnąć kroplówkę demograficzną może trochę drugiego sortu, ale zawsze.
  Bez tego przestaniemy istnieć, ale nie chłop innemu nie przepuści.
  Jakby imamy chcieli żeby muśliny wszystkie wyemigrowały do europy to by prowokowali zamachy czy by je wyciszali. Natomiast kto wycisza Niemcy bo to oni potrzebują świeżej siły roboczej i najlepiej młodych mężczyzn, żeby pracowali i nie mieli się z kim mnożyć.
  https://www.youtube.com/watch?v=bMayhaxOyC8

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. By na rzadnej planecie nie moglo istniec jakiekolwiek zycie?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Keri
  Dziadek mi mawial ze najwiekszym zagrozeniem dla czlowieka,jest drugi czlowiek,to co napisales ma podstawy,ale do tego jest potrzebny czynnik ludzki
  A jezeli w zadnym czlowieku nie ma pierwiastka Stworcy?A jednostka ludzka jest tylko forma broni ktora ma sie zniszczyc,by na ich miejsce wprowadzic kolejna bron,niekoniecznie juz w ludzkiej skorze?Albo kolejnych ludkow,stwory,lub znowu nas by kazda planeta nadajaca sie do zycia zostala zniszczona z ludzkiej reki?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Hehehe, Racjonalisto, czas do dyskusji wprowadzić pojęcie miłości. Wtedy drugi człowiek nie jest zagrożeniem, lecz jest obiektem uskrzydlającym.
   Nie-ludzie nie mają uczuć, mają tylko wgrane elementarne zachowania na bazie reakcji uczuciowych.
   Nie-ludzie są biorobotami do wykorzystywania, niszczenia i zabijania ludzi. Kradną energię ludzi. Są pasożytami.
   Jednak walkę wygrali ludzie dzięki przyjaznym im istotom.
   Nie-ludzie znikną z Ziemi na zawsze.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 4. KERI
  Nawet,nie mamy pojecia kiedy moga nas wyrznac
  Dzis zyjemy,jutro mozemy wachac kwiatki od spodu.
  „Czlowiek jest najwieksza zaraza,jaka kiedykolwiek mogla powstac,czegokolwiek sie dotknie pozostawia po sobie smrod i burdel,pozoge i zgnilizne”

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Racjonalisto, PO od PIS różni się jedynie koncepcją tego, co zrobić z Polski. Czy zrobić z Polski terytorium niemieckie czy chazarskie.
   Przy obecnej wersji chazarskiej migranci nam nie zagrażają a nawet są „boskim narzędziem” w dupieniu wrogów Polski.
   Migranci nas nie wyrżną, zaszkodzić nam mogą szczepionki, GMO i chemtrails – podarunki rządów polskojęzycznych dla gojów.

   Odnośnie ludzi, to sprawa jest strasznie zafałszowana. Są ludzie z cząstką Stwórcy (Stwórca nie ma nic wspólnego z bogiem biblijnym, który niczego nie stworzył, tylko niszczył życie i Ziemię)i są nie-ludzie czyli bez cząstki Stwórcy. Nie-ludzie traktują ludzi jak wrogów i chcą ich pozabijać.
   Człowiek został stworzony jako doskonały.
   W edenie bożek biblijny uszkodził ludziom kod genetyczny.
   W biblii w pierwszej księdze w pierwszym rozdziale jest napisane, że obok edenu żyli ludzie i uprawiali ziemię.
   Kiedy doświadczalni ludzie uciekli z ogrodzonego edenu zaczęli się łączyć z ludźmi przekazując im uszkodzony kod genetyczny.
   Itd, itp 🙂
   Warto nadmienić o wielkim zwiedzeniu ludzkości.
   Bożek biblijny kazał siebie nazywać bogiem, lecz nim nie jest. Jest złem i ludzie czcząc go kłaniają się złu i wzmacniają zło.
   Dlaczego ludzie boją się Szatana? Gdyż Szatan jest oskarżycielem złych i złego bożka. W biblii Szatan jest nazywany Aniołem Światłości.
   Wszechświat stworzył Stwórca, a religie przypisują to często bożkowi biblijnemu.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 5. Keri
  Polska z chujni pedolerskiej nie wyjdzie bo jej na to nie stac.Polska jako kraj wolny i niepodlegly nie istnieje,Jestesmy pod obcym panowaniem,od momentu Pierwszego rozbioru Polski. A ze na papierze to inaczej wyglada,to juz do zydow,masonow i iluminatow,”czystej rasy” wonty powinnismy miec,i do obecnej wladzy ktora do lobby przynalezy

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Upadek Lechii rozpoczął się w 966 r. przez zdrajcę mieszka I, gdyż z powodu chrztu staliśmy się lennikiem. Chrzest Polski kosztował życie tysięcy Polaków, którzy nie chcieli importowanego boga z jego synem i licznymi matkami: białymi, czarnymi, biednymi i w koronach. Do tego palone były całe wsie w imię importowanego. I jeszcze wielkie daniny dla nowych panów.
   Aby powrócić do wielkości i wolności, trzeba by pozbyć się tego, co na nas wymuszono w 966. Ludziska jednak nie mają świadomości, że importowaną wiarą dokonują zdrady swych przodków. Do mózgów spranych przez ponad 1000 lat nic nie dociera.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 6. Juncker chyba nie wie że Polakami nie wygra się w żaden sposób. Już dziś nie kupujemy w niemieckich, francuskich i angielskich sklepach. Nie podejmujemy pracy też w fabrykach. Europa szuka taniej siły roboczej w Ukrainie
  UE nie jest i nigdy nie była nam potrzebna 🙂 Możemy śmiało wyjść i od razu wzmocnić granice wprowadzając wizy dla wszystkich

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 7. W dniu kiedy Polska opuści UE staje się bankrutem, Anglię stać na Brexit a Polski nie. Kaczyński powoła Niesiołowskiego na ministra gospodarki bo to specjalista od szczawiu i mirabelek, to was czeka.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Trochę racja. Znowu będzie jak płatek na wodzie. Wschód miał szansę i też spiepszył. Zachód miał szansę i nie dba, w dupie miał standardy w Polsce a teraz nagle mówi o równości. Trochę hipokryzja.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. admin, usuń to, niepotrzebnie się udzielam.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
 8. rząd nie zdecydowal i nie zdecyduje na wyjście z unii bo to nie jest nasz polski narodowy patriotyczny rząd, rzadzi nami amerykanska banda zbrodniarzy z siedziba wiadomo gdzie

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 9. Polska powinna wyjść z Unii Europejskiej i dołączyć do Sojuszu Wschodniego ( ROSJA EMIRATY POLSKA )

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. ALLAHU AKBAR POLSKA BĘDZIE Z ISLAMIZOWANA

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
   1. Polskie samce powinny się już cieszyć na taką perspektywę!Będą mogly mieć po 4 żony i bić je kiedy i gdzie popadnie! A po śmierci w nagrodę, jako pobożni muzułmanie, dostaną się do wiecznego burdelu z 77 dziewicami. (A swoją drogą chyba jestem za głupi, aby zrozumieć dogmaty religijna typu: Maryja Panna – pomimo, że była mężatką albo jak 77 dziewic może być w nieskończoność dziewicami, jeśli rzucają się na nie miliony spragnionych seksu muzułmańskich dusz facetów…)

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
    1. Przysłowie polskie:
     Krakowianki
     mają po dwa wianki,
     jeden dla jednego
     drugi dla drugiego.

     Znaczy, że ta maryja jak i 77 dziewice, mają tych wianków więcej, tyle, że starcza im na całe życie i jeszcze spora rezerwa na hulanki w niebie zostaje 😀 😀 😀
     Praktycznie jest bardzo proste rozwiązanie na wieczną dziewiczość: wystarczy uprawiać seks w rajstopach 😀 😀 😀

     Jeszcze nikt nie zagłosował.
     Proszę Czekać...
 10. Tu nie czas na protesty tylko natychmiastowe wyjście z hujni gejropejskiej. Nie dość, ze jesteśmy płatnikiem netto, to jeszcze łaskę chcą robić, że zwrócą część naszych własnych pieniędzy wpłaconych do hujni. Tę marną część zwrócą, jeśli rozwalimy swoje państwo ich nachodźcami.
  Dlaczego rząd nie zdecydował jeszcze o wyjściu z szamba?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.