Już prawie cała przepowiednia Ojca Klimuszko się spełniła. Przerażająca wizja staje się faktem

Ojciec Andrzej Czesław Klimuszko urodził się w 1905 roku w województwie podlaskim, we wsi Nierośno. Był skromnym franciszkaninem, znanym wizjonerem, jasnowidzem i zielarzem. Nawiedzały go wizje, które przedstawiały mu wydarzenia z „odległej przyszłości”. Widział również losy Polski. Głównie jednak mówił o europie i… III Wojnie Światowej, która miały poprzedzić wydarzenia których obecnie jesteśmy świadkami.

Ojciec Klimuszko przewidział „inwazję” islamska na Europę mówiąc o „żołnierzach w małych okrągłych łódkach”, wspominał również o „walących się domach i płaczących włoskich dzieciach”. Wcześniej przewidział wybór Polaka na papieża. O Janie Pawle mówił: będzie jednym z największych papieży. Od niego będzie się liczyć nowa epoka Kościoła i Polski. Imię Polski rozsławi po wszystkich krajach świata. Dla Kościoła jego panowanie będzie bardzo pomyślne”.

Wspominał aby w czasach kryzysu nie wyjeżdżać z Polski

Jedna z jego najbardziej znanych wizja była ta, która dotyczyła zniszczenia Europy, ale zarazem, w której Polska zostanie najmniej poszkodowana. Oto treść jego przepowiedni:

„Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie.

To było straszne (…) Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój (…) Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop! Zadławi się w Giblartarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą (…)

Nasz naród powinien z tego wyjść nie najgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża.” 

 

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

8 thoughts on “Już prawie cała przepowiednia Ojca Klimuszko się spełniła. Przerażająca wizja staje się faktem”

 1. nie znaliście O Klimuszko to się nie wypowiadajcie.ja mogę potwierdzić że mówił prawdę .na podstawie rodzinnych doświadczeń i kontaktu z Nim.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Dupa dupa dupa, tak się sprawdziło . . .

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Po pierwsze przeprawiają się uchodźcy a nie żołnierze Po drugie to nie są okrągłe stateczki tylko podłużne pontony i łodzie Po trzecie nikt z nikim nie zawierał trwałego pokoju Po czwarte Włochy nie dotknął ogólnokrajowy kataklizm tylko kolejne lokalne trzęsienie ziemi Po piąte itd Przepowiednia czeka więc na swoje wypełnienie się Ma czas nic jej nie goni 🙂

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Tere fere! nachodźcy – młode chłopy gotowe do walki a nie do pracy.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 4. 1. Ojciec klimuszko (…) Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój (…)
  2. „Często pytają mnie kiedy przyjdzie czas. Odpowiadam im, jeszcze nie teraz. Jeszcze nie upadła Syria! Syria padnie u stóp zwycięzcy, ale zwycięzca nim nie będzie” – odpowiedziała nagabywana o apokalipsę Baba Wanga
  1+2=3…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. Tata Klimuszko wygląda jak Babcia ze serialu Kiepskiego 🙂 Bardzo podobny zwłaszcza na tym zdjęciu.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 6. Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój. Więc czekam na pokój „wojnę”. nie będzie dyktował nam wróg udający przyjaciela warunków. CO NASZE, NIE JEST WASZE.10. Ani żadnej rzeczy , która jego jest.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. co do przykazań panie katoliku każde jest osobne …, samo ”Ani żadnej rzeczy , która jego jest” nic nie znaczy a jest dokończeniem 9 przykazania bo było ponoć 11 ogólnie a twoi księża usunęli … pytanie czemu ps wasza wiara jest czym ? przepisaną żydowską wiarą … i każda się różni….. w co wy właściwie wierzycie ….? jesteście stanem umysłu

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.