Smoleńsk

Jaka ukryta prawda wypłynęła na jaw i stała się pierwszym elementem domina, które w późniejszych latach dokonało spustoszenia w Naszej Ojczyźnie, ponieważ katastrofa pod Smoleńskiem to coś więcej, to pewien element ideologicznej układanki.

Na temat tragedii pod Smoleńskiem, w której zginęła Polska Para Prezydencka oraz elita ówczesnego Narodu Polskiego, powiedziano już bardzo wiele. Dobrze, że tak się stało i że nadal tak się dzieje, ponieważ tutaj nie chodzi o to, aby rozsiewać różnego rodzaju teorie spiskowe, lecz dotrzeć do prawdy, a do prawdy można jedynie dotrzeć po przez zadawanie pytań a nie jak to miało miejsce tuż po katastrofie po przez oddanie śledztwa w ręce Rosjan a następnie przytakiwanie na wszystko, co zawyrokuje Moskwa. Takie działania były irracjonalne i sprzyjały patologii zakłamywania prawdy.

Nie mniej jednak jak już wspomnieliśmy na samym wstępie, na temat tragedii pod Smoleńskiem dokonano wielu analiz, my natomiast chcemy dziś skupić się nad czymś innym, a mianowicie nad tym, co naszym oczom ukazała tamta tragedia. Jaka ukryta prawda wypłynęła na jaw i stała się pierwszym elementem domina, które w późniejszych latach dokonało spustoszenia w Naszej Ojczyźnie, ponieważ katastrofa pod Smoleńskiem to coś więcej, to pewien element ideologicznej układanki.

W ciągu zaledwie 48 godzin od momentu katastrofy śledztwo w sprawie największej tragedii w powojennej Polsce zostaje przekazane w ręce Rosjan. To już w ciągu pierwszych 48 godzin w gruncie rzeczy przybito pierwszy gwóźdź do trumny, w której postanowiono pochować prawdę. Jednak dziś możemy stwierdzić, że nie ma nic ukrytego, co by miało ostatecznie nie wyjść na jaw. Ta Biblijna mądrość po raz kolejny przypomina się we współczesnym świecie.

Drodzy Czytelnicy wydarzenia z kwietnia roku 2010, oraz późniejsza destabilizacja Państwa Polskiego i wreszcie na koniec wydarzenia ostatnich miesięcy, czyli agresywny i bezpodstawny atak Unii Europejskiej na Polskę oraz wewnętrzne starcia po między tym co nowe w III RP oraz tym co pozostało po czasach komunizmu, ukazują naszym oczom dwie podstawowe kwestie. Po pierwsze Polskie Państwo rzeczywiście istniało teoretycznie i po drugie demony przeszłości są znacznie silniejsze niż sądzono.

Cały ciąg wydarzeń opisany powyżej miał doprowadzić do ubezwłasnowolnienia Polski i Polaków na rzecz ślepego poddaństwa organom znajdującym się w Brukseli a konkretnie w Berlinie, na naszych oczach handlowano Polską. To właśnie za naszych czasów toczy się wojna ideologiczna po między dotychczasowymi ideami i wartościami Europy a chorą i wręcz niepohamowaną nawałnicą neoliberalizmu. Efektem końcowym nowej wizji Starego Kontynentu ma być miejsce na naszej planecie, które zostanie wyprane z wszelkich zasad na rzecz niepohamowanej wolności.

Pamiętajmy o tym, że pewne wydarzenia w gruncie rzeczy są kolejnymi elementami czegoś więcej, czegoś, co już od wielu lat majaczy na horyzoncie współczesnej cywilizacji, a jest to nowa forma globalnego ładu, w którym nie ma miejsca na to, co było. Tylko na gruzach poprzedniego świata można wybudować nowy i takiej filozofii trzymają się współczesne Elity, do których należą między innymi rodzina Rothschild, Rockefeller, George Soros, i wielu przedstawicieli Masonerii a także tajnych stowarzyszeń zrzeszających najbogatszych ludzi tego świata.

Katastrofa Smoleńska ukazała nam, że Polska a konkretnie Naród Polski to bardzo mocny filar Europy, filar, którego obawiają się pewne neoliberalne kręgi, stąd za wszelką cenę prowadzone są na zakrojoną skalę działania antypolskie, mające na celu ośmieszenie Naszej Ojczyzny a następnie ubezwłasnowolnienie Naszego kraju. Istnieją potężne siły, które dążą do wywołania wręcz wojny domowej w Polsce, dążą do wszystkiego tego, co zaszkodzi Naszej Ojczyźnie.

źródło: globalne-archiwum.pl

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
RezerwistaswojmilhrobotektomKuki Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rezerwista
Gość
Rezerwista

Wszystko, zarówno z prawej strony politycznej, jak i z lewej w sposób jasny udowadnia, że takiej niefrasobliwości w podróżowaniu elity władz nigdzie w świecie nie było. Złamano nie tylko wszelkie możliwe procedury (a może wcale ich nie było) ale nawet zwykłe zdroworozsądkowe instynkty samozachowawcze. Bylejakość, kolesiostwo i zupełny brak profesjonalizmu wśród najlepszych z najlepszych, zarówno w wojsku jak i wśród polityków. Zamilczcie wreszcie i więcej już wstydu nie przynoście.

swojmil
Gość
swojmil

Z perspektywy czasu oceniam, że z katastrofy smoleńskiej Polska wyszła nie najgorzej. Wytrzymaliśmy. Nie udało się rozpętać wojny polsko-ruskiej na skalę, którą dla nas planowano, obeszło się burmuszeniem, embargami i w końcu Sikorskim, który w końcu po latach niewoli psychicznej podkłada (się i) nogę Niemcom w ukraińskim Majdanie. Prawem każdego leminga jest nienawidzić aktorów grajach tych złych albo poświęconych na ofiarę nienawiści, ale nawet taki Komorowski odratowany z katastrofy (choć w pierwszym przebiegu czasu zginął) zanim zwiądł do naporem polakożerców izraelskiej proweniencji, spełnił swoją funkcję opornika. Musimy pamiętać, że źli ludzie m.in. z Warszawy poświęcili te 96 osób w Smoleńsku… Czytaj więcej »

tom
Gość
tom

Macierewicz przez 8 lat kłamie Polaków a jego wyznawcy obojętnie co by nie powiedział biorą to za prawdę, jestem 100% pewny jak Macierewicz powie ze to kosmici z Tuskiem dokonali zamachu to jego wyznawcy powiedzą tak to prawda.

Kuki
Gość
Kuki

Wy macie coś nasrane w głowach serio. Kurcze każdego Pisiora najchętniej wysłałbym na front niech poczuje jaki to smak. A po drugie niech Polska wyjdzie z UE i niech każdy pisior wraca do kraju bo nie zasługuje na prace w beznadziejnej Unii jestem ciekaw czy dalej będziecie tak szczekać

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Bardzo fajny i madry artykuł czy Polacy w Polsce sa tego swiadomi i nie dadza sie podzielic?Trzymam kciuki

hrobotek
Gość
hrobotek

niestety w biblii jest napisane ze powstanie jeden nowy rząd z jedna religia i antychrystem na czele zamiast obecnego systemu,jestem ciekaw kto jest tym anty bo juz jest ..zatem obserwujmy