Kolejne brutalne gwałty w Niemczech! Niemieckie media i lewacy milczą, a imigranci-gwałciciele się cieszą!

Weekend w Niemczech to kolejny czas brutalnych gwałtów z imigrantami w tle. Trzech imigrantów z Afganistanu napadło i zgwałciło 16-latkę w Bawarii. Tego samego dnia nieznani sprawcy okradli i zgwałcili 42-latkę w Badenii-Wirtembergii.

16-latka została zgwałcona w okolicach dworca w miejscowości Hoehenkirchen-Siegertsbrunn. Sprawcami napadu byli mężczyźni w wieku 17, 18 i 27 lat. Dwóch zgwałciło dziewczynę, trzeci został spłoszony przez przechodnia. Poszkodowana od razu zgłosiła się na policję. Policja podjęła błyskawiczne działania i po krótkie obławie z użyciem helikoptera gwałciciele-imigranci zostali złapani.

Drugi napad miał miejsce w Tybindze, dwóch mężczyzn zaatakowało i zgwałciło 42-latkę. Trwają poszukiwania. Z zeznań ofiary wynika, że jeden z napastników miał ciemną karnację. Funkcjonariusze poszukują świadków zdarzenia.

Szef MSW Bawarii Joachim Hermann przedstawił raport, z którego wynika, że liczba przestępstw seksualnych w tym kraju związkowym wzrosła w tym roku o prawie 50 procent w porównaniu do roku ubiegłego.

A media i politycy lewicowo-liberalni nadal uprawiają propagandę na rzecz ściągania imigrantów do Europy. A państwa takie jak Polska czy Węgry lub Czechy, które odważnie bronią się przed takimi wydarzeniami, są szykanowane.

Źródło: rp.pl
Podziel się
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 13
 •  
 •  
  13
  Udostępnienia

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
NEOLucippurr Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
NEO
Gość
NEO

Kiedy ludzie w końcu wyjdą na ulice w proteście przeciwko unii rasistowskiej. Przecież ci co są w okrągłym stole to dyktatorzy ..

Lucippurr
Gość
Lucippurr

Biedna kozojebownia allachuja, nawet nie wie cą ją jeszcze czeka w europie 🙂