Kometa ISON – kontrowersje wokół niej. Pytania i odpowiedzi

Wokół komety ISON jest bardzo dużo nieścisłości, teorii spiskowych i niewiadomych dlatego teraz wypunktuje najbardziej nurtujące pytania i jeżeli ktoś zna odpowiedź proszę napisać komentarz (bez logowania! sam Nick wystarczy).

ZAPRASZAM

Zaczynając komentarz proszę na początku napisać cyfrę pytania, którego tyczy się odpowiedź bądź zadać pytanie a ja wkleję je do artykułu, żeby można było w przejrzysty sposób odpowiadać

 

 • 1:  czy kometa przetrwa przelot koło słońca?
 •  2:  co będzie jeżeli rozszczepi się na kilkanaście fragmentów poprzez ogrzanie przez słońce a potem będzie przelatywała blisko ziemi?
 • 3:  co stanie się jeżeli przelatując koło słońca trafi na chmurę plazmy z rozbłysku słonecznego (czy zmieni się jej trajektoria i co się z nią stanie?
 • 4:  dlaczego widywane są widoczne wokół niej jakieś obiekty (lub pojazdy)?
 • 5:  czemu tylko Chiny udostępniły dokładne jej zdjęcia?
 • 6:  czemu w chwili gdy kometa ISON prawie otarła się o Marsa łaziki marsjańskie nie wykonały ani jednego jej zdjęcia?
 • 7:  to samo tyczy się sond orbitujących wokół Marsa?
 • 8:  czemu to wszystko zbiegło się z urlopem 95% pracowników NASA?
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

13 thoughts on “Kometa ISON – kontrowersje wokół niej. Pytania i odpowiedzi”

 1. Witajcie , osobiście jestem bardzo zaniepokojony zaistniałą kometą która błyskawicznie mknie przez nasz układ słoneczny…, jeszcze bardziej niepokoi mnie zmiana biegunów na słońcu… niestety wszystko jest zesynchronizowane przelot Komety i przebiegunowanie słońca. Uwarzam że pozostaje coponiektórym wierzącym w „boga” już modlić się ja zaczne jednak przygotowywać się do przetrwania bo jeśli moje obawy i przeczucie się ziści to będzie haos na ziemi i już nie będzie podziału bogaci – biedni przeżyją nieliczni .
  Tym razem nikt specjalnie nie mówi o tej komecia jak bywało to z innymi przepowiedniami, prawda jest ukrywana…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Cieniu, możesz spać spokojnie. Słońce zmienia swoje bieguny co kilka lat i nie ma to większego wpływu na nasze ziemskie życie.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 2. Piękny wywód stelli zakończył dyskusję.A można ją dopiero zacząć.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Wszystkie te wydarzenia układają się w ciąg znaków wskazujących, że żyjemy teraz w czasach ostatecznych poprzedzających Dzień Pański. Taki też jest zasadniczy cel orędzi – Ostrzeżenie i przygotowanie ludzkości na najważniejsze wydarzenie w historii chrześcijaństwa, bliskie Powtórne Przyjście Chrystusa.

  Najbardziej pilna wiadomość odnosi się do mistycznego wydarzenia, które wkrótce odbędzie się na świecie. Wydarzenie opisane przez Jezusa Chrystusa jako Wielkie Ostrzeżenie i Oświetlenie Sumienia, dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia. Ostrzeżenie, cudowny Dar osobistego spotkania każdej duszy z Bogiem, poprzedzi i pomoże przygotować ludzi na Powrót Jezusa Chrystusa. Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w odpowiednim wieku. Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować. Wszyscy, nawet ateiści, przekonają się, że Bóg istnieje. Każdemu objawią się jego grzechy tak, jak pojawiają się one w oczach Boga. Dar ten będzie zachęcać ludzi do ponownej oceny swojego życia i poproszenia Boga o przebaczenie. W tych burzliwych latach będzie również inspirować wiele nawróceń, zanim Jezus Chrystus powróci jako Sprawiedliwy Sędzia.

  Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

  DLACZEGO NASTĄPI OSTRZEŻENIE?

  -aby udowodnić całemu światu, że Bóg istnieje,

  -aby przyprowadzić każdego ponownie do Jezusa i na drogę Prawdy,

  -aby poprzez nawrócenia zahamować na świecie wpływ grzechu i zła,

  -aby pomóc uratować nas, zanim nasza dusza zostanie osądzona, przez danie nam szansy poprawy i błagania o przebaczenie za popełnione przez nas grzechy,

  -aby nawrócić niewierzących, którzy nie mieliby szans na zbawienie bez tego Wielkiego Aktu Miłosierdzia,

  -aby umocnić wiarę wśród wierzących.

  CO POPRZEDZI OSTRZEŻENIE?

  -Dwie komety zderzą się na niebie.

  -Ludzie będą spodziewać się, że to wywoła katastrofy większe niż trzęsienia ziemi, ale tak nie będzie. Będzie to znak, że wkrótce spotkamy Jezusa.

  -Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie, Znak do przygotowania się.

  -Ateiści powiedzą, że jest to globalne złudzenie. Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie.

  -Będzie to spektakularne zjawisko, ale nie wyrządzi nam żadnej szkody, ponieważ będzie Aktem Miłości i Miłosierdzia pochodzącym od Jezusa.

  CO SIĘ WYDARZY PODCZAS OSTRZEŻENIA?

  -Każdy powyżej odpowiedniego wieku, dozna osobistego mistycznego spotkania z Jezusem Chrystusem. Będzie to jak dzień naszego sądu szczegółowego po śmierci, tylko że tym razem jeszcze nie będzie wyroku skazującego. Zamiast niego dostaniemy szansę, aby poprosić o przebaczenie.

  -Zostaną nam pokazane wszystkie nasze grzechy i sprawi to, że poczujemy ogromny smutek i wstyd.

  -Niektórzy poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu, gdy ich grzechy zostaną im ukazane, że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie.

  -Każdy zobaczy stan swej duszy przed Bogiem – co dobrego i co złego uczynił w swym życiu.

  -Wielu ludzi upadnie i będzie płakać łzami ulgi, łzami radości i szczęścia, łzami zdumienia i miłości.

  -Nareszcie stanie się możliwe życie nowym życiem, gdy będziemy znali pełną Prawdę.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. ad-4 Dwa obiekty są umieszczone sztucznie.
  Jeżeli są odpowiednio masywne mogą zostać wykorzystane do kierowania jej lotem w prosty sposób. Zbliżając się do siebie przesunie się środek masy , powstanie coś na kształt wahadła. Biorąc pod uwagę że starożytna proca działa na podobnej zasadzie – cóż Dawid znów pokona Goljata . Co będzie Goliatem ?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. 8.MOIM ZDANIEM NASA NIE UJAWNIAJĄC ZDJĘĆ KOMETY, NIE PRZEDSTAWIAJĄC OPINII PUBLICZNEJ MOŻLIWOŚCI ZAGROZEŃ ZE STRONY KOMETY JAKIE EWENTUALNIE MOGLY BY WYSTĄPIĆ PO JEJ ROZPADZIE ,JEST SPOSOBEM,ABY ZACHOWAĆ „SPOKÓJ „NA RYNKACH MIĘDZYNARODOWYCH, NIE SIEJĄC STRACHU NA GIEŁDACH ITD.BO PRZECIEŻ USA WIADOMO ZMAGA SIĘ Z BANKRUTCTWEM I DOLAR SPADA.SAMA NATOMIAST PO CICHU SZYKUJE SIĘ NA NAJGORSZE, JAK WYŻEJ „GRZYBB”NAPISAŁ, ŻE DO FEME DOSTARCZANE SĄ MASOWE ILOŚCI RZECZY….

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 6. 8: Żeby było jak najmniej dowodów co jest grane a sytuacja jest poważna (jutro napiszę czemu) a poza tym zbiegło się to Z DOSTARCZENIEM DO FEME MASOWEJ ILOSCI RZECZY DO PRZETRWANIA KATAKLIZMU trumny mogące pomieścić 4 osoby także… tu więcej o tym pisze:
  http://www.koniec-swiata.org/do-czego-szykuje-sie-fema/

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 7. 5: Chiny zaczynają dorównywać NASA ich technologia poszła do przodu, być może niektóre urządzenia mają bardziej zaawansowane niż NASA, a ta NASA to była jedynie tak rozwinięta organizacją w USA i grali pod siebie, nie mówili prawdy często, po prostu WIELKI PRZEKRĘT ale teraz są filmy teksty i dowody dokumentujące że NASA TO JEDNA WIELKA MAFIA OSZUKUJĄCA ŚWIAT

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 8. 1: nie wiadomo
  2: zależy na ile części im więcej tym groźniej -minimalne muśnięcie jeden o drugi spowoduje zmianę jego trajektorii lotu co może być katastrofalne dla Ziemi.
  Ide spać jutro na kolejne 2 odpowiem.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 9. 6, 7: Coś jest nie tak z tą kometą dlatego jak najmniej światków z NASA było wtedy w robocie a zdjęcia być może zostały wykonane ale dostęp może mieć tylko kilku pracowników (lub nie ma wcale), żeby nie wyszło na jaw wszystko. Coś grubego się szykuje bo nie wierzę, żeby komety stulecia nie sfotografować z piękną panoramą Marsa.
  Ostatnio łazik zrobił jakieś zdjęcie zaćmienia czegoś lub asteroidy nie pamiętam ale wiem, że na wp, onecie i na całym świecie pisali artykuły i foty były. DZIWNE

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. I’m not easily imspersed but you’ve done it with that posting.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  2. Since it's a family destination, travellers can anticipate finding a good range of resorts that serve their budgets. Asian beaches have also accumulated recognition due to their unmarred beauty, perfect warm climate, friendly people, and inexpensive rates.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
  3. Thank you for writing. Please continue to share these stories and the lives of such interesting people. It is amazing the type of oppression that people can endure and still remain social.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.