16 sierpnia Koniec Świata? Planeta Nibiru jest coraz bliżej

Nibiru-PlanetX

Ufolodzy twierdzą, że przeżyją tylko ci, którzy w momencie katastrofy będą przebywać na Islandii. Ale to tymczasowe rozwiązanie.

Według ufologów Nibiru zbliżyła się na niebezpieczną odległość do Ziemi. Ich zdaniem już niedługo wpływ, jaki ma ona na naszą planetę, doprowadzi do katastrofy.

Eksperci przeanalizowali najnowsze badania Instytutu Maxa Plancka, podczas których ustalono, że kilka milionów lat temu Planeta Śmierci wpłynęła na lokalizację dużych obiektów kosmicznych w Układzie Słonecznym.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia napisów

Ufolodzy podkreślają, że 16 sierpnia 2018 roku Nibiru spowoduje koniec świata. Hipotetyczna planeta kosmitów zbliżyła się do Ziemi na niebezpieczną odległość. Niektórzy uważają, że pod wpływem planety X Ziemia po raz pierwszy od 4,5 mld lat zmieni swoją trajektorię i zacznie się oddalać od Słońca.

W wyniku na naszej planecie znacznie spadnie temperatura, co doprowadzi do śmierci niemal wszystkich żywych organizmów. Przeżyją tylko ci, którzy znajdą się wówczas na Islandii, gdzie są źródła geotermalne. Ale będzie to tylko tymczasowe rozwiązanie. Dlatego ludzie, którzy przeżyją, będą musieli coś wymyślić, aby nasz gatunek przetrwał. Inaczej ludzkość wymrze.

 

źródło: pl.sputniknews.com

20
Dodaj komentarz

avatar
13 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
adasdPedroBRAUN_STROWMAN_TMronttteis77 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
adasd
Gość
adasd

SKOŃCZCIE Z TYM GÓWNEM!

ron
Gość
ron

właśnie jest 16 godzina 21:00 i znów jeden wielki ch….j

ttteis77
Gość
ttteis77

„wszystko jest zapisane, powiedziane, zapowiedziane. Jeszcze wiele wydarzyć się musi, przed jego przyjściem. to że spadnie głaz na ziemię nie świadczy o tym że już czas. Nie błądźcie gdy powiedział , nie trwóżcie się. Każdy zapisek jest niczym mały tryb, który napędza inne tryby. Tak się stanie a on przyjdzie, gdyby słowa jego były by puste na wietrze bez echa, był by tym kim jest?. nie. Jego słowa są obietnicą która we właściwym czasie o właściwej porze ziszczą się. On jest słowem, nie wypowiedział ich na daremno.Nie będziesz wypowiadał imienia Pana, Boga swego, nadaremnie. A jego imię to, słowo boże.… Czytaj więcej »

Norbis
Gość
Norbis

Na zagranicznych i polskich portalach nic o tym nie piszą. Następnym razem autor niech się zastanowi co pisze, a nie będzie ludzi straszył

KimBury
Gość
KimBury

Po co kłamać? Jacy to ufolodzy podkreślają 16 sierpnia? No jacy? Za miesiąc będzie kolejny artykuł z datą 22 września jako datą Końca.
A czy Autor wie o tym, że każdy koniec ma swój początek?

Norbis
Gość
Norbis

No właśnie jacy ufolodzy? Żadni ufolodzy. Nawet na innych portalach zagranicznych i polskich nic o tym nie ma.

Pedro
Gość
Pedro

Do niezwykłych i wprost niewyobrażalnych zdarzeń dojdzie
na naszej planecie około 2023-2024 roku. Na razie możemy
spać w miarę spokojnie. Nie będzie żadnego końca Świata.
Wszyscy, którzy wieszczą jakiś armagedon na Ziemi, po prostu
nie mają pojęcia, o czym mówią i piszą. Najmilsze pozdrowienia.
Pedro

BRAUN_STROWMAN_TM
Gość
BRAUN_STROWMAN_TM

Pedro lubisz pento w mordzie trzymac?A moze ci kiche naprostowac bolcem?Czy moze cie kosmiczny walec zbyt mocno po rowie szoruje?

Pedro
Gość
Pedro

BRAUN_STROWMAN_TM, to prawdopodobne, że ciebie już
wcześniej coś przeraźliwie złego dotknęło? Zdrowy człowiek
raczej nie wypisuje takich bredni i wypocin?

BRAUN_STROWMAN_TM
Gość
BRAUN_STROWMAN_TM

Pedro
Brednie i wypociny to ty piszesz.Ciebie napewno cos ostro skreca.I wiem,ze mam racje.Pytanie tylko co.Ja jestem calkowicie zdrowy i normalny.Wy natomiast nie.Moze zaprzeczysz Pedrito?Moze mi powiesz,ze czytajac takie brednie uwazasz je za prawde?Jesli tak,to niezle pento cie trzepie…..

Pedro
Gość
Pedro

BRAUN_STROWMAN_TM Nikt nikogo nie zmusza, aby wierzył w to, co inni opisują. Człowiek z kulturą i dobrym wychowaniem nie powinien obrażać ludzi inaczej myślących i wierzących. Zapewniam cię człowieku, że ja też jestem bardzo zdrowy i nie piszę niczego pod wpływem jakichkolwiek używek. Nigdy nie posunąłbym się do takich określeń, jakimi się posługujesz:”…pento w mordzie, kichę naprostować bolcem”…, itp. Dla mnie wygląda to na brak opanowania emocjonalnego,? Nie wiem, czy to cię może podnieca jak kogoś mieszasz z błotem, albo wyrażasz swoje niecenzuralne słownictwo? Zastanów się, czy to jest właśnie zdrowy objaw? Bo według mojej wiedzy psychologicznej, raczej nie! Postępując… Czytaj więcej »

Pasiek
Gość
Pasiek

Jeśli zagrożenie byłyby realne to , już byśmy dawno gołym okiem widzieli taki obiekt ma niebie.

Golas
Gość
Golas

A ja myślę że NIBRU to już dawno nas odwiedziła. Pozostała po niej nazwa AMBA i właśnie ta robi ogromne spustoszenie w mózgach ufologów.
PS. Tym razem zabierzcie się wszyscy na to ciało niewidoczne i fruwajcie po kosmosie ile wlezie…..pa

qvwvp
Gość
qvwvp

Gwarantuję wam że tym razem „koniec świata” będzie na prawdę !!!!!!!

Daniela
Gość
Daniela

to już któraś z.kolei data… juz 5 razy w nas przypieprzyla na to wychodzi

Beka
Gość
Beka

Dlaczego w czwartek, nie lepiej te końce świata prognozować na noc z soboty na niedzielę? Zawsze to powód żeby dobrze zaszaleć a i perspektywa braku kaca jest dodatkowo przyjemna. Oficjalnie wnioskuję o to żeby wszystkie przyszłe końce świata ustawowo przenosić na sobotę. Dziękuję.

Lemuria
Gość
Lemuria

To ma swoje mocne i słabe strony, bo jak końce świata są w połowie tygodnia to tez cieszy ze np w piątek juz nie musisz isc… taki jakby dłuższy weekend

Bobek
Gość
Bobek

To ci experci chyba nie słyszeli o geotermii Ojca Dyrektora 🙂

Jimmi Joe
Gość
Jimmi Joe

„Bobek” (śmiech) – no comment

0284
Gość
0284

Spoko, żadne Nibiru mnie nie wystraszy