Koniec świata już za kilka dni?! Tak przepowiada Biblia i Nostradamus

koniec świata 24 czerwca

Koniec świata przeżywaliśmy już wielokrotnie. Tym razem szwedzki naukowiec, który twierdzi, że rozszyfrował Biblię zapowiada, że koniec świata nastąpi już w czerwcu 2018 roku. Podobną datę podał też wiele wieków temu prorok Nostradamus. Czy rzeczywiście jest się czego bać?

Jak twierdzi Mathieu Jean-Marc Joseph Rodrigue, jeden z samozwańczych badaczy tak zwanego kodu Biblii, jesteśmy tuż u progu końca świata. Podobno rozszyfrował on kod zawarty w Księdze Objawienia. A ta mówić ma, że koniec świata nastąpi 24 czerwca 2018 roku! Mathieu Jean-Marc Joseph Rodrigue swoje twierdzenia oparł o jeden z najbardziej znanych fragmentów Księgi Objawienia:

„A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa,

i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy

Tu jest [potrzebna] mądrość.

Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka.

A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć”.

Podobnie zresztą przepowiadał wieki temu Nostradamus. On też twierdził, że koniec świata może nastąpić w czerwcu 2018 roku. A jak owa zagłada będzie wyglądać? Tego naukowiec nie zdradza. Może to być zatem zderzenie z asteroidą, o której nikt nie wie. Albo plagi zesłane przez Boga. Mogą to być naturalne kataklizmy, albo kolejna wojna światowa, która wykończy nasz gatunek.

Wygląda więc na to, że nie będzie nam dane obejrzeć Mundialu do końca, bo koniec świata już za kilka dni!

 

źródło: se.pl

14
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
ttteis77SellesKto nie skacze ten za TuskiemNIE BEDZIE ZADNEGO KONCAKimBury Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ttteis77
Gość
ttteis77

„koniec, a początek końca nie jest tym samym. Koniec musi się wydarzyć natychmiast a początek jego dopiero się rozwija. Coś się gdzieś zaczyna, coś się gdzieś kończy.”

Selles
Gość
Selles

24 czerwca Polska gra z Kolumbią… Nostradamusowi się pojebało i chodziło mu o koniec Mistrzostw Świata dla Polski ??
Przegramy z Kolumbią i tyle.
Końca świata nie będzie ?

Kto nie skacze ten za Tuskiem
Gość
Kto nie skacze ten za Tuskiem

Kiedyś w końcu będzie i dobrze bo ludzki gatunek to szkodnik i pasożyt, a tak po nas może Ziemia odetchnie z ulgą 🙂

NIE BEDZIE ZADNEGO KONCA
Gość
NIE BEDZIE ZADNEGO KONCA

Admin.Jezeli,25.06.2018 roku obudzimy sie wszyscy w domowych pieleszach pod kolderkami,to ty wylaczysz koniec-swiata.org.Bo po cholere masz brednie pisac.Obiecaj,to tym wszystkim zindoktrynowanym przez wasz portal nieszczesnikom.

KimBury
Gość
KimBury

Ani Biblia, ani Nostradamus. Kłamiesz, Admin.

ono
Gość
ono

a ja proponuje każdego który wieszczy a potem lipa odyebać, będzie coraz mniej nyedoyebanych

NIE BEDZIE ZADNEGO KONCA
Gość
NIE BEDZIE ZADNEGO KONCA

Znowu,brednie.Znowu sie adminku najarales,Maryski,odbija Palemka?Jezeli koniec nastapi,to z winy takich durnych stron jak wasza,bo glupoli chodujecie,a oni,nakreceni spirala zindoktrynowania,jak pustamaszynka z klapkami na oczach zatyczkami w uszach,na znak i haslo,zaloza ladunek i zdetonuja go,bo czlowiek czlowieka szczuje.Ale jak chcecie sie wyrznac,to prosze,tylko,ze to wasza wina bedzie.Bo wy sie ludzie do wlasnej zaglady przyczyniliscie

qvwvp
Gość
qvwvp

Lub być może Iluminati,Masoni,Satanisci,Żydzi realizują swój plan który zapoczątkowali około 2018 lat temu. Czy ktoś widzi co się wyprawia w dzisiejszych czasach w Religiach?
Służą jedynie do ogłupiania społeczeństwa, niestety nie tylko w dzisiejszych czasach, to działo się od zawsze. Polecam przeczytać „Protokoły Mędrców Syjonu” dokument który opisuje w jaki sposób żydzi przejmą kontrolę na świecie.
Jak by ktoś nie wierzył w cele powstania tegoż dokumentu, to zobaczcie co się dzieje aktualnie na świecie. (Antysemityzm, Szkalowanie, Jak żyd umiera to jest metafizyka…heh)

hhmm
Gość
hhmm

ale w Biblii dużo nieprawdy jest … ostatnio słucham w wersji audio i w ewangeli marka czy mateusza jest ; że chora kobieta w tłumie dotyka szaty Jezusa żeby wyzdrowieć ten sie odwraca rozgląda i pyta kto dotknoł ( pyta i szuka , a ponoć Bóg wszystko wie i każdy włos policzony …)

Michaś Świ.twa
Gość
Michaś Świ.twa

– może masz korki w uszach? To do laryngologa idź.

hhmm
Gość
hhmm

napisałem co jest ty sie buzysz ale masz na to obużenie jakieś argumenty ?

Miłosz
Gość
Miłosz

Stwórca wszystko wie. Jezus nie, np. nie zna daty konca swiata jak ojciec.

Michaś Świ.twa
Gość
Michaś Świ.twa

Jezus w istocie też wie wszystko. Zapewne powołujesz się na Ewangelię Mk 13.32 ? Jezus miał powody aby stwierdzić „nie wiem” – wyjaśnienie zawarte jest w Apokalipsie Św. Jana.

Michaś Świ.twa
Gość
Michaś Świ.twa

„Podobnie zresztą przepowiadał wieki temu Nostradamus. On też twierdził, że koniec świata może nastąpić w czerwcu 2018 roku.”

– okey, proszę więc podać numer Centurii.